Меч је почео први са центра су кренули играчи Спартака
2'
Прва акција Партизана, Шћекић је додао Марковићу који је центрирао и прва интрвенција Докића
4'
Покушао је Лазар Павловић, али Докић сјајно реагује, а одбрана избацује лопту ван шеснаестерца, након тога у наставку акције је Матић био у офсајду
9'
Асано је сјајно додао лопту у средину шеснаестерца, али Матић лоше захвата лопту и пропушта велику прилику
12'
Прва акција Спартака, али Баић лоше прима лопту и она одлази у гол аут
13'
Поново прилика за Лазара Павловића, добио је лопту на левој страни ивице шеснаестерца и шутнуо након два добра дриблинг, али Докић добро брани
15'
Након корнера је покушао Марковић после одбијене лопте, али Докић поново на висини задатка
17'
Сада прилика за Асана који је покушао са 15-16 метара са леве стране ,али право у Докића
22'
Прилика за АСана који је одлично примио лопту у трку и покушао, али је Докић одлично расположен вечерас и сјајно брани
25'
Након мале опсаде гола Спартака, Лазар Павловић постиже први погодак у црно белом дресу за 1:0
33'
Трећа прилика за Асана, изашао је сам испред Докића, али голман Спартака излази као победник из овог дуела
34'
Ређају се шансе за Партизан, поново је Павловић био у прилици са исте стране као и Асано, али је слабо шутнуо и лопта је лако завршила у рукама Докића
45'
Крај првог полувремена
45'
Почело је друго полувреме
48'
Матић је лепо примио лопту и након његовог шута и одбитка о Милановића лопта је ушла у мрежу за 2:0
52'
Партизан константно притиска одбрану Спартака, игра се углавном испред шеснаестерца гостију
56'
Сјајан погодак Лазара Павловића, други на овом мечу, за 3:0
58'
Излази Вујановић, улази Шормаз
58'
Излази Марковић, улази Филип Стевановић
59'
Излази Баић, улази Бјеловић
62'
4:0 за Партизан, погодак постиже Матић након покушаја Шћекића
64'
Потпуна контрола меча играча Партизана, углавном је лопта у њиховима ногама
65'
Излази Матић, улази Ивановић
65'
Излази Асано, улази Лакчевић
65'
Прилика за Спартак по десној страни, али Немања Стевановић добро реагује
70'
Излази Милић, улази Ђурасовић
72'
Леп пас Витаса за Стевановића, али у завршни и слабо хвата лопту и она одлази далеко преко гола