Корнер за Партизан после два жешћа атака на почетку меча
Тошић у прилици аа 20 метара од гола, ударац тик изнад пречке
Партизан има већи посед и напада чешће, домаћини вребају из контри
19'
Дуроњић прети са стране, пробија и заврће, Остојић на месту
21'
Игра Партизана је доста добра, играчи добро стоје на терену, игра се и високи пресинг и брзо се мењају места и одигравају пасови, али је тешко доћи у прилику јер су се домаћи повукли на 40 метара од гола и затврају све прилазе голу
24'
Филиповић сада покушава ударцем са 35 метара, лопта иде поред гола
26'
0:1 стрелац Тошић, пошто је пресечена једна лопта, стигла до Ожеговића, који је упослио Бамбија, а овај је наместио на левицу и погодио леви угао
27'
Партизан је крунисао одличну игру водећим голом, сасвим заслужено према виђеном до сада
29'
Милетић (Г) у прилици после дуплог паса са Тавамбом шутира из 16 метара искоса, Поповић крајњим напором брани
31'
Црно-бели и даље одлично стоје на трену и затворили су ретке покушаје домаћина да угрозе гол црно-белих
32'
Пантић избацује Ожеговића иза леђа одбране, овај креће сам ка голу, а помоћник са десне стране маше офсајд, кога није било и спречава Ожеговића да увећа вођство
34'
После корнера Тавамба постиже гол, али је исти помоћник опет измишља офсајд и поништава се чист гол Тавамби.
35'
У контри Георгијевић излази сам испред Стојковића, ударац, али маестро Стојковић скида чист гол на себи својствен начин. Браво!
39'
Ударац Тавамбе са 16 метара, Поповић брани
39'
Фаул Јевтовића над Зецом на ивици 16 метара и слободњак за домаћине, Петровић шутира у зид и само корнер
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
54'
Партизан наставља са игром из 1. полувремена, има посед и одлично стоји на терену
56'
домаћи прете убацивањем са стране на другу статитву, Милетић избија лопту, која у наставку акције стиже до Дуроњића који шутира по земљи у сам угао, Стојковић по обичају опрезан и избија у корнер опасан ударац
57'
Излази Петровић, улази Луковић
61'
Партизан полако обара темпо игре, домаћини мало агресивнији и више су усмерени ка напред, а то отвара и простор за контре Партизана
63'
Луковић добија жути картон
66'
Контра преко Пантића, лопта до Милетића који заврће ка Тавамби на петерац, али је Ивковић успео да је избије испред самог гола
67'
Одличан ударац Пантића са 16 метара у доњи угао, Поповић феноменално брани ударац и корнер
68'
После коренера лопта долази десно до самог Милетића (Р), који шутира тик поред стативе
68'
Излази Дуроњић, улази Машовић
72'
Излази Ожеговић, улази Илић (ово му је 402 првенствена утакмица)
76'
Јевтовић добија жути картон
78'
Вождовац у последњих 10 минута све чешће прети
79'
Пенал за Партизан над Тавамбом, који је искористио једну велику грешку Филиповића, који је вратио лопту голману и није видео Тавамбу који је остао сам испред голмана, украо лопту и срушен је
80'
Јевтовић шутира пенал, Поповић брани из доњег десног голмановог угла
83'
Излази Георгијевић, улази Ступаревић
85'
Павловић добија црвени картон због речи које је упутио судији
88'
ПОсле корнера шансаза Остојића, који шутира из гужве, лаи лопта није могла да прође од много играча и дошла је у руке Поповића
89'
Стојковић добија жути картон
90'
Излази Пантић, улази Радин
90'
Играће се још 3 минута надокнаде времена
90'
90+1' Скраћени корнер за домаће са леве стране, убачена лопта избија Тавамба