2
1'
Meč je počeo prvi sa centra su krenuli igrači Radnika
5'
Prvi ozbiljniji napad Radnika, ali Ostojić dobro reaguje i izbacuje loptu van šesnaesterca
6'
Posle odbijene lopte glavom igrača Radnika ona je došla do Sume koji je pokušao iz voleja sa ivice šesnaesterca, ali neprecizno
15'
Pokušaj Makarića sa 17 metara, ali Kljajić je siguran
15'
Velika prilika za Sumu koji nije uspeo da postigne pogodak, zatim je pokušao i Asano petom, ali ponovo igrači Radnika izbijaju loptu koja dolazi do Sadika, ali ni on ne uspeva da savlada golmana
20'
Lep pokušaj Natka sa ivice šesnaesterca, ali je Kostić dobro reagovao i odbio tu loptu
21'
Pavlov je bio u prilici, ali je u padu odigrao glavom tako da je lopta otišla preko gola Stojkovića
30'
Suma postiže pogodak za 0:1, Urošević je asistent
39'
Novi pokušaj Sume, ali Kostić dobro brani ovog puta
45'
Kraj 1. poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
51'
Nakon brzo izvedenog faula lopta dolazi do Asana koji lako postiže pogodak za 0:2
59'
Prilika za Sadika pa zatim i za Asana, ali odbrana Radnika dobro regauje i odnosi loptu
60'
Izlazi Marković, ulazi Mićić
69'
Jokić dobija žuti karton
70'
Velika prilika za Sadika, odbrambeni igrač Radnika mu je vratio loptu i bio je sam ispred Kostića, ali nije uspeo da postigne pogodak
71'
Sada dobra prilika za Tošića, dobio je loptu od Sadika, zaobišao je golmana Kostića, ali je šutirao i spoljni deo mreže