Pantić iznenada u šansi, ali je izblokiran kod udarca i samo korner
Penal za Partizan nad Jankovićem
7'
1:0 strelac Jevtović (11m)
14'
2:0 strelac Ožegović, koji je dobio loptu u prostor od Ilića sa polovine Partizana, pobegao je sa centra, prešao golmana i ubacio loptu u mrežu
18'
Novi pas u prostor od Pantića za Ožegovića, ovaj put je na ivici kaznenog prostora golman uspeo klizećim startom da spreči gol
20'
Izlazi Živković (povreda), ulazi Ilić
21'
2:1 strelac Mićić
21'
Đorić je fenomenalno asistirao u prostor iza leđe odbrane Partizana, Mićić je utrčao, pobegao i golmanu Jovičiću i onda iz skoro mrtvog ugla pogodio mrežu
25'
Faul nad jankovićem na 20 metara po sredini gola
26'
Janković šutira iz slobodnjaka preko gola
34'
Partizan ima inicijativu i posed lopte, ali i gosti odlično stoje na terneu, pa gledamo tvrdu rovovsku borbu
36'
Lepa akcija Bačke, sam igrač na desnoj strani, ali loš centaršut i nema opasnosti
37'
Novi lep napad Bačke, Mićić beži do 16 metara, udara lažnjak i vraća povratnu loptu ka Đoriću. koji šutira uz blok odbrane i korner
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
48'
Velika šansa za Bačku posle prodora Mićića i ubačene lopte sa straneka potpuno samom makariću na penalu, koji je šutirao iz idealne pozicije, ali je lopta otišla visoko preko gola
58'
Izlazi Pantić, ulazi Tošić
58'
Fenomenalan pas Ilića u rupu ka Ožegoviću, koji kreće sam ka golu, ali je pomoćnik mahao ofsajd...Vrlo sumnjivo...
59'
Udarac Ožegovića levom nogom u padu sa 16 metara u donji ugao, golman pravi paradu i hvata loptu
62'
Izlazi Makarić, ulazi Bašanović
67'
Janković daje kratku loptu Tošiću posle slobodnjaka, udarac Bambija pored gola
71'
Bomba Tošića sa 25 metara, Jevrić boksuje loptu u padu
76'
Korner Tošića, Ožegović glavom preko gola sa 7 metara
78'
Ožegović ubacuje fenomenalnu loptu ka Jankoviću, koji udara lažanjak golmanu ostaje sam i gađa dalji ugao, ali nažalost preko prečke
78'
Izlazi Ožegović, ulazi Tavamba
79'
Izlazi Radinović, ulazi Švonja
80'
Tavamba izbacuje Antonova koji utrčava iz drugog plana i bocnuo je loptu pored istrčalog golmana, lopta ide tik pored druge stative
87'
Bačka preti iz kontre sa strane ubačena lopta po zemlji, a Jovičić istrčava i seče putanju i hvata.
90'
Udarac Sprema sa 16 metara preko gola
90'
90+1' Tavamba kreće sam ka golu sa čovekom na leđima i na kraju udarac, Jevrić brani
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' 3:1 strelac Tavamba
90'
90+3'' Kakva kontra, Tavamba dobija loptu iz odbrane sam na centru, šalje je ka Jankoviću desno, a onda Janković štiklom vraća usamljenom Tavambi koji je ubacuje u praznu mrežu