Meч је почео, први са центра су кренули играчи Ртња
2'
Домаћини ушли у меч врло жустро и са великим еланом
4'
Напад преко Соломона, који је са леве стране пронашао Ђуричковића, уследио је лажњак и шут десном ногом преко гола
9'
Митровић из позадине упућује дуг пас у простор ка Милетићу, који креће ка лопти, али је бржи голман домаћих
12'
Први корнер за домаће, убачена лопта и лопта одлази преко гола после ударца Милуновића. Било је доста опасно у гужви пред голом
17'
Домаћини пружају јак отпор врло пожртвованом игром и не дозвољавају Партизану да припрети домаћем голману
26'
Ђуричковић избацује Суму, који креће сам ка голману мало искоса и онда са петерца гађа даљи угао и шаље лопту из одличне позиције преко гола
28'
Нова шанса за Ђуричковића, који долази на исту позицију као малопре Сума, али са човеком на леђима и шутира у ближи угао, лопта иде поред гола
31'
Сума добија одличну лопту од Тавамбе, улази до саме гол линије и онда покушава из мртвог угла, Милошевић брани
33'
Сума идеално после дуплог паса са Тавамбом избацује Јевтовића, који излази сам испред голмана и шаље је у даљи угао, али Милошевић избија у корнер после кога је Митровић покушао, а домаћи голман поново успешнији
35'
0:1 стрелац Тавамба после идеалног центаршута Милетића са леве стране, сачекао је лопту и главом је вратио голмана шутем у ближи угао
39'
ПОново Милетић центрира, лаи је овог пута Милошевић испред Тавамбе ухватио лопту
45'
фаул у 16 метара над Ђуричковићем, судија Илић остаје нем, а Ђуричковић због протеста добија жути картон
45'
крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
49'
Излази Чауревић, улази Машић
52'
Митровић убацује лопту левом са десне стране, Милошевић иде под лопту која пада на ногу Соломону, ударац из прве и повољне позиције иде преко гола
53'
Излази Голубовић, улази Ђошевски
55'
Сума у продору, лопта после гужве стиже до Соломона, који шутира, Трифунов у блоку и лопта добија високи ефе, а Милошевић крајњим напором избија је у корнер
56'
Машић добија жути картон
60'
Излази Соломон, улази Илић
61'
Остојић добија жути картон и слободњак са 16 метара за домаће
62'
Ђоковић погађа пречку из слободњака, одбијену лопту је неко главом послао ка голу, али је одбрана избила у поље
64'
убачена лопта у 16 метара, крећу на њу Митровић и Машић, излази са гола и Јовичић, Машић пада и домаћи траже пенал, судија остаје нем
68'
Ударац Суме са 16 метара, голман једва брани
69'
Пенал за Партизан јер је после ударца Илића, Ђоковић руком спречио лопту на путу ка голу
70'
0:2 стрелац Јевтовић са пенала
70'
Ђоковић добија жути картон
72'
Излази Анђеловић, улази Петровић
73'
Излази Тавамба, улази Ожеговић
75'
Ударац Милетића са 12 метара искоса, брани ногом Милошевић
80'
Сума одлично проналази Ожеговића, који иде један на један, удара лажњак и шутира десном ногом у даљи угао, лопта иде поред гола
83'
Прелепа размена пасова око 16 метара неколицине играча, на крају Ђуричковић са 12 метара шутира у даљи угао, али лопта иде тик поред стативе
86'
0:3 стрелац Ожеговић после одличне лопте коју је добио од Јевтовића иза центра, издржао дуел и поред истрчалог голаман погодио мрежу