Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Javor Matisa
7'
Početno ispitivanje snaga, ali Partizan je odmah uspostavio posed lopte igrajući visoki preing. Teren za igru je zadovoljavajući, kakav zna da bude u Ivanjici...
16'
Partizan napada, nema još prilika za gol i domaći su dosta borbeni i dobro stoje na terenu
18'
Kratak prekid od skoro 2 minuta jer se fudbaler domaćih Karišik oporavlja od sendviča u koji je uleteo u jednom skok duelu
25'
Posle kornera gužva u petercu tavamba spušta loptu, a Marković je ćušnuo ka golu, gde je odlično intervenisao Đogatović. Prva prava šansa.
30'
Tavamba prima loptu na ivici kaznenog prostora i šutira iz okreta, golman brani
30'
Amanović dobja žuti karton
35'
Žuti karton za Zdjelara
37'
Bomba Markovića sa 25 metara, lopta je iznenada propala pred golom, ali je i otišla pored stative
39'
Kontra iz koje je na kraju Miletić šutirao, ali je dobio blok u odličnoj poziciji. POsle kornera u gužvi su pokušali Zdjelar i Tavamba, no Karišik i to blokira
39'
Žuti karton za Kornelijusa
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Izašao je Đerlek, ušao Ilić
48'
Đerić odlično prodire i centrira, Miletić izbija loptu u opasnoj situaciji
51'
Velika šansa za Tavvambu, koga je Pantić pasom spojio sa golom, on je primio i nekako uputio loptu ka golu, ali je na gol liniji Karišik uspo da izbije loptu u polje
53'
Posle kornera i Marković pokušava glavom, ali lopta ponovo ide tik pored stative
54'
Izlazi Vulićević, ulazi Urošević
55'
Izlazi Kornelijus, ulazi Maričić
58'
Ubačena lopta iz prekida, Zdjelar šutira u padu preko gola
60'
Izlazi Krnić, ulazi Petković
62'
Žuti karton za Crnomarkovića
65'
0:1 strelac Ožegović
65'
Marković je ubacio sa desne strane, Miletić (G) glavom sa leve strane spušta na drugu stativu gde je sačekao Ožegović i ćušnuo u mrežu
67'
0:2 strelac Miletić (R)
67'
Ponovo Marković idealno zavrće sa desne strane, a Miletić (R) kreše u ksoku i ubacuje loptu u mrežu pored nemoćnog golmana
70'
Izlazi Janković, ulazi Ivanović
71'
Šansa za Javor, Mrkaić dobija loptu u prostor i izlazi sam pred Stojkovića, usledio je udarac, ali Stojković na mestu i brani u velikom stilu
74'
Karišik dobija žuti karton
74'
Ožegović dobija žuti karton
76'
Izlazi Đerić, ulazi Marković
77'
Dolmagić zateže sa 20 metara, Stojković samo malo prstima dira loptu i ona stiže do prečke
81'
Maričić pokušava ubačenom loptom do Petkovića na drugoj stativi, ali je istrčao Stojković i uhvatio loptu
83'
Pantić fenomenalno sa leve strane desnom nogom centaršutem pronalazi na prvoj stativi Tavambu, koji glavom šutira preko gola iz veoma izgledne pozicije
86'
Ožegović odlična pas ka usamljenom Tavambi, koji šutira špicom sa 12 metara po sredini gola, a Đogatović pravi paradu i hvata loptu
88'
Miletić (R) dobija žuti karton
90'
Ubačena lopta do Markovića, koji šutira iz okreta, ali je odbrana malo blokirala i olakšala posao Stojkoviću