2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Javora
4'
Ubačena lopta sa boka, Sević ide na loptu, a Vulićević ipred njega izbija u korner
5'
Sudija svira slobodnjak na 20 metara posle vazdušnog duela Vulićevića i Sevića, udarac izvodi Eliomar preko gola
8'
Početak meča oba tima krenula čvrsto i seva u svakom duelu
9'
0:1 strelac Janković
9'
Brza kontra Partizana, Tošić na centru izbacuje Jankovića, koji nosi loptu do 20 metara i onda levicom pogađa sam ugao gola. Majstorija!
11'
Grub start Kolakovića po zglobu Jankovića i sada je pauza, ukazuje mu se pomoć i privremeno je napustio teren
13'
Vratio se Janković na teren
16'
I dalje seva na terenu, domaćin izuzetno motivisan i borben
17'
Jevtović dobija žuti karton
19'
Bezbroj faulova domaćina, skoro u svakom duelu
21'
Opasna kontra domaćina preko Eliomara, ali je Miletić (G) uspeo da skine loptu klizećim startom, a onda je pomoćnik podigao zastavicu za ofsajd
24'
Korner Tošića i Tavamba spušta loptu do Ožegovića koji postiže gol, a sudija svira neki faul koji je samo on video i poništava gol
27'
Kontra, Eliomar ka Milanoviću koji šutira pored gola iz povoljne situacije sa 18 metara
31'
Dubinska lopta ka Tavambi, ovaj sa linije vraća ka Ožegoviću, koji u padu levom nogom pokušava da je gurne u gol, ali je dobio loptu malo unazad i ništa od gola
37'
0:2 strelac Janković
37'
Janković je sa istog mesta kao i kod prvog gola šutirao, a Karišik je ušao u blok, lopta dobija efe i lobuje domaćeg golmana
44'
Dobra kontra, najpre je izbačen na centru Ožegoivć, koji izdržaba dva jaka duela i nosi loptu do 16 metara, onda upošljava Tošića desno, koji vraća po liniji peterca ka Tavambi na drugu stativu, ali je ipak odbrana uspela da je izbije u polje
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
47'
Faul Pantića nad Sevićem na 25 metraa od gola, Seviću se ukazuje pomoć i napustio je teren, a domaći su izveli slobodnjak posle koga je Stojković došao do lopte
51'
Izlazi povređeni Sević, ulazi Ilić
58'
Janković odlično izbacuje u prostor Miletića (G), a Karišik stiže da je izbije u korner posle koga ponovo Miletić glavom šutira, golman ispod prečke izbija loptu u novi korner
61'
Izlazi Janković, ulazi Suma
64'
Izlazi Kolaković, ulazi Cvetković
65'
Posle kornera, lopta dolazi do Miletića (G) oko peterca, šut levom nogom tik pored gola
66'
Pantić odlično izbacuje Miletića po levoj strani, usledio je centaršut na drugu stativu gde šutira Tavamba, ali je usledio i blok odbrane
71'
Izlazi Ožegović, ulazi Đuričković
75'
Šut Đuričkovića sa 16 metara iskosa, golman brani
77'
Dupli pas Sume i Tošića u 16 metara, Bambi beži desno i šutira desnom nogom, golman uspeva da odbrani udarac sa nekih 10 metara
80'
Eliomar beži desno i vraća ka Milanoviću na 16 metara, koji upućuje bombu u donji ugao, ali tu je Stojković koji maestralno branu
82'
Izlazi Ivanovski, ulazi Obadović
84'
Miletić (R) je pokušao nekoliko puta šut posle prekida i ubačene lopte, čak je i 2 lažnjaka prodao, ali je na kraju zgusnuta odbrana izbila loptu u polje
85'
Tavamba ka Miletiću (G) na levo, usledio je udarac na prvu stativu, Đogatović odlično brani tešku i opasnu loptu
88'
Tavamba posle razmene nekoliko pasova na sredini dobija loptu, nosi je do 18 metara i šutira pored gola
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Pantić šutira iz izgledne situacije sa 16 metara, golman brani na liniji