1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
2'
Prvi napad Vojvodine, Malbašić ulazi sa strane i ubacuje po korner liniji, Jovičić hvata loptu
6'
Na početku gledamo tvrd meč, domaćini posebno našpanovani, kako na terenu, tako i na tribinama
7'
Udarac Jovančića sa 20 metara preko gola
11'
Suma u prilici sa 12 metara, odličan udarac, a Rockov fenomenalno brani čist gol
15'
Korner Jankovića, Tavamba glavom pod prečku, a Rockov ponovo fenomenalno spašava gol
18'
Janković iz prekida ubacuje, skače glavom Jevtović i šalje loptu pored gola
25'
i dalje čvrsta i taktička utakmica na obe strane, posed lopte izjednačen
26'
Vulićević centria, Pantić udara glavom, ali slab udarac za Rockova
29'
Suma - Pantić - Miletić, na kraju ubaečna lopta sa boka ka Sumi koji dotrčava, ali je Renan ispred njega izbio loptu
39'
Pantić probija po levoj strani i zavrće loptu, Renan izbija ispred Sume na petercu
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
57'
Vojvodina preti sa dva prodora u istom minutu po desnom boku, ali je oba puta otklonjena opasnost
59'
Izlazi Pantić, ulazi Jovanović
61'
Udarac Sume sa 18 metara pored gola
63'
Udarac Renana sa 30 metara, Jovičić brani
65'
Fenomenalan udarac Sume iz slobodnjaka sa 20 metara iskosa pod rpečku, Rckov opet fenomenalno skida loptu ispod prečke u korner
66'
Korner Jankovića Ostojić uspeva da zakači loptu, ali je ipak ona došla golmanu u ruke na samoj liniji
68'
Renan dobija žuti karton
69'
Slobodnjak sa 20 metara izveo je Suma i Rockov ponovo skida loptu ispod prečke u korner
72'
Subotić šutira sa 20 metara pored gola
76'
Jovanović izbacuje pas iz gužve na desno ka Vulićeviću koji idalno zavrće, ponovo skače Jovanović i glavom gađa u prazan gol pošto je golman ispao, ali na kraju Renan izbija loptu sa gol linije
77'
Izašao Mesarović, ušao Mihajlović
78'
Novi udarac Sume sa 20 metara Rockov siguran na gol liniji i hvata loptu
79'
Izlazi Suma, ulazi Ilić
81'
Jevtović dobija žuti karton
82'
Malbašić šutira sa ivice kaznemnog prostora, Ostojić blokira udarac
86'
Izlazi Janković, ulazi Đuričković
87'
Opasan udarac po zemlji Subotića sa 20 metara, Jovičić brani
87'
Izlazi Malbašić, ulazi Antić
89'
0:1 strelac Ostojić, posle kornera Đuričkovića, uleteo je i zakucao loptu glavom u gol
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
Izlazi Jovančić, ulazi Nešković
90'
90+2' Radin dobija žuti karton
90'
90+3' Strašana kontra Tavamba ka Radinu, koji je sam polulevo i šutira preko gola