1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Napretka
10'
Partizan je uspostavio odmah posed lopte, napada, teren je težak za igru zbog kiše koja pada ceo dan
12'
Tošić ubacuje Miletića u vatru, koji šutira, ali samo korner
16'
Tošić opasno šutira iz prekida sa strane u gol, golman izbija u korner
22'
Igra se sve vreme pred golom Napretka, ali nema nekih opipljivijih šasni
23'
Markovski dobija žuti karton
28'
Boranijašević dobija žuti karton i onda je iz protesta demonstrativno bacio loptu i dobio odmah drugi žuti što je automatski crveni
36'
Tošić pronalazi dugom loptom Ožegovića na 16 metara, ovaj grudima spušta loptu, usledio je udarac Tavambe, samo pored gola
37'
Nova prilika, Miletić centrira ka Tavambi, koji je prima na 12 metara unutar kaznenog prostora i šutira preko gola
38'
Everton šutira sa 30 metra, lopta se odbija u prostor, Ožegović je pojurio i oteo loptu i onda šutirao iz teške pozicije, lopta ide pored gola
43'
0:1 strelac Alivodić, posle iznenadne kontre, Alivodić je ostao sam ispred Stojkovića i plasirao loptu u dalji ugao
45'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
45'
45+1' Jevtović zateže jakim udarcem sa 25 metara, preko gola
45'
45+4' Tošić šutira sa 20 metraa, lopta opet preko gola
45'
45+4' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašao je Miletić (G) Nemanja, ušao Ilić
49'
tošić se žali na povredu mišića i šepajući napušta teren da mu se ukaže pomoć
50'
Izlazi Tošić, ulazi Đuričković
55'
Vulićević centrira ka tavambi, koji iz odlične pozicije dva puta pokušava i šalje loptu pored gola
59'
Vulić dobija žuti karton
60'
Bomba Jevtovića sa 25 metara, Petrović jedva brani
60'
Izlazi Jevtović, ulazi Solomon
61'
Izlazi Vukanović, ulazi Kasalica
64'
novi odličan centaršut Vulićevića, Tavamba sam na drugoj stativi i glavom šalje loptu pored gola iz izgledne situacije
66'
Janković centrira, Đuričković šutira glavom, samo do Petrovića
71'
odličan udarac ilića sa 17 metara, Petrović pravi paradu i sprečava gol
73'
Đuričković dobija žuti karton
73'
Nemanja Petrović dobija žuti karton
75'
Izlazi Markoski, ulazi Mitrović
81'
Udarac Solomona sa 20 metara preko gola
81'
Izlazi Milisavljević, ulazi Ivanović
82'
Vulićević centrira ka Ožegoviću, udarac iz prve samo do golmana
89'
Posle kontre Ožegović šutira sa 20 metara lopta je okrznula stativu i otišla pored gola
89'
Miletić (R) Nemanja dobija žuti karton
90'
Igraće se još 6 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Petrović Nikola dobija žuti karton
90'
90+3' Solomon u ksoku glavom šutira Petrović ponovo skida loptu iz gola
90'
90+5' Posle velike gužve lopta se odbija na 25 metara odakle stojkoivć jako šutira golman odbija kratko, a Ožegović postiže gol, ali iz ofsajda
90'
90+6' 1:1 strelac Everton posle kornera, pošto je Stojković sa Tavambom spustio loptu ka njemu, a on je bio sam na drugoj stativi i smestio je u mrežu