1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Javor Matisa
1'
Posle samo 25 sekundi velika šansa za Jankovića na 5 metara iskosa od gola, a loptu je dobio posle centaršuta od Đurđevića. No, kad je krenuo glavom na loptu, pomoćnik je izmislio ofsajd...
6'
Partizan je odmah uspostavio posed lopte, gosti se brane i pokušavaju kontrama
7'
1:0 strelac Đurđević, posle idealnog centaršuta Vulićevića. Đuka je skočio i glavom zakucao loptu u zemlju, koja se odbila pod prečku
12'
Partizan je nastavio sa pritiskom ka golu gostiju...
16'
Gosti se polako otvaraju, pokušavaju da prenesu igru na polovinu Partizana
21'
Ponovo Vulićević prolazi po desnoj strani i zavrće loptu, ovog puta odbrane je budnija i izbija loptu ispred napadača crno-belih
22'
Pauza za osveženje koju je dao sudija igračima oba tima zbog vreline
25'
Igra se čvrsto na obe strane, a onda je Kiković odlično prodro i uposlio Krnića, koji je bio u odličnoj poziciji, ali je loše ubacio pred gol
28'
Udarac Jankovića sa 18 metara po sredini, lopta ide pored gola
29'
Lepa kontra preko Đurđevića, lopta ka Tavambi, lažnjak i loš udarac pored gola iz odlične pozicije
30'
Udarac Đurđevića iz slobodnjaka sa 22 metra, golman jedva kratko odbija loptu, ali nema više opasnosti
37'
Velika šansa za Pantića posle odličnog prodora Tavambe. Pantić je dobio loptu sam na penalu, usledio je šut, samo pored gola
38'
Opasan udarac Eliomara sa desne strane i same ivice kaznenog prostora, Kljajić odlično brani, jer je lopta išla u same rašlje
42'
Dve velike šanse u istom minutu za javor: Najpre je Terzić prošao do same korner linije i šutirao, Kljajić brani, lopta se odbija do Kikovića, koji šutira tik pored gola
43'
Velika šansa na drugoj strani i za Pantića posle odličnog prodora Jankovića i povratne lopte, Pantić naleće na loptu tačno oko bele tačkei šutira, Đogatović fenomenalno brani nogom ovaj udarac
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kosović dobija žuti karton
45'
45+2' Velika šansa za Javor posle idealnog centaršuta Terzića, skače Tripković i glavom izvanredno tuče u donji ugao, Kljajić ponovo briljantno brani. Sudija je pustio da se udrac izvede iako je vreme isteklo već dobrih 15 sekundi...
45'
45+2' Kraj 1. poluvrmena
46'
Počelo je 2. poluvreme
47'
Karišik sa obe ruke na centaršut iz kornera hvata Tavambu, ali nema penala
53'
Pantić posle centaršuta Munira udara lažnjak i onda levom šalje bombu preko gola
54'
Izlazi Tavamba, ulazi Jovanović
58'
Izlazi Jevtović, ulazi Radin
61'
Partizan napada od početka 2. poluvremena, ali nikako da neko uđe u izgledniju situaciju
64'
Izlazi Pantić, ulazi Suma
66'
Jovanović sam sebi pravi priliku za šut sa ivice kaznenog prostora, ali, nažalost, tik iznad prečke
67'
Amanović šutira sa ivice kaznenog prostora, Miletić blokom u korner
69'
Karišik dobija žuti karton
72'
Udarac Đurđevića iz kazenog prostora preko gola
72'
izlazi Milanović, ulazi Ivanovski
72'
Izlazi Krnić, ulazi Ristovski
74'
Ristovski dobija žuti karton
77'
Udarac Jankovića sa 22 metra preko gola
78'
Jovanović dobija žuti karton
82'
Udarac Kosovića pored gola
83'
Izlazi Tripković, ulazi Obadović
84'
Žuti karton za Eliomara
85'
2:0 strelac Suma, posle odličnog proigravanja Miletića, dobio je loptu oko penala i onda ,,vratio'' udarcem golmana u drugi ugao
89'
2.1 strealc Milović posle prekida i ubačene lopte, samo je kresnuo loptu glavom i poslao je u suprotni ugao
90'
Šansa za Jovanovića, udarac, Đogatović brani
90'
Radin dobija žuti karton
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+3'Kontra preko Đurđevića, ali ga je Terzić stigao pre šuta