SEZONA 2018/2019

SEZONA 2018/2019

Osvajač kupa 2018/19

Gornji red (s leva na desno):

Željko Đekić (fizioterapeut), Saša Zdjelar, Mark Valiente, Rikardo Gomeš, Nemanja Nikolić, Strahinja Pavlović, Nemanja (R) Miletić, Goran Zakarić, Slobodan Urošević, Bojan Ostojić, Nemanja (G) Miletić, Svatozar Marković, Dejan Georgijević, Rade Vućićević (ekonom);

Srednji red (s leva na desno):

Aleksandar Tomić (kondicioni trener), Igor Krtinić (fizioterapeut), Đorđe ivanović, Filip Stevanović, Armin Đerlek, Musa Ndžaj, Filip Kljajić, Vladimir Stojković, Aleksandar Popović, Aleksandar Šćekić, Radivoj Bosić, Zlatan Šehović, Danilo Pantić, Strahinja Pandurović (pomoćni trener), Miša Filipović (kondicioni trener);

Donji red (s leva na desno):

Darko Milićev (ekonom), Lazar Tomić (trener analitičar), Sead Malićević (lekar), Miroslav Vulićević, Saša Ilić, Milan Đuričić (pomoćni trener), Savo Milošević (trener), Nenad Cvetković (pomoćni trener), Nemanja Jovšić (trener golmana), Milan Smiljanić, Zoran Tošić, Viktor Vujošević (fizioterapeut), Damir Elmazi (trener analitičar), Ljubomir Radeka (fizioterapeut).

TABELA 2018/2019

PLEJ OF

Poz KlubUtPobNerPorGolBod
1C. ZVEZDA37333197:2060
2RADNIČKI372510271:3048
3PARTIZAN37209858:2842
4ČUKARIČKI371812763:3639
5MLADOST371691249:3734
6NAPREDAK 3712121346:5028
8VOJVODINA3710111627:4322
7PROLETER3710111634:4122

PLEJ AUT

Poz KlubUtPobNerPorGolBod
1RADNIK371381638:4528
4SPARTAK ŽK3712101541:4927
2VOŽDOVAC371271836:4825
3MAČVA3710111624:3825
5RAD377121822:4423
6 DINAMO37962224:6723
7 ZEMUN376121936:5321
8OFK BAČKA37792131:6818

Tabela preliminarne faze

Poz   Tim Odig Pob Ner Por GolRaz Bod
1 Logo C. zvezda 30 27 3 0 80:16+64 84
2 Logo Radnički 30 23 6 1 58:17+41 75
3 Logo Partizan 30 15 9 6 45:20+25 54
4 Logo Čukarički 30 15 9 6 48:25+23 54
5 Logo Mladost 30 13 7 10 39:29+10 46
6 Logo Napredak 30 10 11 9 32:35-3 41
7 Logo Vojvodina 30 10 9 11 24:26-2 39
8 Logo Proleter 30 9 11 10 31:29+2 38
9 Logo Spartak ŽK 30 10 8 12 32:40-8 38
10 Logo Radnik 30 11 5 14 25:35-10 38
11 Logo Voždovac 30 11 4 15 28:37-9 37
12 Logo Mačva 30 8 8 14 16:26-10 32
13 Logo OFK Bačka 30 6 7 17 26:54-28 25
14 Logo Rad 30 4 9 17 16:39-23 21
15 Logo Dinamo 30 5 5 20 18:62-44 20
16 Logo Zemun 30 3 9 18 19:47-28 18

ŠAH TABELA SA REZULTATIMA

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Logo C. zvezda - 2:0 1:1 2:1 2:1 3:0 4:1 2:0 3:0 6:0 2:1 2:0 3:1 3:1 3:0 2:1
2 Logo Radnički 0:2 - 2:2 1:1 1:0 3:3 1:0 3:1 4:1 2:1 1:0 3:0 2:0 0:0 2:0 2:0
3 Logo Partizan 1:1 2:2 - 1:1 0:0 1:1 2:0 1:0 0:0 0:1 -:- 3:1 1:0 1:0 1:0 1:0
4 Logo Čukarički 1:2 1:1 1:1 - 4:3 1:1 1:0 1:0 3:1 0:1 3:1 1:0 1:1 3:0 6:1 1:1
5 Logo Mladost 1:2 0:1 0:0 3:4 - 1:4 1:1 1:0 2:1 1:0 1:1 1:2 2:0 1:1 3:1 2:1
6 Logo Napredak 0:3 3:3 1:1 1:1 4:1 - 1:0 1:1 1:0 1:1 0:0 0:1 1:1 1:0 3:0 2:0
7 Logo Vojvodina 1:4 0:1 0:2 0:1 1:1 0:1 - 1:0 1:0 1:0 3:0 0:0 2:0 1:2 2:0 1:1
8 Logo Proleter 0:2 1:3 0:1 0:1 0:1 1:1 0:1 - 4:0 0:0 2:1 1:0 1:0 3:1 4:2 4:1
9 Logo Spartak ŽK 0:3 1:4 0:0 1:3 1:2 0:1 0:1 0:4 - 0:0 0:0 1:0 1:2 1:1 2:0 2:2
10 Logo Radnik 0:6 1:2 1:0 1:0 0:1 1:1 0:1 0:0 0:0 - 0:1 0:1 0:1 1:3 2:0 2:1
11 Logo Voždovac 1:2 0:1 -:- 1:3 1:1 0:0 0:3 1:2 0:0 1:0 - 0:2 1:0 2:0 2:0 1:2
12 Logo Mačva 0:2 0:3 1:3 0:1 2:1 1:0 0:0 0:1 0:1 1:0 2:0 - 2:0 0:1 0:1 0:2
13 Logo OFK Bačka 1:3 0:2 0:1 1:1 0:2 1:1 0:2 0:1 2:1 1:0 0:1 0:2 - 1:0 1:1 2:2
14 Logo Rad 1:3 0:0 0:1 0:3 1:1 0:1 2:1 1:3 1:1 3:1 0:2 1:0 0:1 - 1:0 0:1
15 Logo Dinamo 0:3 0:2 0:1 1:6 1:3 0:3 0:2 2:4 0:2 0:2 0:2 1:0 1:1 0:1 - 1:0
16 Logo Zemun 1:2 0:2 0:1 1:1 1:2 0:2 1:1 1:4 2:2 1:2 2:1 2:0 2:2 1:0 0:1 -

JESEN 2018/2019

1. kolo: Radnik – Partizan 1:0 (0:0) (22. 7. 2018)

2. kolo: Dinamo (Vranje) – Partizan 0:1 (0:0) (29. 7. 2018)

3. kolo:  Partizan – Mladost 0:0 (5. 8. 2018)

4. kolo: Zemun – Partizan 0:1 (0:1) (12. 8. 2017)

5. kolo: Partizan – Rad 1:0 (0:0) (19. 9. 2018)

6. kolo: Mačva – Partizan 1:3 (1:0) (26. 8. 2018)

7. kolo: Partizan – OFK Bačka 1:0 (0:0) (2. 9. 2018)

8. kolo: Proleter – Partizan  0:1 (0:1) (15. 9. 2018)

9. kolo: Partizan – C. zvezda 1:1 (1:0) (23. 9. 2018)

10. kolo: Radnički – Partizan 2:2 (1:0) (30. 9. 2018)

11. kolo: Partizan – Voždovac 4:0 (2:0) (5. 10. 2018)

12. kolo: Spartak ŽK – Partizan 0:0 (21. 10. 2018)

13. kolo: Partizan – Napredak 1:1 (1:0) (27. 10. 2018)

14. kolo: Čukarički – Partizan  1:1 (0:1) (31. 10. 2018)

15. kolo: Partizan – Vojvodina 2:0 (1:0) (4. 11. 2018)

16. kolo: Partizan- Radnik 2:0 (1:0) (10. 11. 2018)

17. kolo: Partizan – Dinamo 6:0 (2:0) (25. 11. 2018)

18. kolo: Mladost – Partizan 1:1 (0:0) (1. 12. 2018)

19. kolo: Partizan – Zemun 1:0 (1:0) (5. 12. 2018)

20. kolo: Rad – Partizan 0:3 (0:2) (9. 12. 2018)

21. kolo: Partizan – Mačva 0:0 (0:0) (14. 12. 2018)

PROLEĆE 2018/2019

22. kolo: OFK Bačka − Partizan 0:3 (0:1) (16. 2. 2019)

23. kolo: Partizan − Proleter 3:0 (3:0) (23. 2. 2019)

24. kolo: C. zvezda – Partizan 1:1 (0:1) (2. 3. 2019)

25. kolo: Partizan – Radnički 0:1 (0:1) (6. 3. 2019)

26. kolo: Voždovac – Partizan 1:0 (0:0) (10. 3. 2019)

27. kolo: Partizan – Spartak ŽK 1:3 (1:1) (16. 3. 2019)

28. kolo: Napredak – Partizan 1:0 (1:0) (31. 3. 2019)

29. kolo: Partizan − Čukarički 3:2 (1:1) (3. 4. 2019)

30. kolo: Vojvodina – Partizan 3:2 (1:1) (7. 4. 2019)

31. kolo: Partizan – Čukarički 3:0 (1:0) (13. 4. 2019)

32. kolo: Radnički – Partizan 3:1 (1:1) (21. 4. 2019)

33. kolo: C. zvezda – Partizan 2:1 (0:0) (25. 4. 2019)

34. kolo: Partizan – Mladost 2:0 (1:0) (1. 5. 2019)

35. kolo: Partizan – Napredak 2:1 (0:1) (5. 5. 2019)

36. kolo: Vojvodina – Partizan 1:2 (1:1) (11 .5. 2019)

37. kolo: Partizan –Proleter 2:0 (1:0) (19 .5. 2019)

NASTUPALI SU U OVOJ SEZONI

TAVAMBA Leandre, VULIĆEVIĆ Miroslav, KLJAJIĆ Filip, JEVTOVIĆ Marko, ILIĆ Saša, OSTOJIĆ Bojan, MILETIĆ (G) Nemanja, KOSOVIĆ Nebojša, JOVIČIĆ Marko, JANKOVIĆ Marko, JOVANOVIĆ Đorđe, ZDJELAR Saša, UROŠEVIĆ Slobodan, MILETIĆ (R) Nemanja, MARKOVIĆ Svetozar, PANTIĆ  Danilo, CUCIN Luka, SUMA Sejduba, STOJKOVIĆ Vladimir, VAKULKO Jurij, IVANOVIĆ Đorđe, OŽEGOVIĆ Ognjen, ĐERLEK Armin, TOŠIĆ Zoran, POPOVIĆ Aleksandar, BOSIĆ Radivoj, ENAKE Gabrijel, GEORGIJEVIĆ Dejan, MUSA Ndžaj, NIKOLIĆ Nemanja, PAVLOVIĆ Lazar, PAVLOVIĆ Strahinja, RIKARDO Gomeš, SMILJANIĆ Milan, SEJDUBA Suma, STEVANOVIĆ Filip, VALIENTE Mark, ZAKARIĆ Goran, ŠEHOVIĆ Zlatan, ŠĆEKIĆ Aleksandar, KOKIR Jovan.

UČEŠĆE U KUP TAKMIČENJIMA

Kup Srbije
1/16 finala (26. 9. 2018): Kolubara (Lazarevac) − Partizan 1:2 (0:1) 
1/8 finala (24. 10. 2018): Zemun − Partizan 0:2 (0:0)
1/4 finale (13. 3. 2019): Napredak – Partizan 0:4 (0:2)
1/2 finale (17. 4. 2019), prvi meč: Partizan – Radnički 1:0 (1:0)
1/2 finale (15. 5. 2019), revanš meč: Radnički – Partizan 1:1 (0:0)
Finale (23. 5. 2019): C. zvezda – Partizan 0:1 (0:1)

 

UEFA LIGA EVROPE – KVALIFIKACIJE

Beograd, 12. 7. 2018 – prvi meč 
1. kolo kvalifikacija: Rudar (Pljevlja) – Partizan 0:3 (0:1)
Nikšić, 19. 7. 2018 – revanš meč
1. kolo kvalifikacija:  Partizan – Rudar (Pljevlja) 3:0 (2:0)
Beograd, 26. 7. 2018 – prvi meč
2. kolo kvalifikacija: Partizan – Trakai 1:0 (0:0)
Viljnus, 2. 8. 2018 – revanš meč
2. kolo kvalifikacija: Trakai − Partizan 1:1 (1:1)
Farum, 9. 8. 2018 – prvi meč
3. kolo kvalifikacija: Noršeland − Partizan 1:2 (1:1)
Beograd, 16. 8. 2018 − revanš meč
3. kolo kvalifikacija: Partizan – Noršeland 3:2 (3:1)
Beograd, 23. 8. 2018 – prvi meč
UEFA liga Evrope, plej of: Partizan – Bešiktaš 1:1 (1:1)
Istanbul, 30. 8. 2018 − revanš meč
UEFA liga Evrope, plej of: Bešiktaš − Partizan 3:0 (2:0)

UČEŠĆE U KUP TAKMIČENJIMA

Kup Srbije
1/16 finala (26. 9. 2018): Kolubara (Lazarevac) − Partizan 1:2 (0:1) 
1/8 finala (24. 10. 2018): Zemun − Partizan 0:2 (0:0)
1/4 finale (13. 3. 2019): Napredak – Partizan 0:4 (0:2)
1/2 finale (17. 4. 2019), prvi meč: Partizan – Radnički 1:0 (1:0)
1/2 finale (15. 5. 2019), revanš meč: Radnički – Partizan 1:1 (0:0)
Finale (23. 5. 2019): C. zvezda – Partizan 0:1 (0:1)

 

UEFA LIGA EVROPE – KVALIFIKACIJE

Beograd, 12. 7. 2018 – prvi meč 
1. kolo kvalifikacija: Rudar (Pljevlja) – Partizan 0:3 (0:1)
Nikšić, 19. 7. 2018 – revanš meč
1. kolo kvalifikacija:  Partizan – Rudar (Pljevlja) 3:0 (2:0)
Beograd, 26. 7. 2018 – prvi meč
2. kolo kvalifikacija: Partizan – Trakai 1:0 (0:0)
Viljnus, 2. 8. 2018 – revanš meč
2. kolo kvalifikacija: Trakai − Partizan 1:1 (1:1)
Farum, 9. 8. 2018 – prvi meč
3. kolo kvalifikacija: Noršeland − Partizan 1:2 (1:1)
Beograd, 16. 8. 2018 − revanš meč
3. kolo kvalifikacija: Partizan – Noršeland 3:2 (3:1)
Beograd, 23. 8. 2018 – prvi meč
UEFA liga Evrope, plej of: Partizan – Bešiktaš 1:1 (1:1)
Istanbul, 30. 8. 2018 − revanš meč
UEFA liga Evrope, plej of: Bešiktaš − Partizan 3:0 (2:0)