ПРЕДСЕДНИЦИ

ПРЕДСЕДНИЦИ

РАТКО ВУЈОВИЋ

(1.1.1950 – 14.3.1952.)

БОГДАН ВУЈОШЕВИЋ 

(14.3.1952 –7.2.1956)

ЂУРО ЛОНЧАРЕВИЋ

(7.2.1956 – 13.3.1958)

МАРТИН ДАСОВИЋ

(13.3.1958 – 22.3.1962)

ДИМИТРИЈЕ ПИСКОВИЋ

(22.3.1962 – 26.9.1963)

ИЛИЈА РАДАКОВИЋ

(26.9.1963 – 20.2.1965)

ВЛАДИМИР ДУЈИЋ

(20.2.1965 – 28.2.1967)

МИЋА ЛОВРИЋ

(28.2.1967 – 14.10.1971)

МИЛОСАВ ПРЕЛИЋ

(14.10.1971 – 29.3.1974) (ПОДНЕО ЈЕ ОСТАВКУ 9.10.1973. И ВД ПРЕДСЕДНИКА ЈЕ БИП ВЕСЕЛИН ЖИВКОВИЋ ДО ИСТЕКА МАНДАТА)

ВЕСЕЛИН ЖИВКОВИЋ ВД

(9.10.1973 – 29.3.1974)

ПРЕДРАГ ГЛИГОРИЋ

(29.3.1974 – 24.6.1975)

НИКОЛА ЛЕКИЋ

(24.6.1975 – 7.7.1979)

ВЛАДА KОСТИЋ

(председавајући Председништва), (7.7.1979 – 19.2.1981)

МИЛОШ ОСТОЈИЋ

(председник Извршног одбора), (7.7.1979 – 4.3.1983)

НОВАК РОДИЋ

(председавајући Председништва), (19.2.1981 – 25.2.1982)

ДРАГАН ПАПОВИЋ

(председник Председништва), (25.2.1982 – 24.3.1987)

ЈОВАН МИЛЕУСНИЋ

(председник Извршног одбора), (4.3.1983 – 2.3.1985)

ЗДРАВКО ЛОНЧАР

(председник Извршног одбора), (2.3.1985 – 24.3.1987)

ЗДРАВКО ЛОНЧАР

(председник Скупштине), (24.3.1987 – 24.12.1988)

ЗДРАВКО МРВИЋ

(председник Извршног одбора),(24.3.1987 – 24.12.1988)

ШПИРО СИНОВЧИЋ

(ВД председника Извршног одбора), (1988-1989)

ИВАН ЋУРКОВИЋ

(председник Скупштине), (24.2.1989 – 26.12.2006.)

МИРКО МАРЈАНОВИЋ

(председник Извршног одбора), (24.2.1989 – 28.3.1994)

БОЖИДАР МАРТИНОВИЋ

председник Извршног одбора), (28.3.1994 – 17.2.1997)

ИВАН ЋУРКОВИЋ

(20.5.2000. – 26.12.2006. обједињена је функција председника Скупштине и председника Управног одбора) – 17.2.1997)

ДР НЕНАД ПОПОВИЋ

Др Ненад Поповић (26.12.2006 – 26.06.2007) Председник ФK Партизан

ТОМИСЛАВ KАРАЏИЋ

(26.04.2007 – 23.7.2008) Председник ФK Партизан

ДРАГАН ЂУРИЋ

(23.07.2008 – 25.12.2014) Председник ФK Партизан

ЗОРАН ПОПОВИЋ

(25.12.2014 – 25.12.2015) Председник ФK Партизан

МИЛОРАД ВУЧЕЛИЋ

(24.10.2016 – …) Председник ФK Партизан