1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Partizana
2'
Prva prava akcija, razmena nekoliko pasova preko Pantića, koji izbacuje Đurđevića, usledio je šut preko gola
6'
Gemović prolazi po levoj strani i upućuje nešto između šuta i centaršuta, Kljajić brani
7'
Nova dobra akcija, Tavamba ulazi sam po desnoj strani skoro do korner linije i onda loše zavrće loptu koja prolazi sve igrače
8'
1:0 strelac Kosović
8'
Kosović je posle razmene dva pasa ostao sam na 20 metara i onda je pogodio sam gornji levi golmanov ugao...Prelep gol...
16'
2:0 strelac Tavamba
16'
Đurđević dobija super loptu na desnoj strani, utrčava do visine 16 metara i onda šalje povratnu na penal, gde je prima Tavamba i pogađa sam ugao
18'
Fenomenalna akcija Kosovića, koji izbacuje Miletića iza leđa odbrane, on prima loptu i gađa suprotni ugao, lopta ide tik pored stative
20'
3:0 strelac Pantić
20'
Nova prelepa akcija, sve iz razmene pasova, lopta do Đurđevića, koji šutira, odbrana u bloku, a na odbijenu loptu naleće Pantić i sprovodi je u mrežu
23'
Jeremić beži po desnoj strani, ulazi u 16 metara i šutira sa peterca iskosa, Kljajić fenomenalno brani, a igrači Partizana su se bunili jer je akciji prethodio faul nad Tavambom koji nije sviran
24'
Tavamba izbacuje pasom iza leđa odbrane Đurđevića, koji iz prve šutira levom, golman brani
32'
Partizan dominira terenom, a Mačva se ipak ne povlači na svoju polovinu, pokušava i ona da igra
33'
Udraac Pantića sa 18 metara, ali je izblokiran iako je pozicija bila izgledna
35'
4:0 strelac Đurđević, koji je dobio dugačan pas od Jankovića sa svoje polovine, utrčao je Đuka krenuo sam ka golu i onda rutinska realcizacija
37'
Pejović dobija žuti karton
37'
Adamović pokušava udarcem sa 40 metara, ali bez opasnosti po gol
39'
Prilika za Mačvu, Matić ne uspeva, samo korner za goste
41'
Jevtović dobija žuti karton
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašao je Rajović, ušao Protić
50'
Gemović u dobroj prilici, doduše malo iskosa, ali je šutirao preko gola
58'
Penal za Mačvu
59'
4:1 strelac Lazarević (11 m)
61'
Izlazi Janković, ulazi Suma
62'
Tavamba u prilici sa 7 metara iskosa, šut pored stative
67'
tavamba dobija dugi pas, ulazi sam sa leve strane i odna slabo šutira, praktično dodaje loptu golmanu
68'
Izlazi Gemović, ulazi Jordan Jovanović
68'
5:1 strelac Tavamba
68'
Dobra akcija posle koje Miletić ulazi sa leve strane, šalje jak udarac, golman odbija, lopta se vraća ka Tavambi, koji na karakterističan način iz okreta postiže gol
74'
Period mirnije igre na obe strane
76'
Dubinska lopta ka Sumi, koji vraća glavom do Pantića, usledio je šut, odbrnaa ulazi u blok i lopta ide preko gola