0
1'
Meč je počeo prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
5'
Asano je došao do lopte i pokušao da postigne pogodak sa ivice šesnaesterca, ali Rockov dobro brani
10'
Faul nad Uroševićem u opasnoj zoni za šut, ne nekih 17m od gola Rockova
11'
Pokušao je Filip Stevanović, ali pogađa živi zid
17'
Odlična lopta Zdjelara za Miletića u šesnaesterac, ali odbrana Vojvodine reaguje u zadnjem momentu i izbacuje loptu
18'
Žuti karton za Đurišića
18'
Pokušaj akcije iz slobodnog udarca, Natho je centrirao Miletiću koji vraća glavom za Sadika, ali lopta ne dolazi do njega
22'
Žuti karton dobija Šćekić
23'
Velika prilika za Sadika koji je oboren i ostao je na zemlji, a sudija je pokazao da se igra nastavi
26'
Natho dobija žuti karton
27'
Devetak dobija žuti karton
28'
Penal za Partizan
28'
Natho izvodi penal i pogađa za 1:0
34'
Prilika za Vojvodinu, ali Urošević dobro reaguje
37'
Odličan potez Filipa Stevanovića i centaršut, ali lopta preleće šesnaesterac i odlazi u aut
39'
Dobra akcija, Urošević je došao do lopte ,spustio je do Sadika koji se lepo okrenuo i šutirao ,ali Rockov dobro reaguje i brani
43'
Natho pogađa posle lopte Sadika za 2:0
45'
Kraj 1. poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
47'
Odličan udarac iz daljine i pogodak u levi gornji ugao,strelac je Zdjelar
52'
Sadik je došao do lopte i pokušao sa ivice šesnaesterca, ali lopta odlazi preko gola
57'
Greška odbrane Partizana, do lopte je došao Đuričin, zaobišao je Stojkovića ,ali nije pogodio gol iskosa
58'
Izlazi Natho, ulazi Suma
59'
Dobra akcija igrača Partizana, lopta je došla do Sadika, ali sudija signalizira ofsajd
60'
Izlazi Matić, ulazi Nikolić
60'
Izlazi Đurišić, ulazi Topić
60'
Izlazi Eze, ulazi Gemović
60'
Sadik dobija žuti
63'
Prilika za Đuričina, ali loše zahvata loptu i ona odlazi pored gola
67'
Odličan pokušaj Drinčića iz daljine, ali lopta odlazi malo preko gola Stojkovića
69'
Sadik sjajnim pogotkom povećava prednost na 4:0
72'
Ponovo dobra akcija, Suma je dodao do Sadika, ali loše šutira i lopta odlazi daleko iznad gola
72'
Izlazi Sadik, ulazi Ivanović
75'
Dobar pokušaj Drinčića iz slobodnog udarca, ali Stojković dobro reaguje
76'
Izlazi Šćekić, ulazi Lazar Pavlović
79'
Ivanović dobija žuti karton
81'
Prilika za Filipa Stevanovića koji je šutnuo, alopta je posle obitka otišla malo preko gola Rockova