Опасан бег по десној страни у бачена лопта, пролази паралелно са голом
Равноправан почетак на обе стране са доста пресинга
14'
Жути картон за Вулићевића
15'
Соло акција Ожеговића, прошао је неколико играча дошао надомак гола и онда лоше шутирао...Штета, одлична шанса за гол
17'
Канга шутира са 17 метара искоса, преко гола
20'
Излази повређени Јевтовић, улази Радин
28'
Савић добија жути картон
29'
Пантић шутира из слободњака са 28 метара преко гола
29'
Велика шанса после центаршута Канге, Пешић утрчава и са 3 метра шутира, Стојковић феноменално ногом брани и спашава чист гол
32'
Милетић шутира са 17 метара, Борјан брани
33'
Пешић опасно прети са леве стране, шутира у први угао, Стојковић поново маестралан и брани
35'
Жути картон за Остојића
45'
Ожеговић одлично шутира после дуплог паса са Тавамбом са 17 метара у доњи угао, Борјан брани
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
48'
Тренутно је прекид због дима на терену од бакљи
51'
Стојковић добија жути картон
52'
ПОсле прекида и одбијене лопта Евертон шутира са 20 метара јако, лаи је добио блок одбране и лак плен за голмана
55'
Партизан је имао посед лопте у 1. полувремену од 52%, а у ових 10 минута другог доста наглашенији посед и офанзивнији црно-бели
56'
ударац Канге, врло прецизан са 17 метара, тик поред стативе
60'
Пенал над Ожеговићем
62'
Гооооолллл 1:0 стрелац Сума (11м)
62'
Ожеговић је после соло акције претрчао Родића и улетео у 16 метара, склонио лопту, а Савић је уклизао и направио пенал
63'
Излази Срнић, улази Јовичић
65'
Каква одбрана Стојковића, после велике шансе потпуно самог Пешића на неких 5 метара по средини гола. Маестрално!
66'
Бомба Канге, Стојковић опет на месту
67'
Нова опасност после корнера, Крстичић улеће и шутира, Стојковић поново брани
68'
Сада Пешић шутира из окрета, Стојковић на месту
68'
Бомба Пантића са 20 метара, Борјан једва брани, на лопту креће Ожеговић, а помоћник маше офсајд
72'
Излази Сума, улази Илић
72'
Партизан све време игра изузетно борбено, играчи кидишу на сваком делу терена. Свака част за борбеност!
75'
Доналд добија жути картон
75'
Жути картон за Евертона
78'
Јаој каква шанса за Ожеговића после идеалног паса Тавамбе, примио је лопту између двојице понео је корак-два и опалио жестоко, али поред гола са 15 метара
84'
1:1 стрелац Боћи из гужве после прекида, дошла му је лопта и по земљи је гађао даљи угао
89'
Излази Боаћи, улази Гобељић
90'
Излази Ожеговић, улази Јовановић
90'
Играће се још 3 минута надокнаде времена
90'
90+2' Излази Канга, улази Милијаш