Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
4'
Domaćini krenuli u meč vrlo žustro i sa velikim elanom
5'
Ubačena visoka lopta u 16 metara, Purović je probao u skoku, ali je bio kratak, da bi samo 30 sekundi kasnije dobio povratnu loptu na levu nogu i loša završnica
10'
Jevtović do Sume, koji pokušava udarcem sa 16 metara, ali je dobio blok
13'
Partizan je polako uspostavio posed i pas igru, posle žustrog početka domaćina
14'
Izlazi Purović, ulazi Marković
17'
Penal za Partizan nad Tavambom, Tanasin ga je vukao sa leđa i sudija je bez razmišljanja pokazao na belu tačku
18'
Tanasin dobija žuti karton
18'
0:1 strelac Suma (11m)
22'
Slobodnjak sa 22 metra za domaće, udarac Mićića samo u živi zid
24'
Kakav dupli pas i lopta za Miletića (26), ulazi u 16 metara i gađa dalji ugao, ali Čančarević fenomenalno brani
29'
Miletić (73) izbacuje fenomenalan aut sa skoro 35 metara u srce 16 metara, a golman istrčava i uspeva da je uhvati
40'
Sve vreme gledamo pravu rovovsku borbu na sredini terena, bez nekih prilka na bilo kojoj strani osim pomenutih prethodno
40'
Evo sada me demantuje Kjereme udarcem sa 18 metara tik iznad prečke
41'
Suma dobija žuti karton
44'
Kjereme dobija žuti karton
44'
Simo Krunić je isključen zbog vređanja glavnog sudije
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+3' Kraj 1. poluvremena
46'
Na ulasku u tunel na kraju 1. poluvremena sudija Lukić je dodelio žuti karton i Žakuli
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Korner za domaće, visoka lopta Stojković skače na loptu i ispušta je, a onda ga je Ivanović faulirao i ubacio u mrežu, sudija je opravdano poništio i svirao faul
47'
Ivanović dobija žuti karton
47'
Stojković dobija žuti karton
51'
Radović dobija žuti karton
52'
Domaćin je i u 2. poluvreme ušao izuzetno agresivno i pokušava da poravna rezultat stalnim pritiskom i presingom
54'
Skraćeni korner za domaće, Pantelić ubacuje Ivanović šutira pored gola, a sudija pokazuje korner
56'
Auuu kakav kiks Čančarevića, loše je ispucao loptu samo do Sume koji pogađa iz bloka stativu
57'
Miletić odlično ka Pantiću na peterac, udarac iz prve ali slabo
62'
Izlazi Đuričković, ulazi Tošić
62'
Everton dobija žuti karton
63'
Pantelić dobija žuti karton
66'
Kjereme idealno ubacuje jaku loptu na peterac ka radoviću, koji uleće i na sreću promašuje loptu da ubaci u prazan gol
70'
Faul Ivanovića nad Tošićem na 25 metara i slobodnjak za Tošića
71'
Tošić šutira pored gola iz slobodnjaka
76'
Izlazi Gojković, ulazi Žakula
77'
Izlazi Suma, ulazi Ilić
82'
Udarac Tošića sa 25 metara, golman brani
82'
Ubačena lopta sa boka, glavom šutira marković pored gola
83'
Izlazi Mićić, ulazi Mijić
88'
Izlazi Tavamba, ulazi Ožegović
89'
Penal na Ožegoviću
89'
Žuti karton za Pejčića
90'
0:2 strelac Tošić (11m)
90'
90'
90+1'Udarac Kjeremea, Stojković brani
90'
90+2' Ožegović šutira sa 20 metara, golman na mestu i hvata loptu