4
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Rada
2'
Stojković je na zagrevanju osetio da ga boli mišić i umesto njega na gol je stao Jovičić, a Stojković je seo na klupu
7'
Crno-beli su od prvog minuta u ofanzivi, domaćini na svojoj polovini dosta oštri i čekaju kontre i polukontre
9'
Prvi udarac ka golu Đuričkovića, Zogović jedva izbija u korner
12'
Udarac Stojanovića sa 18 metara preko gola
15'
0:1 strelac Ožegović
15'
Đuričković je sa 25 metara ubacio loptu u prostor iza leđa odbrane, utrčao je Ožegović, primio loptu u trku i levom nogom je poslao u dalji ugao
19'
Izlazi Piščević zbog povrede, ulazi Mladenović
20'
Posle kornera i odbijene lopte, naleće Mitrović i šutira iz prve preko gola
23'
Tavamba u velikoj šansi, bio je sam pred golmanom, loše primio loptu, malo oklevao i onda iz druge šutirao levom nogom preko gola
24'
Izlazi Vico zbog povrede zadnje lože, ulazi Šipčić
27'
Lepa kontra preko Pantića, loptu šalje ka Antonovu, koji ubacuje ka tavambi, ali smao korner
28'
0:2 strelac Mitrović
28'
Đuričković je izveo korner, golman Zogović podleteo pod loptu, a Mitrović glavom ubacuje u mrežu
35'
Nova kontra, loptu dobija Ožegović prebacuje loptu na desnu nogu i šutira iz trka sa 18 metara pored gola
37'
Bomba Đuričkovića sa 25 metara, Zogović jedva prebacuje u korner
40'
Vulićević pronalazi Tavambu u 16 metara, ovaj petom ka Đuričkoviću, koji šutira iz prve sa 12 metara preko gola
41'
Tavamba šutira sa ivice kaznenog prostora, samo korner
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Povredio se i Stojanović (mišić) i verovatno neće moći da nastavi meč u 2. poluvremenu
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Izašao je Stojanović, ušao Vujačić
46'
Počelo je 2. poluvreme
47'
Opasan napad rada, Lutovac je ušao do korner linije i pokušao d aubaci pred gola, ali je Miletić otklonio opasnost
48'
1:2 strelac Zonjić, posle prekida i odbijene lopte, naleteo je Mladenović i poslao jak udarac, Jovičić kratko odbio, a Zonjić je pritrčao i ubacio je u mrežu
50'
Korner Đuričkovića, fenomenalna lopta na prvu stativu, koji je kresnuo Marjanović i ona je prošetala ispred gol linije i otišla u gol aut...
52'
Antonov pokušava udarcem sa 16 metara, blok odbrane
53'
Opasan udarac lukića sa 18 metara, lopta proleće tik pored stative
54'
2:2 strelac Vujačić, posle odlične lopte Denića sa strane, utrčao je i zakucao loptu u mrežu
58'
Udarac Đuričkovića sa 16 metara, lopta pogađa Rendulića u glavu i ukazana mu je pomoć, a igra je nastavljena, Rendulić je ostao na terenu
61'
Kontra iz tri poteza, na kraju tavamba prolazi pored dva igrača i pokuša iz trka da lobuje golmaan, lopta ide tik iznad prečke
64'
Izlazi Pantić, ulazi Suma
66'
Kakva šansa za Rad tj Lutovac, koji je primio dubinsku loptu, pobegao i odbrani i golmanu i onda je ostao sam na 10 metraa i šutirao preko gola
67'
Ožegović u skoku je povučen na pet metara od gola, nema penala
71'
Nova opasnost po gol Rada preko Antonova, ali je odbrana uspela da izbije loptu u korner
74'
Izlazi Ožegović, ulazi Jovanović
75'
Volej Đuričkovića desnom nogom sa 18 metara, lopta ide preko gola
77'
partizan napada svim silama, rad se znalački i požrtvovano brani i preti kontrama