Утакмица је почела, први са центра кренули су играчи Радничког
2'
Време у Нишу сунчано и пријатно за игру, терен очишћен од снега и по речима Мирослава Ђукића коректан за игру с обзиром на годишње доба и снег који је падао ових дана
6'
Опасан напад преко Мићића, одигао је дупли пас и намах остао сам на уласку у казнини простор, али му је лопта побегла
7'
Милетић центрира са леве стране, Миладиновић главом покушава да избије лопту у корнер и замало да постигне аутогол, но лопта је ипак у корнеру
10'
Нова опасна контра преко Павкова, који избацује усамљеног Станковића, али је одбрана успела да је избије у аут
12'
Скраћени корнер за Бабића, ударац ка голу, Стојковић боксује, одбијену лопту шутира Петровић са дистанце, само поред гола
16'
Вулићевић центрира на пенал, скаче и главом шутира Ивановић поред гола
18'
Тошић убацује из корнера ка Милетићу (Р), покушај ударца, али је изблокиран
27'
Тошић убацује из прекида са десне стране ка голу оштру лопту, Мићић избија пред самим голом у корнер
29'
Партизан има теренску иницијативу и већи посед лопте, али без опипљивих шанси за гол
33'
Прва конкретна шанса после центаршута Вулићевића, Ожеговић је опалио главом из први у супротни угао, али је и Шаранов направио параду и ухватио лопту
34'
Сума добија жути картон
39'
сума одлично упошљава Тошића на самом уласку у 16 метара, али је Тошић у лопта побегла у пријему иначе оде сам на гол
41'
велика шанса у два наврата за Суму, који је оба пута шутирао сам са 16 метара, али су Миладиновић и на крају Шаранов спречили чист гол, посебно је Шаранов феноменално одбранио
45'
Играће се још 1 минут надокнаде времена
45'
45+1' Вулићевић са леђа мало повучен у трку на уласку у 16 метара, судија ништа не свира
45'
45+1' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме, које је каснило због ватромета и бацања грудви на Стојковића од стране домаћих навијача
49'
здјелар одлични убацује лопту с астране, скаче и шутира главом са 10 метара Сума, Шаранов опет сигуран
50'
Здјелар добија жути картон
54'
Тошић из корнера ка Милетићу, који постиже гол главом, али је по оени помоћника лопта изашла ван терена приликом центаршута из корнера
56'
Милетић (Р) добија дугу лопту од Вулићевића, излази сам пред Шаранова и шутира ка голу, али је Шаранов данас у великој форми и брани чист гол
58'
Излази Станисављевић, улази Славиша Стојановић
60'
Излази Ивановић, улази Јанковић
66'
Тошић убацује из прекида, Митровић главом тик изнад пречке
70'
Митровић и Пантић добијају жуте картоне
72'
Излази Мићић, улази Саша Стојановић
74'
Партизан у 2. полувремену напада све време, домаћи се жестоко бране и покушавају из контри и полуконтри
75'
1:0 стрелац Павков
75'
Нома је са неких 40 метара послао по земљи идеалан пас ка Павкову, који из прве погађа супротни угао гола стојковића
76'
Излази сума, улази Илић
77'
Излази Пантић, улази Јовановић
84'
Последњих 10 минута игра се на један гол Радничког, али нема прилика за гол, домаћи изузетно пожртвовани
85'
Ударац Здјелара са 11 метара после корнера Јанковића, али је лопта отишла преко гола
86'
Излази Бабић, улази Булатовић
88'
Велики притисак траје...
90'
Играће се још 3 минута надокнаде времена
90'
90+2' Жути картон за Сашу Стојановића
90'
90+4' Јовановић добија жути картон