Janković pokušao direktno iz slobodnjaka, samo do odbrane
Penal za Partizan posle faula nad Jankovićem
7'
1:0 strelac Đurđević (11 m)
8'
1:1 strelac Stuparević, posle dugačke lopte sa centra, primio je i u padu je levom nogom smestio u mrežu
10'
Kakva šansa za Voždovac: Todor Petrović je izašao potpuno sam ispred Kljajića i kad su svi očekivali gol, Kljajić fenomenalno ulazi u šut i spašava gol
16'
Gledamo potpuno otvoren meč na obe strane
21'
Voždovac trenutno ima veći posed lopte
23'
Opasan šut Duronjića sa ivice kaznenog prostora, Kljajić se izdužio i odbio loptu, koja je bila dosta nezgodna
25'
Sada velika šansa za Tavambu posle idealnog pasa Kosovića, ostao je potpuno sam na petercu, ali je golman uspeo da mu odbrani čist gol
27'
Tajm aut za osveženje igrača zbog tropske vrućine
30'
Srećković opasno preti sa strane, ubačena lopta na peterac, ali je Ćirković izbija u korner, posle koga se lopta u gužvi odbija od nekog i kreće ka golu, ali je Kljajić opet na mestu
31'
I dalje potpuno otvorena utakmica, Voždovac se isprsio, ni govora da pokušavaju da se brane
38'
1:2 strelac Duronjić, posle ubačene lopte sa strane, Kljajić je samo uspeo da je malo kresne, a Duronjić sa druge stative ubacuje loptu u gol
44'
Uzvanerdna akcija Sume koji izbacuje Đurđevića po krilu, on gađa tavambu na petercu, ali odbrana uspeva da stigne i izbije loptu
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+3' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
52'
Partizan krenuo dosta žustrije, ali je i Voždovac potpuno u tonusu
55'
u prvih 45 minuta Voždovac je imao posed lopte 585 naspram 42% Partizana, gosti i u drugom poluvremenu nastavljaju na isti način
56'
Posle kornera zapretio je Pavlović lopta ide pored gola
58'
Dugačka lopta na drugu stativu, stiže je Srećković i glavom gađa pored gola
61'
Kosović je ostao da leži posle jednog duela na travi i lekar Partizana je pokazao da je potrebno izvršiti izmenu
62'
Izlazi Kosović, ulazi Radin
64'
Đurđević postiže gol, ali je poništen zbog ofsajda
67'
Korner Jankovića, Tavamba glavom preko gola
68'
Izlazi Petrović, ulazi Ješić
69'
Udarac đurđevića sa 16 metara sa leve strane, Popović uspeva nekako da odbrani
71'
tavamba odlično ka Sumi, koji je prima i lažnjakom se oslobađa igrača na oko 12 metara i onda šut preko gola iz idealne pozicije
72'
73'
Izlazi Duronjić, ulazi Mašović
74'
Srećković dobija žuti karton
76'
Radin dobija žuti karton
78'
Partizan napada, Voždovac se fanatično bori i zatvorio je sve prilaze golu
78'
Duga lopta ka Jankoviću, on beži odbrani i postižegol, a pomoćnik maše ofsajd i poništava gol, a utisak je da nije bilo ofsajda i da je gol čist
80'
Udarac sa 20 metara, lopta ide tik pored stative, vrlo opasno
81'
Opet duga lopta ka jankoviću, on prima loptu u 16 metara potpuno sam i odna ga Mihajlov poteže rukom, ali nema penala
82'
Vulićević probija po strani i oštro upućuje paralelnu loptu sa petercem, Popović je izbija
83'
Izlazi Srećković, ulazi Gavrić
85'
Faul nad Sumom na samoj ivici kaznenog prostora
85'
Udarac Jankovića iz sklobodnjaka, nema opasnosti po gol
87'
Duga lopta, Tavamba spušta za Jankovića, udarac i blok odbrane u dobroj poziciji za šut
88'
1:3 strelac Ješić posle kontre udarcem sa 16 metara
90'
Igraće se još 5 minuta nadoknade vremena
90'
90+1' Velika šansa za Tavambu glavom sa 5 metara promašuje gol, iako je bio potpuno sam