Grub faul Savića nad Sumom, koji je na petoparcu sklonio loptu
11'
Ubačena lopta iz prekida, Boaći pokušava iskosa, Stojković izlazi i ulazi u šut
14'
Tavamba je srušen u 16 metara, Grujić ne svira penal iako je Donald srušio imenovanog
15'
Janković šutira slobodnjak sa 20 metara preko gola
17'
Stojković centrira, opasno je, Pešić kreće na loptu, ali je Stojković iz dva pokušaja odbranio
21'
Novi faul nad Tavambom u blizini 16 metara, Grujić opet ne svira
22'
Janković je srušen u naletu od Le taleka, opet nema penala, a Janković dobija žuti katon za simuliranje
24'
da podsetimo. U derbijima penal za Partizan nije sviran pune 22 godine
25'
pešić preti sa leve strane, šalje nešto između šuta i centaršuta, Stojković to prekida i izbija loptu
27'
Pešić preti solo prodorom, na kraju ga Ostojić sprečava i izbija u korner
31'
Udarac Sume sa 30 metara pored gola
34'
Pešić pogađa prečku sa ivice 16 metara posle dobre kontre
36'
Opasna kontra sa viškom igrača, na kraju Boaći ostaje sam na 10 metara i kad je hteo da šutira loš teren ga je sprečio jer mu je lopta pre šuta odskočila
38'
Sada kontra Partizana, počelo od Đurđevića ka Sumi i na kraju stiže do Miletića koji šutira iz 16 metara pored gola. Teren je i ovoga puta učinio svoje
39'
Velika šansa za Srnića, koji je izašao potpuno sam na 11 metara po sredini gola, ali je Stojković bravurozno odbranio i sprečio gol
41'
Grujić svaki mrki pogleda u odbrani Partizan karakteriše kao faul, a na suprotnoj strani dozvoljava svakakve startove bez da svira faulove
45'
kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
49'
Radin dobija žuti karton
50'
Neverovatno šta sad nije svirao grujić, Tavamba je na ivici kaznenog prostora povučen i držan sa leđa, ali ope nema faula
57'
Janković seče loptu na 30 metraa od svog gola i kreće u kontru, Gobeljić ga ruši startom sa dve noge, lai faula nema...janković je ostao da leži na travi i prekid traje već 2 minuta
63'
Srnić glavom spušta loptu oko penala Kangi, koji šutira pored gola iz odlične pozicije
66'
Izlazi Pešić, ulazi Radonjić
67'
Izlazi Suma, ulazi Ilić
68'
Faul posle kontre nad Tavambom na 25 metara po sredini gola
69'
Đurđević šutira slobodnjak preko gola
71'
Đurđević dobija žuti karton
71'
Gobeljić dobija žuti karton
75'
Izlazi Janković , ulazi Đuričković
77'
Izlazi Krstičić, ulazi Milijaš
81'
Grujić svira slobodnjak na ivici kaznenog prostora, 18 metara od gola po sredini
82'
Donald šutira, blok odbrane
83'
Bakljada sa juga traje 5 minuta i tek kada je Partizan uzeo loptu i krenuo u opasnu kontru, Grujić prekida igru...