1
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Партизана
2'
Први напад Војводине, Малбашић улази са стране и убацује по корнер линији, Јовичић хвата лопту
6'
На почетку гледамо тврд меч, домаћини посебно нашпановани, како на терену, тако и на трибинама
7'
Ударац Јованчића са 20 метара преко гола
11'
Сума у прилици са 12 метара, одличан ударац, а Роцков феноменално брани чист гол
15'
Корнер Јанковића, Тавамба главом под пречку, а Роцков поново феноменално спашава гол
18'
Јанковић из прекида убацује, скаче главом Јевтовић и шаље лопту поред гола
25'
и далје чврста и тактичка утакмица на обе стране, посед лопте изједначен
26'
Вулићевић центриа, Пантић удара главом, али слаб ударац за Роцкова
29'
Сума - Пантић - Милетић, на крају убаечна лопта са бока ка Суми који дотрчава, али је Ренан испред њега избио лопту
39'
Пантић пробија по левој страни и заврће лопту, Ренан избија испред Суме на петерцу
45'
Играће се још 2 минута надокнаде времена
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
57'
Војводина прети са два продора у истом минуту по десном боку, али је оба пута отклоњена опасност
59'
Излази Пантић, улази Јовановић
61'
Ударац Суме са 18 метара поред гола
63'
Ударац Ренана са 30 метара, Јовичић брани
65'
Феноменалан ударац Суме из слободњака са 20 метара искоса под рпечку, Рцков опет феноменално скида лопту испод пречке у корнер
66'
Корнер Јанковића Остојић успева да закачи лопту, али је ипак она дошла голману у руке на самој линији
68'
Ренан добија жути картон
69'
Слободњак са 20 метара извео је Сума и Роцков поново скида лопту испод пречке у корнер
72'
Суботић шутира са 20 метара поред гола
76'
Јовановић избацује пас из гужве на десно ка Вулићевићу који идално заврће, поново скаче Јовановић и главом гађа у празан гол пошто је голман испао, али на крају Ренан избија лопту са гол линије
77'
Изашао Месаровић, ушао Михајловић
78'
Нови ударац Суме са 20 метара Роцков сигуран на гол линији и хвата лопту
79'
Излази Сума, улази Илић
81'
Јевтовић добија жути картон
82'
Малбашић шутира са ивице казнемног простора, Остојић блокира ударац
86'
Излази Јанковић, улази Ђуричковић
87'
Опасан ударац по земљи Суботића са 20 метара, Јовичић брани
87'
Излази Малбашић, улази Антић
89'
0:1 стрелац Остојић, после корнера Ђуричковића, улетео је и закуцао лопту главом у гол
90'
Играће се још 4 минута надокнаде времена
90'
Излази Јованчић, улази Нешковић
90'
90+2' Радин добија жути картон
90'
90+3' Страшана контра Тавамба ка Радину, који је сам полулево и шутира преко гола