Утакмица је почела, први са центра су кренули играчи Чукаричког
Пантић из прекида убацује лопту у петерац оштро, само до Кировског
8'
Чрвсто, тврдо на обе стране од првог минута
9'
Богосавац прави велику грешку, али га спашава истрчавањем Кировски, који избија лопту, она је поново враћена по линији до прве стативе, где је излетео Кировски и поново спречио гол
11'
Партизан је преузео посед лопте и чешће је пред голом домаћина
13'
Слободњак са 18 метара по средини гола, Јанковић погађа живи зид
18'
Прва шанса за домаће после продора Овусуа и убачене лопте на линију петерца, где Ђерлек испред Стојановића избија у корнер у врло опасној ситуацији по гол
20'
0:1 стрелац Тавамба
20'
Дуга лопта са своје половине Здјелара, Ожеговић одлино преглавава ка Тавамби, који у скоку такође главом односи лопту и креће сам ка голу, акд је истрчао Кировски, Тавамба је искусно погодио по средини гола
23'
0:2 стрелац Ожеговић
23'
Ђерлек као и малопре Здјелар убацује дугу лопту, Ожеговић феноменално у трку себи дају у пријему фор и одна враћа голмана који је истрчао да га спречи у реализацији. Изванредан гол!
27'
Бомбардовање гола Чукаричког од стране Ожеговића у два наврата и на крају враћена лопта ка Пантићу на 16 метара који шутира тик изнад гола
31'
Велика шанса за Јанковића, који као и код оба гола добија лопту у контри и то главом преко Ожеговића, кренуо је, стигао на 16 метара и гађао, лаи је погодио само спољни део десне стативе
34'
Бомба Здјелара са 20 метара, Кировски једва брани на рукометни начин руком избија лопту
37'
Нова велика шанса када је Ожеговић изванредно избацио лопту ка усамљеном Јанковићу, који је кренуо сам ка голу и када је шутирао изникао је однекуд Богосавац и мало блокирао шут, таман да Кировски лагано ухвати лопту
38'
Сада бомба Стојановића са 25 метара, лопта је прохујала тик поред стативе
44'
Ударац Дринчића из слободњака са 35 метара поред гола
45'
Играће се још 2 минута надокнаде времена
45'
45+1' Нова прелепа контра, Јанковић бежи тројици из одбране и онда са 16 метара је покушао боцком да лобује Кировског, али се овај није дао преварити
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2 полувреме
46'
Изашли су. Белаковић и Доцић, ушли Зорић и Фофана
47'
Слободњак Пантића са 25 метара, прелеп ударац, а Кировски прави параду и хвата лопту у самом углу
49'
Стојковић брани ударац са десне стране са ивице казненог простора
49'
Богосавац добија жути картон
53'
Здјелар добија жути картон
57'
Чукарички постиже гол, али је на гол линији Фофана био у офсајду и он је упућену лопту ка голу спровео у мрежу, па је гол поништен
60'
Дринчић опасно из корнера на прву стативу, Стојковић избија лопту из самог угла
61'
Овусу шаље феноменалан центаршут пред гол, а Милетић у лету кроз ваздух избија лопту испред играч Чукаричког који се спремао да је спроведе у мрежу
63'
Шут Бојића са 17 метара преко гола
65'
Пантић шаље одличну лопту из прекида, 3 играча Партизана крећу на лопту, стиже је Милетић на другој стативи и шутира, а неко из одбране улази у блок и само корнер
67'
Пантић феноменалним пасим оставља Ожеговића самог пред голом, који шутира из прве, Кировски брани