1
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Партизана
3'
Корнер, убачена лопта, Керкез сам на 5 метара шутира главом под пречку, а маестро Стојковић једном руком брани лопту. Велика шанса за гсоте...
5'
Спартак је кренуо офанзивно од почетка меча и за сада има већи посед лопте уз велику чврстину у дуелима
13'
Партизан полако преузима посед лопте
15'
Контра преко Тавамбе, који улази са лоптом у 16 метара, удара лажњак и шутира десном ногом у даљи угао, голман брани и одбија лопту
19'
Тошић убацује из прекида на другу стативу, тамо је на петерцу Пантић и шутира у паду главом преко гола из веома добре позиције
25'
Тошић шутира са 25 метара, голман једва одбија лопту која је добила жабицу и постала веома незгодна за голмана
27'
Киша пада непрекидно и доста отежава играчима, али је терен одлично припремљен
27'
Чечарић центрира са десне стране, савковић је надскочио Радина и шутирао главом са неких 7 метара, Стојковић то сигурно брани
31'
дубинска лопта ка Хајдину у 16 метара, он је смирио руком, али је и Радин успео да уклиза и однесе лопту у поледњем тренутку и отклони опасност
35'
Корнер за госте, лопта се одбија на 12 метара по средини до Шимуре, који шутира преко гола
37'
Опасна акицја гостију, одиграли су неколико штикли и дуплих пасова на малом простору и онда је на метар од гола Радин улетео и избио опасну лопту
39'
Савковић из прекида убацује из велике даљине, Шимура главом шутира преко гола
39'
Ивановић у великој шанси, побегао је одбрани и изашао сам на 7 метара искоса, уследио је шут, Стојковић поново феноменално брани и одбија лопту на коју креће Савковић, али је испред њега у паду одлични Радин избио у поље
44'
Контра Спартак 3 на 2, Савковић избија сам испред Стојковића, уследио је ударац, а Стојковић на себи својствен начин маестрано рукама као у рукомету скида чист гол. Браво мајсторе!
45'
Излази Јанковић који је повредио кук, а улази Ђуричковић
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Излази Сума, улази Соломон
48'
Гоооол 1:0 стрелац Тошић, који је са леве стране убацио лопту ка Ђуричковићу, овај је пустио, лопта добија жабицу и улази у даљи угао у мрежу
52'
Ивановић у новој прилици са 16 метара, ударац, лаи је Остојић улетео клизећим стартом и спречио лопту да иде према голу
60'
Контра гостију, на крају после повратне лопте шутира хајдин преко гола
65'
Савковић улеће са стране и долази на неких 7 метара од гола и шутира у први угао, Стојковић као и увек на месту
65'
Стојковић добија жути картон
67'
Пантић је добио ударац и тренутно је прекид због указивања помоћи
69'
Контра коју је иницирао дугачком лоптом Тошић, Соломон пропушта лопту ка Ђуричковићу, који трчи за лоптом и стиже је код корнер линије и само је успео да је врати на петерац, али тамо нема никог
72'
1:1 стрелац Николић после прекида и убачене лопте, главом је са пенала погодио мрежу
73'
Излази Чечарић, улази Абаз
74'
Излази Пантић, улази Илић
76'
тавамба се лепо заградио после једне лопте Илића, окренуо се и кренуо ка голу, уследио је шут са 12 метара, голман брани
79'
Фаула над Тошићем на 20 метара
80'
Тошић шутира из слободњака, лопта иде тик изнад пречке
83'
Излази Јочић, улази Торбица
90'
Играће се још 3 минута надокнаде времена
90'
90+1' Ивановић добија жути картон
90'
90+3' остојић добија жути картон