Lasickas beži po levoj strani i odlično zavrće, Miletić izbija loptu ispred igrača Zemuna koji su bili u naletu
5'
Tošić ulazi u 16 metara i proba šut, ali ga je loš i neravan teren onemogućio da to kvalitetno uradi
11'
Domaćin našpanovan, dobro stoji na terenu, uglavnom na svojoj polovini, a teren užas...
12'
Janković šutira sa 12 metara iskosa, blok odbrane
14'
Dimić iz kontre ulazi u 16 metara sa desne strane i preti golmanu, ali mu je Mitrović odlično uzeo loptu
16'
Partizan od početka meča ima mnogo veći posed lopte i napada, domaćini se brane i pokušavaju kontrama
19'
Suma odlično izbacuje Tavambu, koji ulazi u kazneni prostor, povukao je koji korak i onda šutirao, ali je uz pomoć tandrkavog terena podigao nebu pod oblake iz veoma izgledne situacije
22'
Slobodnjak na 25 metara posle faula nad Pantićem, loptu uzima Tošić i šutira u desni golmanov donji ugao, golman paradom sprečava pogodak
25'
0:1 strelac Mitrović. Loptu je iz prekida ubacio Tošić, a Mitrović glavom sa druge stative vraća golmana
28'
Janković u velikoj prilici posle razmene pasova, došao je do 5 metara od gola između dva igrača, ali je njegov šut odbranio Milošević
29'
Udarac Mladenovića sa 25 metara preko gola
33'
Potpuna dominacija crno-belih uz visoki presing sve vreme meča
36'
tavamba beži po korner liniji i nosi loptu jedno 10 sekundi čekajući nekog da se otvori kako bi mu vratio loptu, na kraju odbrana izbija u polje
37'
Dubinska lopta za Dimića, koji na trenutak beži sam ka golu, ali ga stiže Mitrović i odnosi loptu
38'
Slobodnjak tj skraćeni korner izvodi Tošić pravo na peterac, odbrana dobro interveniše u velikoj gužvi
43'
Slobodnjak za Zemun na 25 metara od gola posle faula Miletića (R), Lečić šutira tik pored gola
45'
45+1'1:1 strelac Mitrović (autogol). Dimić je probio izbacio Božovića, koji zavrće, a Mitrović u pokušaju da izbaci u korner skreće loptu u svoj gol
45'
45+1' kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašao je Pajović, ušao Kiso
53'
Kontra Zemunaca preko Mladenovića, ubačena lopta, a Miletić izbacuje loptu u polje
55'
Partizan nastavlja sa napadima i posedom lopte i u 2. poluvremenu, ali...
57'
Izlaze Pantić i Suma, ulaze Ilić i Ožegović
59'
Lasickas dobija žuti karton
60'
Visoka lopta na koju naleće sa leve strane Vučić i šutira, lopta ide pored stative
63'
Jevtović izbacuje samog Miletića (G), koji vraća do potpuno samog Tavambe na 7 metara od gola, ali je pomoćnik mahao ofsajd, koji nije postojao...
64'
Božović šutira iz trka sa 25 metara, lopta pogađa Miletića (G) i ide u korner
65'
Ilić majstorski pronalazi na svoj način Tavambu samog ispred gola, ali je ovaj loše primio loptu i ništa od gola
67'
Božović dobija žuti karton
69'
Udarac Lasickasa sa 16 metara, Jovičuć jedva brani i izbija u korner
71'
Tavamba dobija žuti karton
73'
Izlazi Lečić, ulazi Beljić
74'
Nekoliko pokušaja udaraca posle gužvi u 16 metara, na kraju Ožegović šutira pored gola
75'
Đalović dobija žuti karton
76'
Tošić šutira iz slobodnjaka sa 25 metara, golman brani
77'
u kontri mladenović pokušava udarcem iz 16 metara, samo korner
79'
Kolosalna šansa za tavambu, posle idealnog centaršuta Vulićevića, ostao je sam na 5 metara i promašio gol glavom.
81'
Izlazi Mladenović, ulazi Vuković
83'
Dimić dobija dugu loptu i ostaje potpuno sam poludesno, usledio je loš udarac pored gola
85'
Gooooool 1:2 strelac Ožegović
85'
Ubačena lopta od Vulićevića, Miletić (G) je vrača na peterac, a Ožegović glavom uleće i zakucava je u gol. Posle proslave gola dobija i žuti karton
89'
Penal nad Ožegovićem
90'
1:3 strelac Jevtović (11m)
90'
90+1' Izlazi Tavamba, ulazi Radin