PREDSEDNICI

PREDSEDNICI

RATKO VUJOVIĆ

(1.1.1950 – 14.3.1952.)

BOGDAN VUJOŠEVIĆ 

(14.3.1952 –7.2.1956)

ĐURO LONČAREVIĆ

(7.2.1956 – 13.3.1958)

MARTIN DASOVIĆ

(13.3.1958 – 22.3.1962)

DIMITRIJE PISKOVIĆ

(22.3.1962 – 26.9.1963)

ILIJA RADAKOVIĆ

(26.9.1963 – 20.2.1965)

VLADIMIR DUJIĆ

(20.2.1965 – 28.2.1967)

MIĆA LOVRIĆ

(28.2.1967 – 14.10.1971)

MILOSAV PRELIĆ

(14.10.1971 – 29.3.1974) (PODNEO JE OSTAVKU 9.10.1973. I VD PREDSEDNIKA JE BIP VESELIN ŽIVKOVIĆ DO ISTEKA MANDATA)

VESELIN ŽIVKOVIĆ VD

(9.10.1973 – 29.3.1974)

PREDRAG GLIGORIĆ

(29.3.1974 – 24.6.1975)

NIKOLA LEKIĆ

(24.6.1975 – 7.7.1979)

VLADA KOSTIĆ

(predsedavajući Predsedništva), (7.7.1979 – 19.2.1981)

MILOŠ OSTOJIĆ

(predsednik Izvršnog odbora), (7.7.1979 – 4.3.1983)

NOVAK RODIĆ

(predsedavajući Predsedništva), (19.2.1981 – 25.2.1982)

DRAGAN PAPOVIĆ

(predsednik Predsedništva), (25.2.1982 – 24.3.1987)

JOVAN MILEUSNIĆ

(predsednik Izvršnog odbora), (4.3.1983 – 2.3.1985)

ZDRAVKO LONČAR

(predsednik Izvršnog odbora), (2.3.1985 – 24.3.1987)

ZDRAVKO LONČAR

(predsednik Skupštine), (24.3.1987 – 24.12.1988)

ZDRAVKO MRVIĆ

(predsednik Izvršnog odbora),(24.3.1987 – 24.12.1988)

ŠPIRO SINOVČIĆ

(VD predsednika Izvršnog odbora), (1988-1989)

IVAN ĆURKOVIĆ

(predsednik Skupštine), (24.2.1989 – 26.12.2006.)

MIRKO MARJANOVIĆ

(predsednik Izvršnog odbora), (24.2.1989 – 28.3.1994)

BOŽIDAR MARTINOVIĆ

predsednik Izvršnog odbora), (28.3.1994 – 17.2.1997)

IVAN ĆURKOVIĆ

(20.5.2000. – 26.12.2006. objedinjena je funkcija predsednika Skupštine i predsednika Upravnog odbora) – 17.2.1997)

DR NENAD POPOVIĆ

Dr Nenad Popović (26.12.2006 – 26.06.2007) Predsednik FK Partizan

TOMISLAV KARADŽIĆ

(26.04.2007 – 23.7.2008) Predsednik FK Partizan

DRAGAN ĐURIĆ

(23.07.2008 – 25.12.2014) Predsednik FK Partizan

ZORAN POPOVIĆ

(25.12.2014 – 25.12.2015) Predsednik FK Partizan

MILORAD VUČELIĆ

(24.10.2016 – …) Predsednik FK Partizan