4
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Рада
2'
Стојковић је на загревању осетио да га боли мишић и уместо њега на гол је стао Јовичић, а Стојковић је сео на клупу
7'
Црно-бели су од првог минута у офанзиви, домаћини на својој половини доста оштри и чекају контре и полуконтре
9'
Први ударац ка голу Ђуричковића, Зоговић једва избија у корнер
12'
Ударац Стојановића са 18 метара преко гола
15'
0:1 стрелац Ожеговић
15'
Ђуричковић је са 25 метара убацио лопту у простор иза леђа одбране, утрчао је Ожеговић, примио лопту у трку и левом ногом је послао у даљи угао
19'
Излази Пишчевић због повреде, улази Младеновић
20'
После корнера и одбијене лопте, налеће Митровић и шутира из прве преко гола
23'
Тавамба у великој шанси, био је сам пред голманом, лоше примио лопту, мало оклевао и онда из друге шутирао левом ногом преко гола
24'
Излази Вицо због повреде задње ложе, улази Шипчић
27'
Лепа контра преко Пантића, лопту шаље ка Антонову, који убацује ка тавамби, али смао корнер
28'
0:2 стрелац Митровић
28'
Ђуричковић је извео корнер, голман Зоговић подлетео под лопту, а Митровић главом убацује у мрежу
35'
Нова контра, лопту добија Ожеговић пребацује лопту на десну ногу и шутира из трка са 18 метара поред гола
37'
Бомба Ђуричковића са 25 метара, Зоговић једва пребацује у корнер
40'
Вулићевић проналази Тавамбу у 16 метара, овај петом ка Ђуричковићу, који шутира из прве са 12 метара преко гола
41'
Тавамба шутира са ивице казненог простора, само корнер
45'
Играће се још 2 минута надокнаде времена
45'
45+2' Повредио се и Стојановић (мишић) и вероватно неће моћи да настави меч у 2. полувремену
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Изашао је Стојановић, ушао Вујачић
46'
Почело је 2. полувреме
47'
Опасан напад рада, Лутовац је ушао до корнер линије и покушао д аубаци пред гола, али је Милетић отклонио опасност
48'
1:2 стрелац Зоњић, после прекида и одбијене лопте, налетео је Младеновић и послао јак ударац, Јовичић кратко одбио, а Зоњић је притрчао и убацио је у мрежу
50'
Корнер Ђуричковића, феноменална лопта на прву стативу, који је креснуо Марјановић и она је прошетала испред гол линије и отишла у гол аут...
52'
Антонов покушава ударцем са 16 метара, блок одбране
53'
Опасан ударац лукића са 18 метара, лопта пролеће тик поред стативе
54'
2:2 стрелац Вујачић, после одличне лопте Денића са стране, утрчао је и закуцао лопту у мрежу
58'
Ударац Ђуричковића са 16 метара, лопта погађа Рендулића у главу и указана му је помоћ, а игра је настављена, Рендулић је остао на терену
61'
Контра из три потеза, на крају тавамба пролази поред два играча и покуша из трка да лобује голмаан, лопта иде тик изнад пречке
64'
Излази Пантић, улази Сума
66'
Каква шанса за Рад тј Лутовац, који је примио дубинску лопту, побегао и одбрани и голману и онда је остао сам на 10 метраа и шутирао преко гола
67'
Ожеговић у скоку је повучен на пет метара од гола, нема пенала
71'
Нова опасност по гол Рада преко Антонова, али је одбрана успела да избије лопту у корнер
74'
Излази Ожеговић, улази Јовановић
75'
Волеј Ђуричковића десном ногом са 18 метара, лопта иде преко гола
77'
партизан напада свим силама, рад се зналачки и пожртвовано брани и прети контрама