Тошић је добио ударац у мишић и указивана му је помоћ цео минут
Домаћин кренуо амбициозно у меч, нападачки...
Трибине на Градском стадиону у Шапцу су испињене скоро до последњег места и амбијент уз сунчано време је заиста прелеп
Матић добија жути картон
7'
Вулићевић пролази по десној страни и центрира, голман сече лопту
8'
брза контра домаћина, Гемовић сам на 7 метара од гола и шутира, Стојковић по обичају скида феноменално лопту и спашава гол
9'
Изведен је корнер и Протић потпуно сам на другој стативи метар од празног гола, али је главом шутирао преко гола. Чиста срећа за Партизан...
13'
Слободњак за Тошића на 30 метара од гола по средини, ударац и лопта иде тик поред гола
23'
Партизан има већи посед лопте, али није опасан по гол, бар за сада
31'
Пас Гемовића ка Матићу, који шутира из окрета са 7 метара, Стојковић брани
35'
Жути картон за Евертона
35'
Матић краде лопту на центру уз фаул, онда бежи сам ка голу, али га стиже Евертон и уклизава, односи лопту, али и прави фаул за жути картон и слободњак за домаће на 20 метара од гола
37'
1:0 стрелац Лазаревић из слободњака са 20 метара шутем под саму пречку
38'
Нова опасна контра домаћина, Арсенијевић вуче лопту и додаје до Матића, који прави један корак и шутира у даљи угао, лопта иде поред гола
41'
Шта је сада промашио Тавамба: Добио је лопту потпуно сам и кренуо са 30 метара ка голману, финтирао га и побегао мало удесно и онда шутирао у гол, а Ристивојевић са гол линије избија у корнер
45'
Скраћени корнер за домаћина са десне стране, убачена лопта Милетић избија у аут
45'
Играће се још 2 минута надокнаде времена
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Изашао је Јевтовић, ушао Илић
47'
Опасам напад домаћих преко Арсенијевића, који шутира погађа Митровића и лопта мења правац, стојковић брани и Милетић на крају избија у корнер
49'
Поново контраи поново прети Матић шутем са 18 метара, Стојковић брани
53'
Митровић упошљава Тавамбу дугом лоптом, овај прима лопту и одна оклева, па му је домаћи избијају испред петерца
54'
1:1 стрелац тавамба после иддеалног центаршута Вуулићевића, сачекао је лопту на другој стативи и главом је шутирао у земљу и лопта се одбила у мрежу
55'
Поново Вучиећевић центрира, Филиповић иде под лопту, а она погађа Тавамбу у главу и иде поред гола
56'
Фаул Лазаревића над Тавамбом искоса на улазу у 16 метара и жути картон
56'
Скраћени корнер са леве стране, Тошић убацује лопту, гужва пред голом, неколико покушаја шута, али ништа
59'
Бомба Јанковића са 30 метара тик преко гола
60'
Тавамба прима лопту са човеком на леђима, окреће се и шутира и погађа Ристивојевића у главу, па је сада прекид игре због указивања помоћи
63'
Излази Гемовић, улази Гаврић
65'
Излази Ожеговић, улази Јовановић
70'
Гаврић са стране убацује по земљи ка Матићу, који шутира поред гола
71'
Излази Јанковић, улази Пантић
72'
Адамовић добија жути картон
78'
Милетић убацује ка Тошићу који мало оклева и шутира са 12 метара, али је добио блок
80'
Поново Тошић шутира после једне повратне лопте са 18 метара, али млак ударац
81'
Митровић добија жути картон
82'
Слободњак за домаће са 18 метара, Лазаревић је наместио лопту и шутирао и погађа зид
84'
Пенал за Партизан над Пантићем, а претходно је Филиповић два пута феноменално одбранио ударце Тавамби и Пантићу, спасио гол
84'
Лазаревић добија жути картон
85'
1:2 стрелац Илић из пенала
86'
Излази Обровац, улази Јовановић
87'
Стојковић добија жути картон
89'
1:3 стрелац Јовановић после идеалне лопте Пантића у контри, примио је лопту полудесно и онда погодио даљи угао истрчалог голмана Филиповића у малу мрежицу