Utakmica je počela, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
7'
Udarac Vitasa sa nekih 25 metara iskosa desno, lopta leti preko prečke
8'
Asano dobija loptu iza leđa odbrane, utrčava i upućuje je oko penal ka Sadiku, ali nije bio precizan.
14'
Glavni sudija je prekinuo utakmicu zbog transparenta na tribini i pošto posle nekoliko opomena nije uklonjen on je povukao igrače oba tima u svlačionicu. Trenutno je prekid meča...
23'
Transparent je skinut, meč je nastavljen...
24'
Pavlović dolazi iz drugog plana i šutira sa oko 22 metra, golman krajnjim naporom izbija loptu u polje
26'
Marković ka Miletiću na krilo, ovaj vraća na ivicu 16 metara ka Nathu, koji gađa ugao, ali je izblokiran
27'
Zdjelar ubacuje sa desne strane u kazneni prostor, Marković skače i glavom šalje loptu preko gola
29'
Natho dobija loptu u desnom delu kaznenog prostora, a onda je majstorski prebacuje u mestu sa leve na desnu i šutira, golman je bio oprezan i uhvatio opasnu loptu
32'
Pavlović dobija žuti karton zbog povlačenja
37'
Izlazi Pavlov, ulazi Stamenković
38'
Marković odlično ostavlja Natha samog na 16 metara, usledio je precizan udarac u sami donji ugao, ali je golman odlično skinuo loptu
40'
Ponovo Natho dobija odličnu loptu u 16 metara, ovog puta od Zdjelara, pogledao je golmana šutirao u dalji ugao, ali udarac nije bio dovoljno jak i Vasiljević opet izlazi kao pobednik iz duela sa Nathom
45'
45+1' Centaršut Miletića i skok glavom Sadika, Vasiljević opet siguran
45'
Igraće se još 18 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' - 0:1 strelac Asano, koji je dobio fenomenalan pas od Natha u srcu 16 metara i onda kada je primio loptu lako je realizovao
45'
45+3' Natho prolazi fenomenalno po desnoj strani uz par lažnjaka na sebi svojstven način i onda šutira iz mrtvog ugla u prečku
45'
45+6' Udarac Markovića sa 16 metara po zemlji, Vasiljević brani
45'
45+8' Udarac Sadika iz okreta sa 12 metara iskosa, golman brani
45'
45+9' Prva šansa za domaće preko Danovskog, koji je primio loptu posle centaršuta na drugoj stativi, udario lažnjak i onda šutirao preko prečke. Bila je to velika prilika
45'
45+15' - 0:2 strelac Asano, posle gužve i dva šuta ka golu, a u drugom je bio precizan
45'
45+16' - 1:2 strelac Stamenković, posle dva udarca Danovskog, lopta se odbila do njega i on je potpuno sam sačekao i ubacio je u mrežu
45'
45+18' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
47'
Nova majstorija Natha, gađao je sami donji desni ugao sa leve strane, a Vasiljević opet stiže da izbije loptu u polje
50'
Đorđević, pa Makarić dva pita opasno prete Stojkoviću, koji uspeva da obrani drugi opasniji udarac
54'
Odličan ritam meča od početka drugog poluvremena, jer se radnik potpuno otvorio i sad gledamo otvorenu utakmicu
56'
Centaršut sa desne strane, Urošević lepo skače i glavom loptu šalje preko gola
57'
Sadik gađa ugao lepim udarcem, Vasiljević siguran
59'
Zdjelar prolazi po desnoj strani i vraća idealnu loptu za Asana na penal, koji šutira tik pored gola
62'
Pavlović glavom posle kornera šalje loptu pored gola
67'
Asano ponovo preti udarcem sa 18 metara i dalji ugao, Vasiljević kao po običaju skida ovakve lopte
68'
Natho centrira sa desne strane, Pavlović glavom samo do golmana
69'
Asano iznenada dobija odličan pas u prostor i kreće potpuno sam ka golmanu, šutira i golman brani, odbijenu loptu ima u nogama Marković u dobroj poziciji, ali je Vasiljević padom u noge uspeo da mu otme loptu
72'
Miletić dobija žuti karton
74'
Izlazi Đorđević, ulazi Georgijev
79'
Sadik u velikoj šansi, ali je sam sebi iskomlikovao situaciju
83'
Izašli su Sadik i Natho, a ušli Matić i Lazar Pavlović
83'
Izašli su Danoski, Pejčić i Makarić, a ušli Dimitrić, Islamović i Mićić
85'
Vitas pogađa prečku posle kornera
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Stojković spašava čist gol posle dubinske lopte i udaranja glavom iste u gužvi od nekog, krenula je pod samu prečku, a Stojković paradom izbija u korner