Протокол утакмице

Такмичење: Супер лиге Србије, 26. коло

Место и датум: Београд, 7.3.2018.

Стадион: Партизан

Гледалаца: Играће се без гледалаца због казне од 2 утакмице без публике коју је ФСС изрекао Партизану

Време почетка: 15.30 часова

Директан ТВ пренос: Aрена спорт 1

Делегат: Грдинић Александар (Београд)

Главни судија: Стојилковић Игор (Земун)

Први помоћник: Богићевић Драган (Београд)

Други помоћник: Станојевић Горан (Београд)

Четврти судија: Ангеловски Новица (Качарево)

Стрелци: Тошић 27′, Здјелар 70′, Тавамба 88′ (Партизан),  Волков 40′ (11м) (Рад)

Жути картони: Остојић, Цуцин, Јанковић (Партизан), Маринковић, Волков (Рад)

1
1'
Утакмица је почела, први са центра кренули су играчи Партизана
6'
Жути картон за Маринковића
9'
Прва велика шанса за Тавамбу после идеалног паса Јанковића, примио је лопту на 12 метара и шутироа у први угао, Стевановић избија у корнер
10'
Веселиновић после корнера шутира, лопта иде преко гола
11'
Бомба Јанковића са 25 метара, тик изнад пречке
17'
1:0 стрелац Тошић
17'
Слободњак са 17 метара мало удесно, лопту је наместио Тошић, пребацио живи зид и погодио ближи угао
25'
Илић ка Милетићу (Г) по левој страни на 15 метара, ударац и пречка
26'
После продора Ожеговића Тавамба на шуту са 10 метара по средини, али је Волков изблокирао
29'
Одличан продор преко Тавамбе који добија одличну лопту у простор од Јанковића, удара лажњак Перендији и онда враћа повратну лопту ка Тошићу, ударац и на крају лопта код Стевановића
33'
Милетић идеално дугим пасом избацује Ожеговића, који је сам на 10 метара искоса и шутира, али поред гола
39'
Пенал за Рад над Лутовцем
40'
Жути картон за Остојића
40'
1:1 стрелац Волков (11м)
45'
Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Излази Остојић, улази Митровић
49'
Милетић (Г) шутира из прве после убачене лопте, само поред гола
55'
Страшна контра преко Ожеговића, који улази у 16 метара, Тавамба је сам лево, али је играч одбране уклизао и однео лопту и спречио чист гол
57'
Жути картон за Волкова
59'
Убачена лопта из корнера, Ожеговић шутира Стевановић брани
63'
Саша Илић феноменално упошљава Тошића, који шутира са 16 метара, Стевановић вади лопту из доњег угла
65'
Излази Тошић, улази Ђерлек
70'
2:1 стрелац Здјелар
70'
корнер је извео Јанковић, Здјелр сачекао лопту и лобовао шмекерски голмана Стевановића
72'
Цуцин добија жути картон
72'
Излази Бирманчевић, улази Ајковић
78'
Излази Маринковић, улази Каришић
78'
Излази Ожеговић, улази Јевтовић
79'
Жути картон за Јанковића
82'
Ајковић добија одличну лопту и шутира сам са леве стране на око 12 метара, Стојковић брани
86'
Излази Петровић, улази Баиновић
88'
3:1 стрелац Тавамба, после идеалног паса Илића, примио је лопту на око 11 метара и погодио мрежу