Меч је почео, први са центра су кренули играчи Јавор Матиса
7'
Почетно испитивање снага, али Партизан је одмах успоставио посед лопте играјући високи преинг. Терен за игру је задовољавајући, какав зна да буде у Ивањици...
16'
Партизан напада, нема још прилика за гол и домаћи су доста борбени и добро стоје на терену
18'
Кратак прекид од скоро 2 минута јер се фудбалер домаћих Каришик опоравља од сендвича у који је улетео у једном скок дуелу
25'
После корнера гужва у петерцу тавамба спушта лопту, а Марковић је ћушнуо ка голу, где је одлично интервенисао Ђогатовић. Прва права шанса.
30'
Тавамба прима лопту на ивици казненог простора и шутира из окрета, голман брани
30'
Амановић добја жути картон
35'
Жути картон за Здјелара
37'
Бомба Марковића са 25 метара, лопта је изненада пропала пред голом, али је и отишла поред стативе
39'
Контра из које је на крају Милетић шутирао, али је добио блок у одличној позицији. ПОсле корнера у гужви су покушали Здјелар и Тавамба, но Каришик и то блокира
39'
Жути картон за Корнелијуса
45'
Играће се још 2 минута надокнаде времена
45'
45+2' Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
46'
Изашао је Ђерлек, ушао Илић
48'
Ђерић одлично продире и центрира, Милетић избија лопту у опасној ситуацији
51'
Велика шанса за Таввамбу, кога је Пантић пасом спојио са голом, он је примио и некако упутио лопту ка голу, али је на гол линији Каришик успо да избије лопту у поље
53'
После корнера и Марковић покушава главом, али лопта поново иде тик поред стативе
54'
Излази Вулићевић, улази Урошевић
55'
Излази Корнелијус, улази Маричић
58'
Убачена лопта из прекида, Здјелар шутира у паду преко гола
60'
Излази Крнић, улази Петковић
62'
Жути картон за Црномарковића
65'
0:1 стрелац Ожеговић
65'
Марковић је убацио са десне стране, Милетић (Г) главом са леве стране спушта на другу стативу где је сачекао Ожеговић и ћушнуо у мрежу
67'
0:2 стрелац Милетић (Р)
67'
Поново Марковић идеално заврће са десне стране, а Милетић (Р) креше у ксоку и убацује лопту у мрежу поред немоћног голмана
70'
Излази Јанковић, улази Ивановић
71'
Шанса за Јавор, Мркаић добија лопту у простор и излази сам пред Стојковића, уследио је ударац, али Стојковић на месту и брани у великом стилу
74'
Каришик добија жути картон
74'
Ожеговић добија жути картон
76'
Излази Ђерић, улази Марковић
77'
Долмагић затеже са 20 метара, Стојковић само мало прстима дира лопту и она стиже до пречке
81'
Маричић покушава убаченом лоптом до Петковића на другој стативи, али је истрчао Стојковић и ухватио лопту
83'
Пантић феноменално са леве стране десном ногом центаршутем проналази на првој стативи Тавамбу, који главом шутира преко гола из веома изгледне позиције
86'
Ожеговић одлична пас ка усамљеном Тавамби, који шутира шпицом са 12 метара по средини гола, а Ђогатовић прави параду и хвата лопту
88'
Милетић (Р) добија жути картон
90'
Убачена лопта до Марковића, који шутира из окрета, али је одбрана мало блокирала и олакшала посао Стојковићу