3
Inđija
0
1'
Meč je počeo minutom ćutanja za malog Isaiju Pantića koji je danas preminuo posle duge bolesti
5'
Prva prilika za Partizan, posle kornera je lopta došla do Šćekića koji dobro šutira, ali pogađa prečku
8'
Prva dobra akcija Inđije, ali je Milosavljev bio kratak da stigne tu loptu u šesnaestercu
13'
Dobar pokušaj Tošića iz slobodnog udarca, ali golman Preković dobro reaguje
17'
Dobra akcija i malo konfuzije pre završetka, ali Tošić pogađa za 1:0
19'
Žuti karton dobija Jovanović
21'
Velika prilika za Sadika koji je pokušao nakon dodavanja Pavlovića glavom, ali golman Preković zaustavlja loptu na samoj liniji
33'
Prekid meča zbog skandiranja sa tribina po odluci sudije Ilića
37'
Pokušaj Sume na dodavanje Tošića, ali Preković dobro reaguje
39'
Pokušaj proigravanja igrača Inđije, ali Kljajić dobro prati i istrčava na vreme na tu loptu
45'
Biće nadoknađeno 5 minuta
45'
45+2 Asano je pokušao da dođe do lopte, ali je Preković bio brži
45'
45+5 Kraj prvog poluvremena
45'
Izlazi Rogač, ulazi Ilić
45'
Počelo je drugo poluvreme
50'
Šćekić pogađa za 2:0 posle dodavanja Pavlovića
52'
Penal za Partizan nakon faula nad Asanom
53'
Asano pogađa za 3:0
56'
Ilazi Bastajić, ulazi Banjac
58'
Izlazi Šćekić, ulazi Lazar Pavlović
64'
Dobra prilika za Sumu, ali lopta se odbija od odbrambenog igrača Inđije i odlazi u korner
64'
Suma je izveo odličan korner i pokušao da iznenadi Prekovića ,ali je pogodio stativu, zatim je Tošić pokušao levom nogom, ali sjajna odbrana Prekovića
69'
Kontra napad Ilića koji nije imao kome da centrira, pokušao je da dribla, ali gubi loptu
71'
Dobra prilika za Banjca posle odlične akcije, ali Kljajić dobro reaguje i hvata tu loptu