РАСПОРЕД УТАКМИЦА СУПЕР ЛИГА 2019/20

РАСПОРЕД УТАКМИЦА СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ 2019/20


КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА ЗА СЕЗОНУ 2019/20


Пропозиције такмичења у Супер лиги Србије за сезону 2019/20

ПРЕЛИМИНАРНА ФАЗА ПРВЕНСТВА

I КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
20.07.2019. – 20.00 часова (ТВ Арена спорт) Црвена звезда Јавор Матис 2:0
21.07.2019. – 20.00 часова Раднички Пролетер 3:0
19.07.2019. – 20.00 часова ФК Вождовац ТСЦ 1:2
20.07.2019. – 20.00 часова (Ужице) Младост Радник 2:1
20.07.2019. – 18.00 часова Спартак  Рад 2:1
21.07.2019. – 20.00 часова Чукарички ДОО Напредак 1:0
20.07.2019. – 20.00 часова (Бачка Паланка) Војводина Мачва 3:1
21.07.2019. – 18.00 часова (ТВ Арена спорт) Инђија Партизан 0:1

II КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
25.09.2019.  17.00 часова Јавор Матис Партизан 0:2
27.07.2019. – 20.00 часова Мачва  Инђија 2:2
28.07.2019. – 20.00 часова (Арена спорт 1) Напредак Војводина 0:2
27.07.2019.  Рад Чукарички ДОО 2:3
27.07.2019. – 20.00 часова Радник  Спартак 4:0
27.07.2019. – 18.00 часова ТСЦ Младост 5:1
27.07.2019. – 20.00 часова Пролетер ФК Вождовац 2:2
27.07.2019. – 20.00 часова (Арена спорт 1) Црвена звезда Раднички 2:0

III КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
03.08.2019. – 20.00 часова Раднички Јавор Матис 2:1
25.09.2019. – 19.00  часова ФК Вождовац Црвена звезда 1:3
02.08.2019. – 20.00 часова Младост Пролетер 1:1
04.08.2019. – 20.00 часова Спартак ТСЦ 1:2
04.08.2019. – 20.00 часова Чукарички ДОО Радник 1:0
03.08.2019. – 20.00 часова Војводина Рад 5:0
03.08.2019. – 17.00 часова Инђија Напредак 1:0
04.08.2019. – 20.00 часова-  Арена спорт Партизан Мачва 4:0

IV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
10.08.2019. – 20.00 часова Јавор Матис Мачва 3:1
11.08.2019. – 19.00 часова – Арена спорт 1 Напредак Партизан 2:2
10.08.2019. – 20.00 часова Рад Инђија 1:0
10.08.2019. – 20.00 часова Радник Војводина 0:4
10.08.2019. – 17.00 часова ТСЦ Чукарички ДОО 1:0
10.08.2019. – 20.00 часова Пролетер Спартак 0:1
09.08.2019. – 20.00 часова Црвена звезда Младост 2:0
10.08.2019. – 20.00 часова Раднички ФК Вождовац 2:1

V КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
16.08.2019. – 20.00 часова ФК Вождовац Јавор Матис 2:1
17.08.2019. – 20.00 часова Младост Раднички 1:1
17.08.2019. – 20.00 часова – Арена спорт 1 Спартак  Црвена звезда 2:3
17.08.2019. – 20.00 часова Чукарички ДОО Пролетер 2:1
18.08.2019. – 20.00 часова Војводина ТСЦ 2:2
17.08.2019. – 17.00 часова Инђија Радник 2:1
18.08.2019. – 19.00 часова – Арена спорт 1 Партизан Рад 3:0
18.08.2019. – 20.00 часова Мачва Напредак 1:0

VI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
24.08.2019. – 20.00 часова Јавор Матис Напредак 2:2
24.08.2019. – 20.00 часова Рад Мачва 2:0
15.12.2019.  – 13.00 часова Арена спорт Радник Партизан 1:2
25.08.2019. – 20.00 часова ТСЦ Инђија 2:0
24.08.2019. – 20.00 часова Пролетер  Војводина 0:1
15.12.2019. – 15.00 часова Арена спорт Црвена звезда Чукарички ДОО 3:1
25.08.2019. – 18.30 часова Раднички  Спартак 2:1
24.08.2019. – 20.00 часова ФК Вождовац Младост 2:0

VII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
01.09.2019. 20.00 часова Младост Јавор Матис 3:3
31.08.2019. 20.00 часова Спартак ФК Вождовац 1:2
01.09.2019. 20.00 часова Чукарички ДОО Раднички 1:0
31.08.2019. 18.45 часова Арена спорт 1 Војводина Црвена звезда 1:2
01.09.2019. 17.00 часова Инђија Пролетер 1:2
01.09.2019. 20.00 часова Арена спорт 1 Партизан ТСЦ 1:1
31.08.2019. 20.00 часова Мачва Радник 1:1
01.09.2019. 20.00 часова Напредак Рад 4:0

VIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
14.09.2019. 19.00 часова Јавор Матис Рад 3:0
14.09.2019. 19.00 часова Радник Напредак 1:4
15.09.2019. 19.00 часова ТСЦ Мачва 0:0
14.09.2019. 20.30 часова Пролетер Партизан 0:3
14.09.2019. 18.00 часова Арена спорт 1 Црвена звезда Инђија 2:1
13.09.2019. 18.00 часова Раднички Војводина 1:2
14.09.2019. 20.00 часова ФК Вождовац Чукарички ДОО 2:2
15.09.2019. 19.00 часова Младост Спартак 2:0

IX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
21.09.2019. 18.00 часова Спартак Јавор Матис 1:0
21.09.2019. 18.00 часова Чукарички ДОО Младост 1:0
21.09.2019. 20.00 часова Војводина ФК Вождовац 1:2
21.09.2019. 16.00 часова Инђија Раднички 0:1
22.09.2019. Арена спорт 1 Партизан Црвена звезда 2:0
21.09.2019. 20.00 часова Мачва Пролетер 0:1
21.09.2019. 18.00 часова Напредак ТСЦ 1:3
21.09.2019. 18.00 часова Рад Радник 0:1

X КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
30.09.2019. Јавор Матис Радник 0:0
29.09.2019. ТСЦ Рад 2:0
29.09.2019. Пролетер Напредак 2:0
28.09.2019. Црвена звезда Мачва 3:1
28.09.2019. Раднички Партизан 1:4
29.09.2019. ФК Вождовац Инђија 4:1
29.09.2019. Младост Војводина 1:2
29.09.2019. Спартак Чукарички ДОО 0:1

XI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
05.10.2019. 18.00 часова Чукарички ДОО Јавор Матис 2:0 (1:0)
04.10.2019. 18.00 часова Војводина Спартак 2:0 (2:0)
06.10.2019. 15.00 часова Инђија Младост 0:2 (0:1)
06.10.2019. 18.00 часова Арена спорт Партизан ФК Вождовац 1:2 (0:1)
05.10.2019. 18.00 часова Мачва Раднички 0:1 (0:0)
06.10.2019. 16.00 часова Арена спорт Напредак Црвена звезда 0:1 (0:0)
05.10.2019. 18.00 часова Рад Пролетер 1:1 (0:1)
05.10.2019. 18.00 часова Радник ТСЦ 1:0 (0:0)

XII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
19.10.2019. 18.00 часова Јавор Матис ТСЦ 3:2
19.10.2019. 18.00 часова Пролетер Радник 2:1
18.10.2019. 20.00 часова Црвена звезда Рад 3:1
19.10.2019. 18.00 часова Раднички Напредак 4:1
19.10.2019. 18.00 часова ФК Вождовац Мачва 2:0
19.10.2019. 15.00 часова Арена спорт Младост Партизан 1:0
19.10.2019. 18.00 часова Спартак Инђија 3:0
18.10.2019. 18.00 часова Чукарички ДОО Војводина 0:0

XIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
26.10.2019. 18.00 часова Војводина Јавор Матис 2:2
27.10.2019. 13.00 часова Инђија Чукарички ДОО 1:3
27.10.2019. 16.00 часова Арена спорт Партизан Спартак 4:0
26.10.2019. 18.00 часова Мачва Младост 0:1
25.10.2019. 18.00 часова Напредак ФК Вождовац 1:1
26.10.2019. 18.00 часова Рад Раднички 1:2
26.10.2019. 15.30 часова Радник Црвена звезда 0:5
27.10.2019. 18.00 часова ТСЦ Пролетер 1:1

XIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
30.10.2019. 18.00 часова Јавор Матис Пролетер 1:0
30.10.2019. 18.00 часова Арена спорт 1 Црвена звезда ТСЦ 3:1
30.10.2019. 15.30 часова Раднички Радник 0:2
30.10.2019. 18.00 часова ФК Вождовац Рад 2:1
30.10.2019. 18.00 часова Младост Напредак 0:1
30.10.2019. 18.00 часова Спартак Мачва 3:1
30.10.2019. 15.30 часова Арена спорт 1 Чукарички ДОО Партизан 2:1
30.10.2019. 18.00 часова Војводина Инђија 1:0

XV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
03.11.2019. 13.00 часова Инђија Јавор Матис 2:3
02.11.2019. 14.00 часова Арена спорт 1 Партизан Војводина 4:0
03.11.2019. 15.00 часова Мачва Чукарички ДОО 0:0
03.11.2019. 15.00 часова Напредак Спартак 0:1
03.11.2019. 15.00 часова Рад Младост 0:0
03.11.2019. 15.00 часова Радник ФК Вождовац 2:2
03.11.2019. 15.00 часова ТСЦ Раднички 2:0
02.11.2019. 16.00 часова Арена спорт 1 Пролетер  Црвена звезда 0:2

ДРУГИ ДЕО ПРВЕНСТВА

XVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
10.11.2019 14.30 часова Арена спорт Јавор Матис Црвена звезда 1:1
14.12.2019. 14.00 часова Пролетер Раднички 1:1
10.11.2019 14.30 часова ТСЦ ФК Вождовац 2:2
09.11.2019 16.00 часова Радник Младост 0:1
09.11.2019 16.00 часова Рад Спартак 2:0
09.11.2019 16.00 часова Напредак Чукарички ДОО 3:1
09.11.2019 18.00 часова Мачва Војводина 0:1
10.11.2019 16.30 часова Арена спорт Партизан Инђија 3:0

XVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
22.11.2019. 18.00 часова Арена спорт 1 Партизан Јавор Матис 6:2
24.11.2019. 13.00 часова Инђија Мачва 0:0
23.11.2019. 18.00 часова Војводина Напредак 2:1
23.11.2019. 16.00 часова Чукарички ДОО Рад 2:0
24.11.2019. 16.00 часова Спартак Радник 3:1
23.11.2019. 16.00 часова Младост ТСЦ 0:3
23.11.2019. 16.00 часова ФК Вождовац Пролетер 2:0
23.11.2019. 16.00 часова Раднички Црвена Звезда 0:2

XVIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
30.11.2019. 16.00 часова Јавор Матис Раднички 0:7
30.11.2019. 18.00 часова Црвена звезда ФК Вождовац 2:0
29.11.2019. 16.00 часова Пролетер Младост 0:1
29.11.2019. 18.00 часова ТСЦ Спартак 2:2
30.11.2019. 16.00 часова Радник Чукарички ДОО 3:3
30.11.2019. 16.00 часова Рад  Војводина 1:2
30.11.2019. 16.00 часова Напредак Инђија 1:3
01.12.2019. 15.00 часова Мачва Партизан 0:2

XIX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
04.12.2019. 17.00 часова Мачва Јавор Матис 2:1
04.12.2019. 17.00 часова Арена спорт 1 Партизан Напредак 2:3
04.12.2019. 13.00 часова Инђија Рад 1:0
04.12.2019. 17.00 часова Војводина Радник 1:0
04.12.2019. 15.00 часова Чукарички ДОО ТСЦ 2:1
04.12.2019. 17.00 часова Спартак Пролетер 4:1
04.12.2019. 15.00 часова Арена спорт 1 Младост Црвена звезда 0:1
04.12.2019. 15.00 часова ФК Вождовац Раднички 1:0

XX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
08.12.2019. 15.00 часова Јавор Матис ФК Вождовац 1:2
08.12.2019. 15.00 часова Раднички Младост 3:0
07.12.2019. 15.30 часова Арена спорт Црвена звезда Спартак 3:1
08.12.2019. 15.00 часова Пролетер Чукарички ДОО 2:1
08.12.2019. 15.00 часова ТСЦ Војводина 2:0
08.12.2019. 15.00 часова Радник Инђија 2:0
08.12.2019. 13.30 часова Арена спорт Рад Партизан 1:2
08.12.2019. 15.00 часова Напредак Мачва 2:1

XXI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
15.02.2020. 16.00 часова Напредак Јавор Матис 1:1
15.02.2020. 18.00 часова Мачва Рад 1:0
16.02.2020. 16.00 часова Арена спорт Партизан Радник 3:0
15.02.2020. 13.00 часова Инђија ТСЦ 1:1
15.02.2020. 18.00 часова Војводина Пролетер 1:0
15.02.2020. 14.30 часова Арена спорт Чукарички ДОО Црвена звезда 0:2
16.02.2020. 16.00 часова Спартак Раднички 1:1
15.02.2020. 16.00 часова Младост ФК Вождовац 2:1

XXII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
21.02.2020. 18.00 часова Јавор Матис Младост 1:2
21.02.2020. 17:30 часова ФК Вождовац Спартак 2:3
22.02.2020. 16:00 часова Раднички Чукарички ДОО 2:0
22.02.2020. 18:30 часова Арена Спорт Црвена звезда Војводина 2:0
22.02.2020. 16:00 часова Пролетер Инђија 1:0
22.02.2020. 16:00 часова Арена спорт ТСЦ Партизан 1:1
22.02.2020. 16:00 часова Радник Мачва 2:2
22.02.2020. 16:00 часова Рад  Напредак 2:0

XXIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
26.02.2020. Рад Јавор Матис  
26.02.2020. Напредак Радник  
26.02.2020. Мачва ТСЦ  
26.02.2020. Партизан Пролетер  
26.02.2020. Инђија Црвена звезда  
26.02.2020. Војводина Раднички  
26.02.2020. Чукарички ДОО ФК Вождовац  
26.02.2020. Спартак Младост  

XXIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
01.03.2020. Јавор Матис Спартак  
01.03.2020. Младост Чукарички ДОО  
01.03.2020. ФК Вождовац Војводина  
01.03.2020. Раднички Инђија  
01.03.2020. Црвена звезда Партизан  
01.03.2020. Пролетер Мачва  
01.03.2020. ТСЦ Напредак  
01.03.2020. Радник Рад  

XXV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
07.03.2020. Радник Јавор Матис  
07.03.2020. Рад ТСЦ  
07.03.2020. Напредак Пролетер  
07.03.2020. Мачва Црвена звезда  
07.03.2020. Партизан  Раднички  
07.03.2020. Инђија ФК Вождовац  
07.03.2020. Војводина Младост  
07.03.2020. Чукарички ДОО Спартак  

XXVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
14.03.2020. Јавор Матис Чукарички ДОО  
14.03.2020. Спартак Војводина  
14.03.2020. Младост Инђија  
14.03.2020. ФК Вождовац Партизан  
14.03.2020. Раднички Мачва  
14.03.2020. Црвена звезда Напредак  
14.03.2020. Пролетер Рад  
14.03.2020. ТСЦ Радник  

XXVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
18.03.2020. ТСЦ Јавор Матис  
18.03.2020. Радник Пролетер  
18.03.2020. Рад Црвена звезда  
18.03.2020. Напредак Раднички  
18.03.2020. Мачва ФК Вождовац  
18.03.2020. Партизан Младост  
18.03.2020. Инђија Спартак  
18.03.2020. Војводина Чукарички ДОО  

XXVIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
22.03.2020. Јавор Матис Војводина  
22.03.2020. Чукарички ДОО Инђија  
22.03.2020. Спартак Партизан  
22.03.2020. Младост Мачва  
22.03.2020. ФК Вождовац Напредак  
22.03.2020. Раднички Рад  
22.03.2020. Црвена звезда Радник  
22.03.2020. Пролетер  ТСЦ  

XXIX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
04.04.2020. Пролетер Јавор Матис  
04.04.2020. ТСЦ Црвена звезда  
04.04.2020. Радник Раднички  
04.04.2020. Рад ФК Вождовац  
04.04.2020. Напредак Младост  
04.04.2020. Мачва Спартак  
04.04.2020. Партизан Чукарички ДОО  
04.04.2020. Инђија Војводина  

XXX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
11.04.2020. Јавор Матис Инђија  
11.04.2020. Војводина Партизан  
11.04.2020. Чукарички ДОО Мачва  
11.04.2020. Спартак Напредак  
11.04.2020. Младост Рад  
11.04.2020. ФК Вождовац Радник  
11.04.2020. Раднички ТСЦ  
11.04.2020. Црвена звезда Пролетер  

ПЛЕЈ ОФ (група А – парови од 1-4)

ПЛЕЈ АУТ (група Б – парови од 5-8)

 

XXXI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕ ДОМАЋИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ