Meč je počeo prvi sa centra su krenuli igrači Proletera
5'
Rušević je bio u velikoj prilici, izašao je sam ispred Stojkovića, ali je loše uputio loptu i ona odlazi pored leve stative
7'
Marković je uputio loptu ka golu Proletera, ona je zakačila Mitrovića na tom putu, promenila pravac i ušla u gol za 1:0
12'
Rušević dobija žuti karton
18'
Dobra akcija igrača Proletera, ali Miletić dobro reaguje i izbacuje loptu u aut
21'
Matić je postigao gol, ali je sudija signalizirao ofsajd i pogodak je poništen
22'
U sledećem napadu je Matić odlično zaobišao golmana Proletera i postigao svoj prvenac za Partizan za 2:0
26'
Dobra prilika za Natka, ali iz gužve nije uspeo bolje da zahvati loptu i ona lagano dolazi do Radinovića koji je izbacuje u korner
30'
Nova prilika za Partizan, Asano je centrirao, ali je malo falilo da Matić stigne do nje i glavom šutira
36'
Bila je prilika na ivici šesnaesterca za Šćepanovića ,ali je loše šutirao i lopta odlazi daleko pored gola
44'
Andrejević dobija žuti karton
45'
Biće nadoknađen 1 minut
45'
45+1 Kraj prvog poluvremena
45'
Izašli su Natko i Marković, a ušli Filip Stevanović i Lazar Pavlović
45'
Počelo je drugo poluvreme
50'
Nakon centaršuta Brežančića lopta dolazi do Lazara Pavlovića koji šutira sa 15ak metara, ali je njegov šut izblokiran
55'
U prilici je bio Filip Stevanović, primio je loptu sa desne strane i nakon odličnog driblinga šutirao, ali lopta nakon odbitka odlazi u korner
59'
Nova prilika za Lazara Pavlovića, probao je da savlada Petrića, ali je za malo bio neprecizan
64'
Izlazi Šćepanović, ulazi Novaković
64'
Izašao je Vesić, ušao Balabanović
69'
Balabanović je bio u prilici nakon dobrog centaršuta, pokušao je glavom ,ali preko gola