Tošić je dobio udarac u mišić i ukazivana mu je pomoć ceo minut
Domaćin krenuo ambiciozno u meč, napadački...
Tribine na Gradskom stadionu u Šapcu su ispinjene skoro do poslednjeg mesta i ambijent uz sunčano vreme je zaista prelep
Matić dobija žuti karton
7'
Vulićević prolazi po desnoj strani i centrira, golman seče loptu
8'
brza kontra domaćina, Gemović sam na 7 metara od gola i šutira, Stojković po običaju skida fenomenalno loptu i spašava gol
9'
Izveden je korner i Protić potpuno sam na drugoj stativi metar od praznog gola, ali je glavom šutirao preko gola. Čista sreća za Partizan...
13'
Slobodnjak za Tošića na 30 metara od gola po sredini, udarac i lopta ide tik pored gola
23'
Partizan ima veći posed lopte, ali nije opasan po gol, bar za sada
31'
Pas Gemovića ka Matiću, koji šutira iz okreta sa 7 metara, Stojković brani
35'
Žuti karton za Evertona
35'
Matić krade loptu na centru uz faul, onda beži sam ka golu, ali ga stiže Everton i uklizava, odnosi loptu, ali i pravi faul za žuti karton i slobodnjak za domaće na 20 metara od gola
37'
1:0 strelac Lazarević iz slobodnjaka sa 20 metara šutem pod samu prečku
38'
Nova opasna kontra domaćina, Arsenijević vuče loptu i dodaje do Matića, koji pravi jedan korak i šutira u dalji ugao, lopta ide pored gola
41'
Šta je sada promašio Tavamba: Dobio je loptu potpuno sam i krenuo sa 30 metara ka golmanu, fintirao ga i pobegao malo udesno i onda šutirao u gol, a Ristivojević sa gol linije izbija u korner
45'
Skraćeni korner za domaćina sa desne strane, ubačena lopta Miletić izbija u aut
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašao je Jevtović, ušao Ilić
47'
Opasam napad domaćih preko Arsenijevića, koji šutira pogađa Mitrovića i lopta menja pravac, stojković brani i Miletić na kraju izbija u korner
49'
Ponovo kontrai ponovo preti Matić šutem sa 18 metara, Stojković brani
53'
Mitrović upošljava Tavambu dugom loptom, ovaj prima loptu i odna okleva, pa mu je domaći izbijaju ispred peterca
54'
1:1 strelac tavamba posle iddealnog centaršuta Vuulićevića, sačekao je loptu na drugoj stativi i glavom je šutirao u zemlju i lopta se odbila u mrežu
55'
Ponovo Vučiećević centrira, Filipović ide pod loptu, a ona pogađa Tavambu u glavu i ide pored gola
56'
Faul Lazarevića nad Tavambom iskosa na ulazu u 16 metara i žuti karton
56'
Skraćeni korner sa leve strane, Tošić ubacuje loptu, gužva pred golom, nekoliko pokušaja šuta, ali ništa
59'
Bomba Jankovića sa 30 metara tik preko gola
60'
Tavamba prima loptu sa čovekom na leđima, okreće se i šutira i pogađa Ristivojevića u glavu, pa je sada prekid igre zbog ukazivanja pomoći
63'
Izlazi Gemović, ulazi Gavrić
65'
Izlazi Ožegović, ulazi Jovanović
70'
Gavrić sa strane ubacuje po zemlji ka Matiću, koji šutira pored gola
71'
Izlazi Janković, ulazi Pantić
72'
Adamović dobija žuti karton
78'
Miletić ubacuje ka Tošiću koji malo okleva i šutira sa 12 metara, ali je dobio blok
80'
Ponovo Tošić šutira posle jedne povratne lopte sa 18 metara, ali mlak udarac
81'
Mitrović dobija žuti karton
82'
Slobodnjak za domaće sa 18 metara, Lazarević je namestio loptu i šutirao i pogađa zid
84'
Penal za Partizan nad Pantićem, a prethodno je Filipović dva puta fenomenalno odbranio udarce Tavambi i Pantiću, spasio gol
84'
Lazarević dobija žuti karton
85'
1:2 strelac Ilić iz penala
86'
Izlazi Obrovac, ulazi Jovanović
87'
Stojković dobija žuti karton
89'
1:3 strelac Jovanović posle idealne lopte Pantića u kontri, primio je loptu poludesno i onda pogodio dalji ugao istrčalog golmana Filipovića u malu mrežicu