6
1'
Meč je počeo prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
2'
Prva prilika za Partizan, Lutovac je centrirao sa leve strane, pokušao je Gigić glavom, ali golman Vodojaže dobro regauje na gol liniji
4'
Prilika za Vodojažu, lopta se odbila i došla do Nedeljkovića, ali je golman Stevanović na vreme istrčao i odbranio
7'
Lopta je kružila oko šesnaesterca, došla do Lutovca koji odlično šutira sa ivice 16 metara, ali pogađa prečku
10'
Lakčević je probao po desnoj strani da probije, ali dobro reaguje Dajić i šalje loptu u aut
11'
Faul za Partizan na 17 metara od gola
11'
Pokušao je Marković da plasira loptu preko živog zida, ali ona odlazi malo pored leve stative
14'
Pokušao je Ivanović da šutira, ali lopta odlazi visoko preko gola
15'
Ponovo je Lutovac centrirao za Gigića koji glavom šutira pravo u golmana Živaka
16'
Pokušali su igrači Vodojaže da organizuju novi napad, ali Vujačić dobro regauje i odnosi loptu na 20ak metara od gola Partizana
21'
Akcija igrača Vodojaže i šut Vasiljevića, ali Stevanović lako brani
25'
Slobodan udarac je izveo Sretenović, glavom je pokušao Komatina, ali malo pored leve stative
28'
Lakčević izvodi korner i lopta ide na Dingu, ali u poslednjem momentu mu je sa glave skida Vasiljević
35'
Pokušao je Marković da savlada Živaka sa 20ak metara, ali lopta odlazi pored gola
36'
Posle slobodnog postignut je pogodak, ali je sudija signalizirao igranje rukom i opravdano poništio pogodak
41'
Posle kratke akcije lopta dolazi do Ivanovića koji odličnim šutem pogađa mrežu za 0:1
44'
Urošević je centrirao, pokušao je Lutovac, ali loše zahvata loptu i ona lagano dolazi do golmana Živaka
45'
Kraj 1. poluvremena, trenutni rezultat 0:1, strelac Đorđe Ivanović
45'
Počelo je drugo poluvreme
45'
Izlazi Gigić, ulazi Jovanović
46'
Novi pogodak postiže Ivanović
52'
Izlazi Dajić, ulazi Đurić
57'
Lakčević je dobro vukao po levoj strani, ostavio loptu do Smiljanića koji šutira neprecizno preko gola
61'
Pokušaj Markovića sa 20ak metara, ali lopta odlazi malo pored desne stative
61'
Posle lepe akcije i dodavanja Lakčevića ,gol postiže Ivanović za het trik
65'
Izlazi Nedeljković, ulazi Jovanović
65'
Izlazi Urošević, ulazi Stanojlović
66'
Lutovac postiže gol za 0:4
67'
Ivanović brzo postiže novi pogodak za 0:5
71'
Dobro je vukao loptu Jekić, ali je loše centrirao i loptu odnosi Vujačić
73'
Izlazi Sretenović, ulazi Perović
73'
Izlazi Marković, ulazi Đorđević
77'
Dobra lopta Đorđevića za Stanojlovića, ali golman Živak istrčava na vreme i hvata loptu