2
Партизан
1
1'
Меч касни са почетком јер иза гола Стојковића навијачи бацају грудве снега на њега, па је Мажић треутно одвео играче у свлачионицу. терен је очишћен од снега, али је ужасан за игру, пун је блата. иста ситуација је и на југу...
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Партизана
3'
Дубинска лопта ка Ожеговићу, који остаје на лопти и центрира на другу стативу, али нема никог
5'
Партизан је од почетка успоставио посед лопте и напада
6'
Лепа акција, на крају Милетић добија добар пас и заврће уназад на пенал где је сачекује Ожеговић и шутира из прве, Петровић брани, јер је и тежак терен успорио лопту
10'
Делује са трибина да се Партизан много боље прилагодио на ужасан терен и акције су му течније и опасније, бар за сада
11'
Боранијашевић центрира, скаче Ђерић и удара лопту главом, али само до Остојића који је избија у поље
12'
Скраћени корнер са десне стране после фаула на Ожеговићу, Пантић убацује, лопта одбијена до Радина, који одлично гађа са 18 метара тик поред стативе
14'
Поново прекид меча због убацивања грудви и бакљи, а споран је и неки транспарент, који мора бити уклоњен и склоњен је, Прекид таје већ 3 минута и на крају је игра настављена, али поново крећу грудве ка Стојковићу и опет је прекид и поново наставак игре
20'
Контра Партизана, преко Суме, који избацује лево Тавамбу, овај пада, али нема пенала, Мажић је само одмахнуо руком да се игра настави
22'
Нови опасан напад, лопта десно до вулићевића, који шаље кратку лопту до прве стиве где је улетео ожеговић, али га је терен онемогућио да боље реагује, овако одбрнаа избија лопту у поље
24'
Партизан и даље доминира тереном и има много већи посед лопте
28'
Корнер са десне стране, утрчао је Јевтовић и главом послао лопту мало преко стативе
29'
Изненадна шанса та Тавамбу после грешке одбране и лоше враћене лопте, побегао је и голману и онда искоса десно шутирао поред гола
30'
Поново Тавамба шутира после центаршута Вулићевића, без опасноти
31'
Нова шанса после убачене лопте Пантића са 40 метара са десне стране, Милетић (Р), шутира из окрета, лопта опет иде тик поред стативе
34'
1:0 стрелац Вукановић после контре и паса Боранијашевића који је пролетео поред два играча Партизана на боку, убацује на пенал ка Вукановићу, а овај из прве закуцава лопту у гол
38'
Нова изузетно опасна контра домаћих, Аливодић је ушао у 16 метара ударио лажњак и шутирао, Стојковић брани, на одбијену лопту креће Ђерић а Вулићевић уклизва и стаје у блок чиме је спасио гол
42'
Контра преко Тавамбе, који даје фор и стиже до дуела са голманом и пада, судија ниста не свира
44'
Партизан напада, Напредак се брнаи и игра на контре, а сада је Сума био у прилици искоса десно, шутирао је, Петровић брани
45'
Играће се још 4 минута надокнаде времена
45'
45+1' Велика гужва у 16 метара Напретка, неколико шутева из гужве, лаи због терена и гужве играча лопта није могла да прође ка голу
45'
45+4' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
48'
Боранијашевић центрира са десне стране, Ђерић скаче и главом шаље лопту тик изнад пречке
49'
Велика шанса за тавамбз после идеалне повратне лопте суме, шутирао је из прве и упутио лопту поред гола. Штета.
50'
Вулићевић центрира поново, Ожеговић на лопти из прве, лош ударац поред гола
54'
2:0 стрелац Ђерић, после контре и убачене лопте усамљеног Боранијашевића, сачекао је лопту на другој стативи и само је ћушнуо у мрежу. Пас ка Боранијашевићу дао је Аливодић и оставио га потпуно самог на страни у 16 метара, уследио је пас по земљи до самог Ђерића.
59'
Пенал за Партизан над Милетићем (Г)
60'
2:1 стрелац Јевтовић (11м)
64'
Сума покушава ударцем с аивице казненог простора искоса десно, лопта погађа спољни део мреже
69'
Излази Радин, улази Соломон
70'
Јевтовић убацује са стране на ко 30 метара, скаче Ожеговић и главом одлично шутира, Петровић ипак брани
72'
Опасан напад Напретка, Вукановић потпуно сам на десној страни центрира, али је остојић успео да је скине Ђерићу испред главе, лопта се враћа на 16 метара до Ескића који шутира тик изнад пречке
74'
Жути картон за Петровића
75'
Пантић убацује из прекида са стране, ударац из гужве, Петровић брани
77'
Излази Милетић (Р), улази Митровић
80'
Гужва у 16 метара, неко је на тражење Тавамбе играо руком у гужви, игра се наставља
81'
Ожеговић у шанси са леве стране око 7 метраа, Петроивћ скида лопту у корнер
84'
Милетић (Г) добија жути картон
84'
Излази Секидика, улази Милисављевић
88'
Милисављевић шутира из слободњака са 25 метара, Стојковић брани
90'
Убачена лопта милетића, Соломон главом из гужве преко гола
90'
излази Митровић, улази Вулић
90'
Играће се још 5 минута надокнаде времена
90'
90+2' велика шанса за Напредак, стојковић улеће Вукановићу и избија у корнер
90'
90+5' Аууу каква контра Напретак, Аливодић је повео од свог гола и дошао сам пред празан гол, пошто је стојковић остао испред гола напртка, али је Аливодић промашио празан гол
90'
90+5' Излази Вукановић, улази Ивановић