0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Mladosti
1'
Tavamba posle duplog pasa ubacuje sa strane, Ožegović krešeloptu iz prve i lopta odlazi pored gola
2'
Bomba Radivojevića sa 25 metara iskosa, lopta je prohujala pored prečke i stative
5'
Pokušaj Tošića iskosa sa desne strane sa nekih 25 metara, golman brani
10'
Partizan je odmah uspostavio posed lopte, ali ni gosti se nisu povukli u svojih 16 metara
15'
Pokušaj šuta Ožegovića sa 16 metara, usledio je blok i korner
16'
Posle kornera na odbijenu loptu naleće Everton i šutira pored gola
20'
Mladost je skoro pa izjednačila posed lopte, igra se čvrsto i tvrdo na obe strane, uglavnom po sredini
27'
Osotjić idealno izbacuje vulićevića, koji iz prve po zemlji ubacuje na peterac, a tu je Rosić u padu skinuo loptu ispred Tavambe i Ožegovića
29'
duga lopta ka Trifunoviću, koji sačekuje loptu i onda šutira sa 18 metara pored gola
30'
Tošić šalje bombu sa 18 metara u dalji ugao, tik pored stative
31'
Pantić pravi dar-mar po levoj strani i zavrće sa linije kornera na peterac, golman kratko izbija loptu, taman da ona pogodi Ožegovića i ode pored gola, inače bi je on sačekao i poslao u mrežu
41'
Pavlović dobija žuti karton
42'
Tošić ponovo pokušava šutem sa 18 metara, lai je šesnaesterac pun gostiju i lopta se odbija, nije imala gde da prođe
44'
Tošić šutira iz slobodnjaka sa 30 metara, golman Rosić jedva izbija u korner
45'
Posle kornera neko igra rukom u petercu od igrača Mladosti, nema penala
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Neverovatno kao sad lopta nije ušla u gol posle kornera Tošića, jer je Tavamba bio na metar od gola i dva puta pokušao, ali su je igrači Mladosti skinuli maltene sa gol linije
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
47'
Velika šansa za tavambu sa 5 metara glavom, posle idealnog centaršuta Vulićevića, ali je loptu poslao pored gola
49'
Šut Ožegovića sa korner linije, neko je od odbrane kresnuo i zamalo da prevari golmana, koji je ipak bio budan
50'
Novi projektil Tošića sa 18 metara, nažalost tik pored roglja
53'
Golllll 1:0 strelac Miletić (G) Nemanja
53'
Tošić je dodao do miletića na levoj strani, ovaj je prebacio na desnu nogu, ušao malo u 16 metara i desnom pogodio dalji ugao gola Rosića
60'
Izlazi Pavlović, ulazi Milosavljević
62'
2.0 strelac Pantić, posle idealnog proigravanja Tavambe, on je utrčao i sa 5 metara iz prve ubacio u mrežu
66'
Izlazi Radivojević, ulazi Gafurov
66'
Izlazi Ožegović, ulazi Solomon
68'
Kakva šansa za Mladost, ubačena lopta sa strane, na petercu utrčava igrač Mladosti i glavom potpuno sam šutira, a Stojković fenomenalno skida čist gol
70'
3:0 strelac Tavamba, posle ubačene lopte od Marjanovića sa korner linije. Tavamba je utrčao na peterac i zakucao loptu u gol
71'
Izlazi Marjanović, ulazi Jevtović
72'
Ovo je Jevtoviću 100. nastup u crno-belom dresu
75'
Pokušaj udarca i gađanja daljeg ugla od strane Tavambe, lopta ide pored stative
76'
Šansa za Mladost posle ubačene lopte sa strane, skočio je glavom Milosavljević i šutirao pored gola
77'
Izlazi Pantić, ulazi Đuričković
78'
Lepa akcija, Vulićević ubacuje loptu u 16 metara ka Solomonu, koji šmekerski propušta ka Tošiću, usledio je udarac, samo preko gola
80'
tumbasević dobija žuti karton
82'
Jevtović šutira iz slobodnjaka sa 30 metara, golman brani
84'
Izlazi Pejović, ulazi Odita
88'
Tošić u šansi, posle slaloma, prešao je i golmana, lai mu je lopta ostala iza noge i otklonjena je opasnot