2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
1'
Dva tri šuta posle kontre preko Ožegovića, blokovi odbrane i onda Pantić pronalazi Sumu samog oko peterca, usledio je udarac i kada su svi već videli gol, igrač Borca je izniknuo kao iz zemlje i izblokirao put lopte ka golu
3'
Udarac Zoćevića sa distance, preko gola
6'
Ubačena lopta sa krila na peterac, i onda Tošić uklizava i skida čistu loptu ispred Jovanovića, inače bi bio gol
8'
Ubačena lopta sa desne strane na drugu stativu ka Otaševiću, koji hvata volej, lopta ide preko gola
12'
Miletić - Suma - Ožegović, isledio je udarac sa 7 metara, golman brani
12'
Izlazi zbog povrede zadnje lože Otašević, ulazi Marković
14'
Žuti karton za Obradovića
15'
Dobar udarac Jankovića sa 25 metara po klizavom terenu, golman brani
20'
Udarac Kneževića sa 25 metara, Jovičić brani
26'
Jovičić šalje dugačku loptu skoro do 16 metara, prima je između 2 igrača Ožegović i fintom ulazi u kazneni prostor, usledio je udrac u suprotni ugao, ali je lopta prohujala tik pored stative
34'
Nabačena lopta skače i udara loptu glavom Lima, laka lopta za Jovičića
35'
odličan korner Tošića, Jevtović u skoku udara loptu glavom ispred prve stative u bliži ugao, a Knežević je sprečava na gol liniji da uđe u gol
43'
Opasan napad sa boka, ubačena lopta u sredinu peterca, a onda Miletić u padu glavom skida loptu ispred igrača Borca
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašli su Jevtović i Suma, ušli Everton i Tavamba
48'
Lima Kruz dobija žuti karton
50'
Kakva šansa za Kneževića, koji jednu ubačenu loptu sa desne strane sačekao potpuno sam na drugoj stativi i onda umesto mreže pogodio prečku. Sreća za Partizan....
53'
Nova opasna lopta sa strane na peterac, uklizava Lima, ali na sreću kasni da je ubaci u prazan gol
54'
Everton sa desne strane posle petljanja uspeva da ubaci loptu na drugu stranu ka Jankoviću, koji šutira iz prve, a Marković sprečava blokom pogodak
57'
ponovo istovetna situacija posle ubačene lopte sa desne strane, na loptu kreću Knežević i Lima i obojica je promašuju, na svu sreću....
58'
Borac ima bolji momentum od početka 2. poluvremena, ima i veći posed lopte
59'
0:1 strelac Tavamba posle duplog pasa na ivici kaznenog prostora sa Tošićem, primio je loptu prebacio golmana i ušetao se sa loptom u gol
64'
Pas Tošića na levu stranu ka Tavambi, koji prima i lepi loptu za nogu, onda je poveo po liniji 16 metara i šutirao, ali je za malo bio neprecizan
66'
Novi centrašut sa desne strane, lopta prolazi 3 igrača i dolazi na drugu sttaivu, usledio je šut, ali pored gola
66'
Izlazi Ožegović, ulazi Radin
67'
Ubačena lopta Miletića, odbrana izbija na 25 metara od gola, gde je sačekuje radin i iz prve šutira neprecizno
70'
1:1 strelac Lima Kruz posle ubačene po ko zna koji put lopte sa desne strane, on je uleteo i ubacio je u mrežu kroz šumu nogu
72'
Knežević u kontri šutira sa 20 metara preko gola
73'
Nova velika šansa posle duge lopte i propale ofsajd zamke, igrač Borca izlazi sam polulevo i šutira, Jovičić brani
76'
Kakva šansa posle prekida Tošića, lopta je došla do Tavambe, koji šutira, lopta se odbija do Pantića, on vraća Tavambi na par metara od gola, ali je Bajić padom u noge sprečio gol
79'
pantić sa dve lepe finte se olobađa igrača i šutira sa ivice kaznenog prostora, Bajić ponovo siguran
85'
Tošić ka Jankoviću, koji je bio sam na 12 metara od gola i onda šut pored gola
87'
Penal za Partizan nad Jankovićem
88'
Tošić šutira penal, Bajić brani
90'
Jovanović gađa loptom u autu Evertona, i dobija samo žuti karton
90'
Igraće se još 5 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Izlazi Jovanović, ulazi Marinković
90'
90+3' Izlazi Lima kruz, ulazi Romanić
90'
90+4' Tošić ubacuje loptu sa 30 metara, Tavamba sam kao duh, šutira, ali mu se u noge bacaju dva igrača i blokiraju loptu
90'
90+6' Žuti karton za Kneževića
90'
90+7' 1:2 Slobodnjak Tošića sa 25 metara, udarac i golllllll
90'
90+7' Tošić je pogodio donji ugao i stativu od koje se lopta odbila u mrežu