1
1'
Меч је почео, први са центра кренули су играчи Партизана
2'
Прва права акција, размена неколико пасова преко Пантића, који избацује Ђурђевића, уследио је шут преко гола
6'
Гемовић пролази по левој страни и упућује нешто између шута и центаршута, Кљајић брани
7'
Нова добра акција, Тавамба улази сам по десној страни скоро до корнер линије и онда лоше заврће лопту која пролази све играче
8'
1:0 стрелац Косовић
8'
Косовић је после размене два паса остао сам на 20 метара и онда је погодио сам горњи леви голманов угао...Прелеп гол...
16'
2:0 стрелац Тавамба
16'
Ђурђевић добија супер лопту на десној страни, утрчава до висине 16 метара и онда шаље повратну на пенал, где је прима Тавамба и погађа сам угао
18'
Феноменална акција Косовића, који избацује Милетића иза леђа одбране, он прима лопту и гађа супротни угао, лопта иде тик поред стативе
20'
3:0 стрелац Пантић
20'
Нова прелепа акција, све из размене пасова, лопта до Ђурђевића, који шутира, одбрана у блоку, а на одбијену лопту налеће Пантић и спроводи је у мрежу
23'
Јеремић бежи по десној страни, улази у 16 метара и шутира са петерца искоса, Кљајић феноменално брани, а играчи Партизана су се бунили јер је акцији претходио фаул над Тавамбом који није свиран
24'
Тавамба избацује пасом иза леђа одбране Ђурђевића, који из прве шутира левом, голман брани
32'
Партизан доминира тереном, а Мачва се ипак не повлачи на своју половину, покушава и она да игра
33'
Удраац Пантића са 18 метара, али је изблокиран иако је позиција била изгледна
35'
4:0 стрелац Ђурђевић, који је добио дугачан пас од Јанковића са своје половине, утрчао је Ђука кренуо сам ка голу и онда рутинска реалцизација
37'
Пејовић добија жути картон
37'
Адамовић покушава ударцем са 40 метара, али без опасности по гол
39'
Прилика за Мачву, Матић не успева, само корнер за госте
41'
Јевтовић добија жути картон
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Изашао је Рајовић, ушао Протић
50'
Гемовић у доброј прилици, додуше мало искоса, али је шутирао преко гола
58'
Пенал за Мачву
59'
4:1 стрелац Лазаревић (11 м)
61'
Излази Јанковић, улази Сума
62'
Тавамба у прилици са 7 метара искоса, шут поред стативе
67'
тавамба добија дуги пас, улази сам са леве стране и одна слабо шутира, практично додаје лопту голману
68'
Излази Гемовић, улази Јордан Јовановић
68'
5:1 стрелац Тавамба
68'
Добра акција после које Милетић улази са леве стране, шаље јак ударац, голман одбија, лопта се враћа ка Тавамби, који на карактеристичан начин из окрета постиже гол
74'
Период мирније игре на обе стране
76'
Дубинска лопта ка Суми, који враћа главом до Пантића, уследио је шут, одбрнаа улази у блок и лопта иде преко гола