Прва прилика за Марковића, али је његов покушај изблокирао Цветковић
4'
Добра акција играча Партизана, Здјелар је одложио лопту за Асана на 17 метара, али Асано лоше захвата лопту и слабо шутира
5'
Покушао је Урошевић са велике удаљености да изненади Илића, али право у руке голмана Вождовца
10'
Прва прилика за Вождовац, али лопту није стигао Ласицкас и она стиже до Стојковића који отклања опасност
11'
На другој страни велика шанса за Асана који је остао сам један на један са Илићем, али је шутнуо право у голмана Вождовца
15'
Марковић је покушао са 25 метара, али веома непрецизно
18'
Брежанчић је добро центрирао, али Асано лоше захвата лопту
19'
Нова прилика након корнера, после гужве је покушао Страхиња Павловић, али лопта одлази преко гола
22'
Добар покушај Лазара Павловића са дистанце, али лопта поново одлази преко гола Илића
23'
Матића је ушао у шеснаестерац по левој страни и покушао да савлада Илића, али је голман Вождовца добро реаговао
23'
Прилика за Вожводац, Стојчев је био у прилици, али је Урошевић уклизао на време и отклонио опасност по гол Стојковића
28'
Ђорђијевски је био у великој прилици, али је споро реаговао и одбрана је успела да се врати на време и да му узме лопту
35'
Цветковић добија жути картон
38'
Микић добија жути картон због приговора
38'
Покушао је Лазар Павловић са 20ак метара, али Илић лако хвата ту лопту
45'
Биће надокнађен 1 минут
45'
45+1 Крај првог полувремена
45'
Почело је друго полувреме
49'
Марковић добија жути картон
51'
Ласицкас добија жути картон
54'
Стојчев добија жути картон
56'
Излази Асано, улази Филип Стевановић
56'
Добра прилика за Страхињу Павловића након корнера, остао је сам и покушао главо мда савлада Илића ,али лопта за мало одлази поред леве стативе
60'
Излази Ђорђијевски, улази Стоисављевић
62'
Након гужве испред гола, Шћекић је био највиши и постиже погодак за 0:1
63'
Стоисављевић је имао велику прилику за изједначење, али не постиже погодак главом са 4 метра
65'
Матић постиже нови погодак за Партизан!
68'
Стојчев постиже леп погодак за Вождовац и смањује резултат на 1:2
70'
Добра акција играча Партизана, на крају је Филип Стевановић био у прилици, али шаље главом лопту мало преко стативе
71'
Излази Марковић, ушао је Ивановић
74'
Одличан шут Лазара Павловића са 17-18 метара, али сјајна парада Илића и одбрана
75'
Излази Ступаревић, улази Цветичанин
79'
Велика прилика за Ласицкаса, центрирао је Цветичанин, али лопта иде преко гола Стојковића