RASPORED UTAKMICA SUPER LIGA 2019/20

RASPORED UTAKMICA SUPER LIGA SRBIJE 2019/20


KALENDAR TAKMIČENJA ZA SEZONU 2019/20


Propozicije takmičenja u Super ligi Srbije za sezonu 2019/20

PRELIMINARNA FAZA PRVENSTVA

I KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
20.07.2019. – 20.00 časova (TV Arena sport) Crvena zvezda Javor Matis 2:0
21.07.2019. – 20.00 časova Radnički Proleter 3:0
19.07.2019. – 20.00 časova FK Voždovac TSC 1:2
20.07.2019. – 20.00 časova (Užice) Mladost Radnik 2:1
20.07.2019. – 18.00 časova Spartak  Rad 2:1
21.07.2019. – 20.00 časova Čukarički DOO Napredak 1:0
20.07.2019. – 20.00 časova (Bačka Palanka) Vojvodina Mačva 3:1
21.07.2019. – 18.00 časova (TV Arena sport) Inđija Partizan 0:1

II KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.09.2019.  17.00 časova Javor Matis Partizan 0:2
27.07.2019. – 20.00 časova Mačva  Inđija 2:2
28.07.2019. – 20.00 časova (Arena sport 1) Napredak Vojvodina 0:2
27.07.2019.  Rad Čukarički DOO 2:3
27.07.2019. – 20.00 časova Radnik  Spartak 4:0
27.07.2019. – 18.00 časova TSC Mladost 5:1
27.07.2019. – 20.00 časova Proleter FK Voždovac 2:2
27.07.2019. – 20.00 časova (Arena sport 1) Crvena zvezda Radnički 2:0

III KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.08.2019. – 20.00 časova Radnički Javor Matis 2:1
25.09.2019. – 19.00  časova FK Voždovac Crvena zvezda 1:3
02.08.2019. – 20.00 časova Mladost Proleter 1:1
04.08.2019. – 20.00 časova Spartak TSC 1:2
04.08.2019. – 20.00 časova Čukarički DOO Radnik 1:0
03.08.2019. – 20.00 časova Vojvodina Rad 5:0
03.08.2019. – 17.00 časova Inđija Napredak 1:0
04.08.2019. – 20.00 časova-  Arena sport Partizan Mačva 4:0

IV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.08.2019. – 20.00 časova Javor Matis Mačva 3:1
11.08.2019. – 19.00 časova – Arena sport 1 Napredak Partizan 2:2
10.08.2019. – 20.00 časova Rad Inđija 1:0
10.08.2019. – 20.00 časova Radnik Vojvodina 0:4
10.08.2019. – 17.00 časova TSC Čukarički DOO 1:0
10.08.2019. – 20.00 časova Proleter Spartak 0:1
09.08.2019. – 20.00 časova Crvena zvezda Mladost 2:0
10.08.2019. – 20.00 časova Radnički FK Voždovac 2:1

V KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
16.08.2019. – 20.00 časova FK Voždovac Javor Matis 2:1
17.08.2019. – 20.00 časova Mladost Radnički 1:1
17.08.2019. – 20.00 časova – Arena sport 1 Spartak  Crvena zvezda 2:3
17.08.2019. – 20.00 časova Čukarički DOO Proleter 2:1
18.08.2019. – 20.00 časova Vojvodina TSC 2:2
17.08.2019. – 17.00 časova Inđija Radnik 2:1
18.08.2019. – 19.00 časova – Arena sport 1 Partizan Rad 3:0
18.08.2019. – 20.00 časova Mačva Napredak 1:0

VI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24.08.2019. – 20.00 časova Javor Matis Napredak 2:2
24.08.2019. – 20.00 časova Rad Mačva 2:0
15.12.2019.  – 13.00 časova Arena sport Radnik Partizan  
25.08.2019. – 20.00 časova TSC Inđija 2:0
24.08.2019. – 20.00 časova Proleter  Vojvodina 0:1
15.12.2019. – 15.00 časova Arena sport Crvena zvezda Čukarički DOO  
25.08.2019. – 18.30 časova Radnički  Spartak 2:1
24.08.2019. – 20.00 časova FK Voždovac Mladost 2:0

VII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
01.09.2019. 20.00 časova Mladost Javor Matis 3:3
31.08.2019. 20.00 časova Spartak FK Voždovac 1:2
01.09.2019. 20.00 časova Čukarički DOO Radnički 1:0
31.08.2019. 18.45 časova Arena sport 1 Vojvodina Crvena zvezda 1:2
01.09.2019. 17.00 časova Inđija Proleter 1:2
01.09.2019. 20.00 časova Arena sport 1 Partizan TSC 1:1
31.08.2019. 20.00 časova Mačva Radnik 1:1
01.09.2019. 20.00 časova Napredak Rad 4:0

VIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
14.09.2019. 19.00 časova Javor Matis Rad 3:0
14.09.2019. 19.00 časova Radnik Napredak 1:4
15.09.2019. 19.00 časova TSC Mačva 0:0
14.09.2019. 20.30 časova Proleter Partizan 0:3
14.09.2019. 18.00 časova Arena sport 1 Crvena zvezda Inđija 2:1
13.09.2019. 18.00 časova Radnički Vojvodina 1:2
14.09.2019. 20.00 časova FK Voždovac Čukarički DOO 2:2
15.09.2019. 19.00 časova Mladost Spartak 2:0

IX KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
21.09.2019. 18.00 časova Spartak Javor Matis 1:0
21.09.2019. 18.00 časova Čukarički DOO Mladost 1:0
21.09.2019. 20.00 časova Vojvodina FK Voždovac 1:2
21.09.2019. 16.00 časova Inđija Radnički 0:1
22.09.2019. Arena sport 1 Partizan Crvena zvezda 2:0
21.09.2019. 20.00 časova Mačva Proleter 0:1
21.09.2019. 18.00 časova Napredak TSC 1:3
21.09.2019. 18.00 časova Rad Radnik 0:1

X KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.09.2019. Javor Matis Radnik 0:0
29.09.2019. TSC Rad 2:0
29.09.2019. Proleter Napredak 2:0
28.09.2019. Crvena zvezda Mačva 3:1
28.09.2019. Radnički Partizan 1:4
29.09.2019. FK Voždovac Inđija 4:1
29.09.2019. Mladost Vojvodina 1:2
29.09.2019. Spartak Čukarički DOO 0:1

XI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
05.10.2019. 18.00 časova Čukarički DOO Javor Matis 2:0 (1:0)
04.10.2019. 18.00 časova Vojvodina Spartak 2:0 (2:0)
06.10.2019. 15.00 časova Inđija Mladost 0:2 (0:1)
06.10.2019. 18.00 časova Arena sport Partizan FK Voždovac 1:2 (0:1)
05.10.2019. 18.00 časova Mačva Radnički 0:1 (0:0)
06.10.2019. 16.00 časova Arena sport Napredak Crvena zvezda 0:1 (0:0)
05.10.2019. 18.00 časova Rad Proleter 1:1 (0:1)
05.10.2019. 18.00 časova Radnik TSC 1:0 (0:0)

XII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.10.2019. 18.00 časova Javor Matis TSC 3:2
19.10.2019. 18.00 časova Proleter Radnik 2:1
18.10.2019. 20.00 časova Crvena zvezda Rad 3:1
19.10.2019. 18.00 časova Radnički Napredak 4:1
19.10.2019. 18.00 časova FK Voždovac Mačva 2:0
19.10.2019. 15.00 časova Arena sport Mladost Partizan 1:0
19.10.2019. 18.00 časova Spartak Inđija 3:0
18.10.2019. 18.00 časova Čukarički DOO Vojvodina 0:0

XIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26.10.2019. 18.00 časova Vojvodina Javor Matis 2:2
27.10.2019. 13.00 časova Inđija Čukarički DOO 1:3
27.10.2019. 16.00 časova Arena sport Partizan Spartak 4:0
26.10.2019. 18.00 časova Mačva Mladost 0:1
25.10.2019. 18.00 časova Napredak FK Voždovac 1:1
26.10.2019. 18.00 časova Rad Radnički 1:2
26.10.2019. 15.30 časova Radnik Crvena zvezda 0:5
27.10.2019. 18.00 časova TSC Proleter 1:1

XIV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.10.2019. 18.00 časova Javor Matis Proleter 1:0
30.10.2019. 18.00 časova Arena sport 1 Crvena zvezda TSC 3:1
30.10.2019. 15.30 časova Radnički Radnik 0:2
30.10.2019. 18.00 časova FK Voždovac Rad 2:1
30.10.2019. 18.00 časova Mladost Napredak 0:1
30.10.2019. 18.00 časova Spartak Mačva 3:1
30.10.2019. 15.30 časova Arena sport 1 Čukarički DOO Partizan 2:1
30.10.2019. 18.00 časova Vojvodina Inđija 1:0

XV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.11.2019. 13.00 časova Inđija Javor Matis 2:3
02.11.2019. 14.00 časova Arena sport 1 Partizan Vojvodina 4:0
03.11.2019. 15.00 časova Mačva Čukarički DOO 0:0
03.11.2019. 15.00 časova Napredak Spartak 0:1
03.11.2019. 15.00 časova Rad Mladost 0:0
03.11.2019. 15.00 časova Radnik FK Voždovac 2:2
03.11.2019. 15.00 časova TSC Radnički 2:0
02.11.2019. 16.00 časova Arena sport 1 Proleter  Crvena zvezda 0:2

DRUGI DEO PRVENSTVA

XVI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.11.2019 14.30 časova Arena sport Javor Matis Crvena zvezda 1:1
14.12.2019. 14.00 časova Proleter Radnički  
10.11.2019 14.30 časova TSC FK Voždovac 2:2
09.11.2019 16.00 časova Radnik Mladost 0:1
09.11.2019 16.00 časova Rad Spartak 2:0
09.11.2019 16.00 časova Napredak Čukarički DOO 3:1
09.11.2019 18.00 časova Mačva Vojvodina 0:1
10.11.2019 16.30 časova Arena sport Partizan Inđija 3:0

XVII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
22.11.2019. 18.00 časova Arena sport 1 Partizan Javor Matis 6:2
24.11.2019. 13.00 časova Inđija Mačva 0:0
23.11.2019. 18.00 časova Vojvodina Napredak 2:1
23.11.2019. 16.00 časova Čukarički DOO Rad 2:0
24.11.2019. 16.00 časova Spartak Radnik 3:1
23.11.2019. 16.00 časova Mladost TSC 0:3
23.11.2019. 16.00 časova FK Voždovac Proleter 2:0
23.11.2019. 16.00 časova Radnički Crvena Zvezda 0:2

XVIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.11.2019. 16.00 časova Javor Matis Radnički 0:7
30.11.2019. 18.00 časova Crvena zvezda FK Voždovac 2:0
29.11.2019. 16.00 časova Proleter Mladost 0:1
29.11.2019. 18.00 časova TSC Spartak 2:2
30.11.2019. 16.00 časova Radnik Čukarički DOO 3:3
30.11.2019. 16.00 časova Rad  Vojvodina 1:2
30.11.2019. 16.00 časova Napredak Inđija 1:3
01.12.2019. 15.00 časova Mačva Partizan 0:2

XIX KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
04.12.2019. 17.00 časova Mačva Javor Matis 2:1
04.12.2019. 17.00 časova Arena sport 1 Partizan Napredak 2:3
04.12.2019. 13.00 časova Inđija Rad 1:0
04.12.2019. 17.00 časova Vojvodina Radnik 1:0
04.12.2019. 15.00 časova Čukarički DOO TSC 2:1
04.12.2019. 17.00 časova Spartak Proleter 4:1
04.12.2019. 15.00 časova Arena sport 1 Mladost Crvena zvezda 0:1
04.12.2019. 15.00 časova FK Voždovac Radnički 1:0

XX KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
08.12.2019. 15.00 časova Javor Matis FK Voždovac 1:2
08.12.2019. 15.00 časova Radnički Mladost 3:0
07.12.2019. 15.30 časova Arena sport Crvena zvezda Spartak 3:1
08.12.2019. 15.00 časova Proleter Čukarički DOO 2:1
08.12.2019. 15.00 časova TSC Vojvodina 2:0
08.12.2019. 15.00 časova Radnik Inđija 2:0
08.12.2019. 13.30 časova Arena sport Rad Partizan 1:2
08.12.2019. 15.00 časova Napredak Mačva 2:1

XXI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
14.12.2019 Napredak Javor Matis  
14.12.2019 Mačva Rad  
14.12.2019 Partizan Radnik  
14.12.2019 Inđija TSC  
14.12.2019 Vojvodina Proleter  
14.12.2019 Čukarički DOO Crvena zvezda  
14.12.2019 Spartak Radnički  
14.12.2019 Mladost FK Voždovac  

XXII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15.02.2020. Javor Matis Mladost  
15.02.2020. FK Voždovac Spartak  
15.02.2020. Radnički Čukarički DOO  
15.02.2020. Crvena zvezda Vojvodina  
15.02.2020. Proleter Inđija  
15.02.2020. TSC Partizan  
15.02.2020. Radnik Mačva  
15.02.2020. Rad  Napredak  

XXIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
22.02.2020. Rad Javor Matis  
22.02.2020. Napredak Radnik  
22.02.2020. Mačva TSC  
22.02.2020. Partizan Proleter  
22.02.2020. Inđija Crvena zvezda  
22.02.2020. Vojvodina Radnički  
22.02.2020. Čukarički DOO FK Voždovac  
22.02.2020. Spartak Mladost  

XXIV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
29.02.2020. Javor Matis Spartak  
29.02.2020. Mladost Čukarički DOO  
29.02.2020. FK Voždovac Vojvodina  
29.02.2020. Radnički Inđija  
29.02.2020. Crvena zvezda Partizan  
29.02.2020. Proleter Mačva  
29.02.2020. TSC Napredak  
29.02.2020. Radnik Rad  

XXV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
04.03.2020. Radnik Javor Matis  
04.03.2020. Rad TSC  
04.03.2020. Napredak Proleter  
04.03.2020. Mačva Crvena zvezda  
04.03.2020. Partizan  Radnički  
04.03.2020. Inđija FK Voždovac  
04.03.2020. Vojvodina Mladost  
04.03.2020. Čukarički DOO Spartak  

XXVI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
08.03.2020. Javor Matis Čukarički DOO  
08.03.2020. Spartak Vojvodina  
08.03.2020. Mladost Inđija  
08.03.2020. FK Voždovac Partizan  
08.03.2020. Radnički Mačva  
08.03.2020. Crvena zvezda Napredak  
08.03.2020. Proleter Rad  
08.03.2020. TSC Radnik  

XXVII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
14.03.2020. TSC Javor Matis  
14.03.2020. Radnik Proleter  
14.03.2020. Rad Crvena zvezda  
14.03.2020. Napredak Radnički  
14.03.2020. Mačva FK Voždovac  
14.03.2020. Partizan Mladost  
14.03.2020. Inđija Spartak  
14.03.2020. Vojvodina Čukarički DOO  

XXVIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
22.03.2020. Javor Matis Vojvodina  
22.03.2020. Čukarički DOO Inđija  
22.03.2020. Spartak Partizan  
22.03.2020. Mladost Mačva  
22.03.2020. FK Voždovac Napredak  
22.03.2020. Radnički Rad  
22.03.2020. Crvena zvezda Radnik  
22.03.2020. Proleter  TSC  

XXIX KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
04.04.2020. Proleter Javor Matis  
04.04.2020. TSC Crvena zvezda  
04.04.2020. Radnik Radnički  
04.04.2020. Rad FK Voždovac  
04.04.2020. Napredak Mladost  
04.04.2020. Mačva Spartak  
04.04.2020. Partizan Čukarički DOO  
04.04.2020. Inđija Vojvodina  

XXX KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
11.04.2020. Javor Matis Inđija  
11.04.2020. Vojvodina Partizan  
11.04.2020. Čukarički DOO Mačva  
11.04.2020. Spartak Napredak  
11.04.2020. Mladost Rad  
11.04.2020. FK Voždovac Radnik  
11.04.2020. Radnički TSC  
11.04.2020. Crvena zvezda Proleter  

PLEJ OF (grupa A – parovi od 1-4)

PLEJ AUT (grupa B – parovi od 5-8)

 

XXXI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXIII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXIV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXV KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXVI KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

XXXVII KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT