0
1'
Меч је почео
5'
Кнежевић пробија по страни и заврће паралелно са гол линјом, Јовичић будан и хвата лопту
7'
Ударац Ожеговића искоса из 16 метара, Мишић брани
9'
1:0 стрелац Ожеговић
9'
Пантић је шутирао са 20 метара из слободњака, а Ожеговић је креснуо лопту и променио јој правац и она је преварила голмана
13'
Велика шанса за Филиповића после идеалног паса, примио је сам лопту на 10 метара и шутирао поред гола у идеалној прилици
18'
Ударац Тавамбе са 20 метаармало искоса, лопта иде преко гола
19'
Ђерлек у прилици после два лажнјака шутирао је са 12 метара искоса, лопта је отишла тик изнад рогља
24'
Велика шанса за Тавамбу после шута Здјелара, лопта се одбила до Тавамбе који шутира са неких 8 метара, Мишић крајњим напором прстима скида лопту из доњег ћошка
29'
Прелепа акција Ожеговића, који је у два три наврата финтирао, онда кренуо ка петерцу и вратио лопту на ивицу 16 метара одакле је Здјелар упутио бомбу, али је на путу ка голу неко из одбране Борца подметнуо ногу и спасио гол
33'
У Београду је пре меча почела јака киша и ветар, али је терен одлично припремљени гледамо одличну утакмицу на обе стране уз фер и коректно понашање актера меча
38'
2:0 стрелац Марковић
38'
Корнер је извео Јанковић, Марковић скаче главом и шутира, Мишићу је лопта склизнула из руку и кренула ка голу, а тамо је неко избио у поље, али је она већ целим пречником прешла гол линију и помоћник је то сигнализирао
44'
Цуцин после лепе акције и размене пасова испред 16 метара добија лопту по страни на око 18 метара и шутира преко гола
45'
Крај 1. полувремена
46'
Почело је 2. полувреме
51'
Ударац Кнежевића из слободњака са 25 метара искоса, лопта добија жабицу и Јовичић некако успева да је пошаље у корнер
53'
Пенал над Цуцином
54'
3:0 стрелац Ожеговић (11 м)
61'
Излази Ђерлек, улази Тошић
62'
4:0 стрелац Пантић
62'
Каква голчина Пантића, ремек дело умећа. Корнер је извео Тошић, неко из одбране Борца је главом одбио на неких 18 метара, а тамо је Пантић ухватио волејчину левом ногом и закуцао у супротни угао. Еврогол!
63'
Излази Филиповић, улази Кувељић
68'
Излази Пантић, улази Косовић
70'
Слободњак на 25 метара, Јнаковић шуитра преко гола
71'
Матеус Лима Круз излази, улази Лукић
72'
5:0 стрелац Тошић
72'
Излази Тавамба, улази Ивановић
72'
Убачена лопта у 16 метара, Ожеговић као пре неко вече Роналдо хвата маказице, лопта ипак само до Тавамбе око пенала, он је видео лево самог Тошића, који шуитра десном ногом тражећи супротни угао, али му је лопта мало облајзнула и испаде боље пошто је то преварило и голмана који је већ кренуо да брани други угао
77'
Излази Стаменић, улази Перић
81'
Лепо убацивање Цуцина, који центрира, неко креше лопту и она замало прелеће изнад супротног рогља у корнер