2
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Партизана
1'
Два три шута после контре преко Ожеговића, блокови одбране и онда Пантић проналази Суму самог око петерца, уследио је ударац и када су сви већ видели гол, играч Борца је изникнуо као из земље и изблокирао пут лопте ка голу
3'
Ударац Зоћевића са дистанце, преко гола
6'
Убачена лопта са крила на петерац, и онда Тошић уклизава и скида чисту лопту испред Јовановића, иначе би био гол
8'
Убачена лопта са десне стране на другу стативу ка Оташевићу, који хвата волеј, лопта иде преко гола
12'
Милетић - Сума - Ожеговић, иследио је ударац са 7 метара, голман брани
12'
Излази због повреде задње ложе Оташевић, улази Марковић
14'
Жути картон за Обрадовића
15'
Добар ударац Јанковића са 25 метара по клизавом терену, голман брани
20'
Ударац Кнежевића са 25 метара, Јовичић брани
26'
Јовичић шаље дугачку лопту скоро до 16 метара, прима је између 2 играча Ожеговић и финтом улази у казнени простор, уследио је удрац у супротни угао, али је лопта прохујала тик поред стативе
34'
Набачена лопта скаче и удара лопту главом Лима, лака лопта за Јовичића
35'
одличан корнер Тошића, Јевтовић у скоку удара лопту главом испред прве стативе у ближи угао, а Кнежевић је спречава на гол линији да уђе у гол
43'
Опасан напад са бока, убачена лопта у средину петерца, а онда Милетић у паду главом скида лопту испред играча Борца
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Изашли су Јевтовић и Сума, ушли Евертон и Тавамба
48'
Лима Круз добија жути картон
50'
Каква шанса за Кнежевића, који једну убачену лопту са десне стране сачекао потпуно сам на другој стативи и онда уместо мреже погодио пречку. Срећа за Партизан....
53'
Нова опасна лопта са стране на петерац, уклизава Лима, али на срећу касни да је убаци у празан гол
54'
Евертон са десне стране после петљања успева да убаци лопту на другу страну ка Јанковићу, који шутира из прве, а Марковић спречава блоком погодак
57'
поново истоветна ситуација после убачене лопте са десне стране, на лопту крећу Кнежевић и Лима и обојица је промашују, на сву срећу....
58'
Борац има бољи моментум од почетка 2. полувремена, има и већи посед лопте
59'
0:1 стрелац Тавамба после дуплог паса на ивици казненог простора са Тошићем, примио је лопту пребацио голмана и ушетао се са лоптом у гол
64'
Пас Тошића на леву страну ка Тавамби, који прима и лепи лопту за ногу, онда је повео по линији 16 метара и шутирао, али је за мало био непрецизан
66'
Нови центрашут са десне стране, лопта пролази 3 играча и долази на другу сттаиву, уследио је шут, али поред гола
66'
Излази Ожеговић, улази Радин
67'
Убачена лопта Милетића, одбрана избија на 25 метара од гола, где је сачекује радин и из прве шутира непрецизно
70'
1:1 стрелац Лима Круз после убачене по ко зна који пут лопте са десне стране, он је улетео и убацио је у мрежу кроз шуму ногу
72'
Кнежевић у контри шутира са 20 метара преко гола
73'
Нова велика шанса после дуге лопте и пропале офсајд замке, играч Борца излази сам полулево и шутира, Јовичић брани
76'
Каква шанса после прекида Тошића, лопта је дошла до Тавамбе, који шутира, лопта се одбија до Пантића, он враћа Тавамби на пар метара од гола, али је Бајић падом у ноге спречио гол
79'
пантић са две лепе финте се олобађа играча и шутира са ивице казненог простора, Бајић поново сигуран
85'
Тошић ка Јанковићу, који је био сам на 12 метара од гола и онда шут поред гола
87'
Пенал за Партизан над Јанковићем
88'
Тошић шутира пенал, Бајић брани
90'
Јовановић гађа лоптом у ауту Евертона, и добија само жути картон
90'
Играће се још 5 минута надокнаде времена
90'
90+2' Излази Јовановић, улази Маринковић
90'
90+3' Излази Лима круз, улази Романић
90'
90+4' Тошић убацује лопту са 30 метара, Тавамба сам као дух, шутира, али му се у ноге бацају два играча и блокирају лопту
90'
90+6' Жути картон за Кнежевића
90'
90+7' 1:2 Слободњак Тошића са 25 метара, ударац и голлллллл
90'
90+7' Тошић је погодио доњи угао и стативу од које се лопта одбила у мрежу