Први прави покушај, Сума је себи напрвио позицију за шут и опалио са 16 метара, али је неко креснуо лопту и она иде поред стативе
7'
Почело је изузетно чврсто на обе стране, севају муње...
8'
Домаћини први пут прете високо убаченом лоптом са стране пред гол, лопта избачена, па поново враћена и уследио је шут Павловића, Пантић је изблокирао и избио у корнер
10'
Сума убацује из скраћеног корнера са леве стране десном ногом, лопту удара главом Урошевић и шаље је поред стативе
13'
Ударац Ђерлека са 20 метара, Росић брани
21'
Партизан је почео да врши јачи притисак, игра се углавном на половини домаћина уз много већи посед лопте црно-белих
24'
После пар измењених пасова Урошевић шутира десном са ивице 16 метара, но Павловић на метар од гола блокира шут
28'
Напад домаћина и ударац са 16 метара, неко је мало скренуо лопту, али је Стојковић успео да је ухвати
37'
Гледамо изузетно борбен и тактички постављен меч са обе стране, игра се ва банк на обе стране, нема калкулација...
38'
Ивановић добија одличну лопту од Пантића и шутира из прве са стране 16 метара, само преко гола
41'
Сума до Ђерлека полулево, ударац Армина левом ногом, лопта иде мало изнад пречке
45'
Жути картон за Тумбасевића
45'
Крај 1. полувремена
45'
ПОсед лопте на крају полувремена - 59% Партизан, 41% Младост
46'
Изашао је Сума, ушао Тошић
46'
Почело је 2. полувреме
47'
Добар покушај Јевтовића по земљи, лопта иде у контра угао тик поред стативе
52'
Жути картон за Шатару
53'
Излази Ивановић, улази Јовановић
57'
Јовановић убацује на пенал, Тавамба у паду шутира уназад, преко гола
61'
Домаћи последњих пар минута показују жељу да постигну гол и чешће нападају
66'
Тошић шутира. лопта се одбија до Тавамбе, који са пенала шутира из прве, блок одбране, а одбијену лопту удара Пантић са 20 метара преко гола
67'
Излази Ђерлек, улази Јанковић
68'
Убачена лопта Вулићевића ка Тавамби, Росић скида у паду испред њега, одбијену лопту шутира Пантић преко гола
70'
1:0 стрелац Павловић
70'
Убачена лопта у празан простор, Стојковић истрчава и главом удара лопту која долази до Павловића (некадашње дете Партизана из генерације 1986), повео је корак два и онда погодио гол са 18 метара
76'
Излази Голубовић, улази Бађи
81'
Жути картон за Пантића
84'
Тумбасевић добија жути картон, а пошто је други то је аутоматски црвени
86'
1:1 стрелац Јевтовић
86'
Милетић убацује лопту са бока, а Јевтовић је прима сам као дух и из прве је смешта у мрежу
88'
Јовановић добија један жути па онда и други и то је црвени
88'
Излази Радивојевић. улази Синђић
89'
1:2 стрелац Шатара (аутогол)
89'
Убачена лопта са бока ка тавамби, али је у паду лопту ударио Шатара главом и сместио је у сопствену мрежу
90'
Играће се још 3 минута надокнаде
90'
90+1' Жути картон Иван Милошевић
90'
90+1' Излази Павловић, улази Одита
90'
90+3' Жути картон за Пешића