Јанковић покушао директно из слободњака, само до одбране
Пенал за Партизан после фаула над Јанковићем
7'
1:0 стрелац Ђурђевић (11 м)
8'
1:1 стрелац Ступаревић, после дугачке лопте са центра, примио је и у паду је левом ногом сместио у мрежу
10'
Каква шанса за Вождовац: Тодор Петровић је изашао потпуно сам испред Кљајића и кад су сви очекивали гол, Кљајић феноменално улази у шут и спашава гол
16'
Гледамо потпуно отворен меч на обе стране
21'
Вождовац тренутно има већи посед лопте
23'
Опасан шут Дуроњића са ивице казненог простора, Кљајић се издужио и одбио лопту, која је била доста незгодна
25'
Сада велика шанса за Тавамбу после идеалног паса Косовића, остао је потпуно сам на петерцу, али је голман успео да му одбрани чист гол
27'
Тајм аут за освежење играча због тропске врућине
30'
Срећковић опасно прети са стране, убачена лопта на петерац, али је Ћирковић избија у корнер, после кога се лопта у гужви одбија од неког и креће ка голу, али је Кљајић опет на месту
31'
И даље потпуно отворена утакмица, Вождовац се испрсио, ни говора да покушавају да се бране
38'
1:2 стрелац Дуроњић, после убачене лопте са стране, Кљајић је само успео да је мало кресне, а Дуроњић са друге стативе убацује лопту у гол
44'
Узванердна акција Суме који избацује Ђурђевића по крилу, он гађа тавамбу на петерцу, али одбрана успева да стигне и избије лопту
45'
Играће се још 3 минута надокнаде времена
45'
45+3' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
52'
Партизан кренуо доста жустрије, али је и Вождовац потпуно у тонусу
55'
у првих 45 минута Вождовац је имао посед лопте 585 наспрам 42% Партизана, гости и у другом полувремену настављају на исти начин
56'
После корнера запретио је Павловић лопта иде поред гола
58'
Дугачка лопта на другу стативу, стиже је Срећковић и главом гађа поред гола
61'
Косовић је остао да лежи после једног дуела на трави и лекар Партизана је показао да је потребно извршити измену
62'
Излази Косовић, улази Радин
64'
Ђурђевић постиже гол, али је поништен због офсајда
67'
Корнер Јанковића, Тавамба главом преко гола
68'
Излази Петровић, улази Јешић
69'
Ударац ђурђевића са 16 метара са леве стране, Поповић успева некако да одбрани
71'
тавамба одлично ка Суми, који је прима и лажњаком се ослобађа играча на око 12 метара и онда шут преко гола из идеалне позиције
72'
73'
Излази Дуроњић, улази Машовић
74'
Срећковић добија жути картон
76'
Радин добија жути картон
78'
Партизан напада, Вождовац се фанатично бори и затворио је све прилазе голу
78'
Дуга лопта ка Јанковићу, он бежи одбрани и постижегол, а помоћник маше офсајд и поништава гол, а утисак је да није било офсајда и да је гол чист
80'
Ударац са 20 метара, лопта иде тик поред стативе, врло опасно
81'
Опет дуга лопта ка јанковићу, он прима лопту у 16 метара потпуно сам и одна га Михајлов потеже руком, али нема пенала
82'
Вулићевић пробија по страни и оштро упућује паралелну лопту са петерцем, Поповић је избија
83'
Излази Срећковић, улази Гаврић
85'
Фаул над Сумом на самој ивици казненог простора
85'
Ударац Јанковића из склободњака, нема опасности по гол
87'
Дуга лопта, Тавамба спушта за Јанковића, ударац и блок одбране у доброј позицији за шут
88'
1:3 стрелац Јешић после контре ударцем са 16 метара
90'
Играће се још 5 минута надокнаде времена
90'
90+1' Велика шанса за Тавамбу главом са 5 метара промашује гол, иако је био потпуно сам