Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Rtnja
2'
Domaćini ušli u meč vrlo žustro i sa velikim elanom
4'
Napad preko Solomona, koji je sa leve strane pronašao Đuričkovića, usledio je lažnjak i šut desnom nogom preko gola
9'
Mitrović iz pozadine upućuje dug pas u prostor ka Miletiću, koji kreće ka lopti, ali je brži golman domaćih
12'
Prvi korner za domaće, ubačena lopta i lopta odlazi preko gola posle udarca Milunovića. Bilo je dosta opasno u gužvi pred golom
17'
Domaćini pružaju jak otpor vrlo požrtvovanom igrom i ne dozvoljavaju Partizanu da pripreti domaćem golmanu
26'
Đuričković izbacuje Sumu, koji kreće sam ka golmanu malo iskosa i onda sa peterca gađa dalji ugao i šalje loptu iz odlične pozicije preko gola
28'
Nova šansa za Đuričkovića, koji dolazi na istu poziciju kao malopre Suma, ali sa čovekom na leđima i šutira u bliži ugao, lopta ide pored gola
31'
Suma dobija odličnu loptu od Tavambe, ulazi do same gol linije i onda pokušava iz mrtvog ugla, Milošević brani
33'
Suma idealno posle duplog pasa sa Tavambom izbacuje Jevtovića, koji izlazi sam ispred golmana i šalje je u dalji ugao, ali Milošević izbija u korner posle koga je Mitrović pokušao, a domaći golman ponovo uspešniji
35'
0:1 strelac Tavamba posle idealnog centaršuta Miletića sa leve strane, sačekao je loptu i glavom je vratio golmana šutem u bliži ugao
39'
POnovo Miletić centrira, lai je ovog puta Milošević ispred Tavambe uhvatio loptu
45'
faul u 16 metara nad Đuričkovićem, sudija Ilić ostaje nem, a Đuričković zbog protesta dobija žuti karton
45'
kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
49'
Izlazi Čaurević, ulazi Mašić
52'
Mitrović ubacuje loptu levom sa desne strane, Milošević ide pod loptu koja pada na nogu Solomonu, udarac iz prve i povoljne pozicije ide preko gola
53'
Izlazi Golubović, ulazi Đoševski
55'
Suma u prodoru, lopta posle gužve stiže do Solomona, koji šutira, Trifunov u bloku i lopta dobija visoki efe, a Milošević krajnjim naporom izbija je u korner
56'
Mašić dobija žuti karton
60'
Izlazi Solomon, ulazi Ilić
61'
Ostojić dobija žuti karton i slobodnjak sa 16 metara za domaće
62'
Đoković pogađa prečku iz slobodnjaka, odbijenu loptu je neko glavom poslao ka golu, ali je odbrana izbila u polje
64'
ubačena lopta u 16 metara, kreću na nju Mitrović i Mašić, izlazi sa gola i Jovičić, Mašić pada i domaći traže penal, sudija ostaje nem
68'
Udarac Sume sa 16 metara, golman jedva brani
69'
Penal za Partizan jer je posle udarca Ilića, Đoković rukom sprečio loptu na putu ka golu
70'
0:2 strelac Jevtović sa penala
70'
Đoković dobija žuti karton
72'
Izlazi Anđelović, ulazi Petrović
73'
Izlazi Tavamba, ulazi Ožegović
75'
Udarac Miletića sa 12 metara iskosa, brani nogom Milošević
80'
Suma odlično pronalazi Ožegovića, koji ide jedan na jedan, udara lažnjak i šutira desnom nogom u dalji ugao, lopta ide pored gola
83'
Prelepa razmena pasova oko 16 metara nekolicine igrača, na kraju Đuričković sa 12 metara šutira u dalji ugao, ali lopta ide tik pored stative
86'
0:3 strelac Ožegović posle odlične lopte koju je dobio od Jevtovića iza centra, izdržao duel i pored istrčalog golaman pogodio mrežu