1
1'
Меч је почео, први са центра су кренули играчи Земуна
6'
Почетак меча протиче у обостраном испитивању снага и обостраним покушајима да се угрози гол
12'
Прва претња, ударац Тошића левом ногом са десне стране из скраћеног корнера Ђенић у паду главом скреће лопту и она иде тик изнад пречке
30'
Све време се игра између 2 шеснаестерца, а гости покушавају такође да угрозе гол Партизана, иако им је примарни задатак да сачувају свој гол и то одлично раде за сада
35'
Тошић убацује лопту из прекида са десне стране, Урошевић скаче и главом шутира поред гола
40'
Партизан све време има много већи посед лопте и покушава да пробије госте, а сада је Вучић спречио погодак избивши лопту ипред Ожеговића
41'
Опасна контра Земуна, на крају лопта са линије враћена ка Ђенићу, који је сам на 3 метра од гола, лаи је на срећу лопта ишла мало иза нњега иначе је био виђен гол
41'
Бомба Пантића после повратне лопте Тошића са 16 метара у рашље, Милошевић ефектном парадом скида лопту из ћошка
45'
Трајковић добија жути картон
45'
Играће се још 1 минут надокнаде
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Излази Јанковић, улази Тавамба
46'
Почело је 2. полувреме
50'
Ожеговић краде лопту на 30 метара, кренуо је са њом ка голману, али га Трајковић стиже и ништа од прилике
52'
Тавамба добија жути картон
57'
Тошић из прекида убацује ка Ожеговићу на 5 метара, ударац главом поред гола из веома изгледне ситуације
64'
Ожеговић враћа једну лопту са линије ка Тавамби, који је сам на 5 метара са десне стране, али је касно кренуо на лопту и пропаде шанса
66'
Излази Пантић, улази Илић
67'
Ударац Тошића са 18 метара голман хвата лопту
67'
На другој страни Ђенић одапиње са 20 метара Стојковић брани
69'
Пенал за Земун после фаула над Вучићем
70'
0:1 стрелац Вучић (11м)
72'
Ударац Урошевића голман брани
74'
Гужва пред голом, Сума са леве стране убацује на другу страну где је Тавамба сам као дух на 3 метара од гола, шут главом и лопта оде поред гола...
74'
Излази Тошић, улази Ивановић
74'
Излази Ђенић, улази Ђаловић
76'
Сума пролази кроз гужву и оставља лопту Илићу, који шутира са ивице казненог простора преко гола
81'
Симић бежи по десној страни, проналази лево Вукадиновића, који шутира, лопта ипак поред гола
82'
Излази Вукадиновић, улази Подунавац
84'
Симић добија жути картон
84'
Бомба Здјелара са 25 метара, лопта тик изнад пречке уз помоћ прстију голмана Милошевића
86'
Илић феноменално оставља лопту Ивановићу, који шутира са ивице 16 метара, голман брани
90'
Играће се још 4 минута надокнаде
90'
90+2' Ивановић сам на 8 метара лево искоса, удара кроз гужву, неко је избио са гол линије
90'
90+3' Излази Симић, улази Вуковић
90'
90+4' 1:1 стрелац Здјелар после убачене лопте, сачекао је на 12 метара и закуцао по земљи у доњи угао