0
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Младости
1'
Тавамба после дуплог паса убацује са стране, Ожеговић крешелопту из прве и лопта одлази поред гола
2'
Бомба Радивојевића са 25 метара искоса, лопта је прохујала поред пречке и стативе
5'
Покушај Тошића искоса са десне стране са неких 25 метара, голман брани
10'
Партизан је одмах успоставио посед лопте, али ни гости се нису повукли у својих 16 метара
15'
Покушај шута Ожеговића са 16 метара, уследио је блок и корнер
16'
После корнера на одбијену лопту налеће Евертон и шутира поред гола
20'
Младост је скоро па изједначила посед лопте, игра се чврсто и тврдо на обе стране, углавном по средини
27'
Осотјић идеално избацује вулићевића, који из прве по земљи убацује на петерац, а ту је Росић у паду скинуо лопту испред Тавамбе и Ожеговића
29'
дуга лопта ка Трифуновићу, који сачекује лопту и онда шутира са 18 метара поред гола
30'
Тошић шаље бомбу са 18 метара у даљи угао, тик поред стативе
31'
Пантић прави дар-мар по левој страни и заврће са линије корнера на петерац, голман кратко избија лопту, таман да она погоди Ожеговића и оде поред гола, иначе би је он сачекао и послао у мрежу
41'
Павловић добија жути картон
42'
Тошић поново покушава шутем са 18 метара, лаи је шеснаестерац пун гостију и лопта се одбија, није имала где да прође
44'
Тошић шутира из слободњака са 30 метара, голман Росић једва избија у корнер
45'
После корнера неко игра руком у петерцу од играча Младости, нема пенала
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Невероватно као сад лопта није ушла у гол после корнера Тошића, јер је Тавамба био на метар од гола и два пута покушао, али су је играчи Младости скинули малтене са гол линије
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
47'
Велика шанса за тавамбу са 5 метара главом, после идеалног центаршута Вулићевића, али је лопту послао поред гола
49'
Шут Ожеговића са корнер линије, неко је од одбране креснуо и замало да превари голмана, који је ипак био будан
50'
Нови пројектил Тошића са 18 метара, нажалост тик поред рогља
53'
Голлллл 1:0 стрелац Милетић (Г) Немања
53'
Тошић је додао до милетића на левој страни, овај је пребацио на десну ногу, ушао мало у 16 метара и десном погодио даљи угао гола Росића
60'
Излази Павловић, улази Милосављевић
62'
2.0 стрелац Пантић, после идеалног проигравања Тавамбе, он је утрчао и са 5 метара из прве убацио у мрежу
66'
Излази Радивојевић, улази Гафуров
66'
Излази Ожеговић, улази Соломон
68'
Каква шанса за Младост, убачена лопта са стране, на петерцу утрчава играч Младости и главом потпуно сам шутира, а Стојковић феноменално скида чист гол
70'
3:0 стрелац Тавамба, после убачене лопте од Марјановића са корнер линије. Тавамба је утрчао на петерац и закуцао лопту у гол
71'
Излази Марјановић, улази Јевтовић
72'
Ово је Јевтовићу 100. наступ у црно-белом дресу
75'
Покушај ударца и гађања даљег угла од стране Тавамбе, лопта иде поред стативе
76'
Шанса за Младост после убачене лопте са стране, скочио је главом Милосављевић и шутирао поред гола
77'
Излази Пантић, улази Ђуричковић
78'
Лепа акција, Вулићевић убацује лопту у 16 метара ка Соломону, који шмекерски пропушта ка Тошићу, уследио је ударац, само преко гола
80'
тумбасевић добија жути картон
82'
Јевтовић шутира из слободњака са 30 метара, голман брани
84'
Излази Пејовић, улази Одита
88'
Тошић у шанси, после слалома, прешао је и голмана, лаи му је лопта остала иза ноге и отклоњена је опаснот