Meč je počeo prvi sa centra su krenuli igrači Rada
2'
Prvi centaršut Miloševića, ali Zdjelar reaguje i šalje loptu u korner
10'
Za sada utakmica bez većih prilika, uglavnom se igra na sredini terena, odnos poseda lopte 50% - 50%
13'
Novi centaršut Miloševića iz slobodnog udarca, ali lopta preleće šesnaesterac i odlazi u gol aut
18'
Prva prilika za Partizan, Lutovac je centrirao sa desne strane ,ali golman Marković dobro istrčava i hvata tu loptu
19'
Suma je došao do lopte posle greške igrača Rada, ali ne uspeva da je doda do Sadika i lopta odlazi van šesnaesterca
20'
Prva šansa i za Rad, Busnić je pokušao glavom, ali neprecizno
25'
Prilika za Sumu, Urošević je ostavio loptu za Sumu koji pokušava sa 10ak metara ulevo, ali lopta odlazi preko gola
27'
Asano je došao do lopte, prosledio je do Natka koji je pokušao sa 17-18 metara, ali neprecizno
30'
Suma dobija žuti karton
33'
Sadik postiže pogodak za 0:1 iz prvog pokušaja, Lutovac je centrirao
34'
Velika prilika za Rad, ali Stojković dobro reaguje i šalje loptu u korner
35'
Nakon kornera Riznić postiže pogodak glavom za 1:1
45'
Biće nadoknađen 1 minut
45'
45+1 Kraj prvog poluvremena
45'
Počelo je 2. poluvreme
53'
Urošević je centrirao sa leve strane, lopta odlazi "na penal", gde Suma levom nogom iz prve pogađa "malu mrežu" gola Rada i sada Partizan vodi 1:2
56'
Izlazi Ilić, ulazi Bjedov
64'
Izlazi Filip Stevanović, ulazi Tošić
65'
Sadik dobija žuti karton
70'
Šutirao je Natko sa ivice šesnaesterca, po zemlji u donji desni ugao gola, ali Marković je dobro intrvenisao i odbranio taj udarac.
72'
Izlazi Riznić, ulazi Kovačević
73'
Kovačević je bio u odličnoj prilici kada je šutirao iz voleja, ali se odličnio isprečio Ostojić i izblokirao taj udarac.
75'
Izlazi Natko, ulazi Šćekić
77'
Napao je Rad ponovo, ovoga puta posle kornera sa leve strane, lopta je stigla na ivicu šesnaesterca do Busnića, ovaj šutira, lopta se kroz gužvu u kaznenom prostoru odbija od još jednog igrača Rada, ali uspeva Stojković da reaguje refleksno i odbije udarac u korner.
78'
Kovačević dobija žuti karton
82'
Izlazi Šaka, ulazi Zogović
83'
Sadik je primio loptu na ivici šesnaesterca, brzopotezno predriblao jednog igrača Rada, a odmah zatim uputio udarac, ali lopta odlazi pored gola