Ласицкас бежи по левој страни и одлично заврће, Милетић избија лопту испред играча Земуна који су били у налету
5'
Тошић улази у 16 метара и проба шут, али га је лош и нераван терен онемогућио да то квалитетно уради
11'
Домаћин нашпанован, добро стоји на терену, углавном на својој половини, а терен ужас...
12'
Јанковић шутира са 12 метара искоса, блок одбране
14'
Димић из контре улази у 16 метара са десне стране и прети голману, али му је Митровић одлично узео лопту
16'
Партизан од почетка меча има много већи посед лопте и напада, домаћини се бране и покушавају контрама
19'
Сума одлично избацује Тавамбу, који улази у казнени простор, повукао је који корак и онда шутирао, али је уз помоћ тандркавог терена подигао небу под облаке из веома изгледне ситуације
22'
Слободњак на 25 метара после фаула над Пантићем, лопту узима Тошић и шутира у десни голманов доњи угао, голман парадом спречава погодак
25'
0:1 стрелац Митровић. Лопту је из прекида убацио Тошић, а Митровић главом са друге стативе враћа голмана
28'
Јанковић у великој прилици после размене пасова, дошао је до 5 метара од гола између два играча, али је његов шут одбранио Милошевић
29'
Ударац Младеновића са 25 метара преко гола
33'
Потпуна доминација црно-белих уз високи пресинг све време меча
36'
тавамба бежи по корнер линији и носи лопту једно 10 секунди чекајући неког да се отвори како би му вратио лопту, на крају одбрана избија у поље
37'
Дубинска лопта за Димића, који на тренутак бежи сам ка голу, али га стиже Митровић и односи лопту
38'
Слободњак тј скраћени корнер изводи Тошић право на петерац, одбрана добро интервенише у великој гужви
43'
Слободњак за Земун на 25 метара од гола после фаула Милетића (Р), Лечић шутира тик поред гола
45'
45+1'1:1 стрелац Митровић (аутогол). Димић је пробио избацио Божовића, који заврће, а Митровић у покушају да избаци у корнер скреће лопту у свој гол
45'
45+1' крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Изашао је Пајовић, ушао Кисо
53'
Контра Земунаца преко Младеновића, убачена лопта, а Милетић избацује лопту у поље
55'
Партизан наставља са нападима и поседом лопте и у 2. полувремену, али...
57'
Излазе Пантић и Сума, улазе Илић и Ожеговић
59'
Ласицкас добија жути картон
60'
Висока лопта на коју налеће са леве стране Вучић и шутира, лопта иде поред стативе
63'
Јевтовић избацује самог Милетића (Г), који враћа до потпуно самог Тавамбе на 7 метара од гола, али је помоћник махао офсајд, који није постојао...
64'
Божовић шутира из трка са 25 метара, лопта погађа Милетића (Г) и иде у корнер
65'
Илић мајсторски проналази на свој начин Тавамбу самог испред гола, али је овај лоше примио лопту и ништа од гола
67'
Божовић добија жути картон
69'
Ударац Ласицкаса са 16 метара, Јовичућ једва брани и избија у корнер
71'
Тавамба добија жути картон
73'
Излази Лечић, улази Бељић
74'
Неколико покушаја удараца после гужви у 16 метара, на крају Ожеговић шутира поред гола
75'
Ђаловић добија жути картон
76'
Тошић шутира из слободњака са 25 метара, голман брани
77'
у контри младеновић покушава ударцем из 16 метара, само корнер
79'
Колосална шанса за тавамбу, после идеалног центаршута Вулићевића, остао је сам на 5 метара и промашио гол главом.
81'
Излази Младеновић, улази Вуковић
83'
Димић добија дугу лопту и остаје потпуно сам полудесно, уследио је лош ударац поред гола
85'
Гоооооол 1:2 стрелац Ожеговић
85'
Убачена лопта од Вулићевића, Милетић (Г) је врача на петерац, а Ожеговић главом улеће и закуцава је у гол. После прославе гола добија и жути картон
89'
Пенал над Ожеговићем
90'
1:3 стрелац Јевтовић (11м)
90'
90+1' Излази Тавамба, улази Радин